מומחים לניקיון לאחר שיפוץ

הזמינו אותנו

מומחים לניקיון לאחר שיפוץ

סיימת שיפוצים אבל הכל מסביב מלוכלך? אתה לא היחיד שזה קורה לו!

הצבע החדש של הקירות השפריץ על המרצפות או הפרקט? שאריות מלט בפינות חדרים? כתמים שחורים וסימני ידיים על הקירות והשיש? אבק בכל פינה?

מדובר בתמונות מצב מוכרות שלא אחת קורות מיד אחרי שיפוץ, אבל אנחנו מתחייבים שהמצב הולך להשתנות.

צוות הניקיון של גד קלין עומד לשירותך בכל מקום בישראל ואנו מבטיחים שאחרי שנסיים לנקות את הבית או המשרד שלך, תוכל להכנס ולהתחדש באמת.

בגד קלין מומחי ניקיון אחרי שיפוץ אשר מציעים לך מגוון שירותים שיעשו טוב ונקי על הנשמה, תרתי משמע וזאת התחייבות.

לצוותי הניקיון של גד קלין ניסיון של שנים בעבודה עם קבלנים ושיפוצניקים בכל מקום בישראל, מצפון ועד דרום.

אנחנו משתפים פעולה עם חברות קבלניות באתרי בניה, בתים פרטיים, מוסדות ציבוריים ואולמות אירועים שעברו שיפוץ מקיף וצריכים לעבור ניקוי מקיף הכולל בין השאר את השירותים הבאים:

כמובן שאנו מספקים את מכלול השירותים של חברת ניקיון לאחר שיפוץ ועוד רבים אחרים, לפי צרכיו של כל לקוח פרטי או עסקי וכל מי שפונה למוקד שירות הלקוחות שלנו מקבל התחייבות אחת: פשוט ניקיון מבריק! אחרי שאנחנו מסיימים את העבודה שלנו, לך יש נכס חדש, נוצץ ומשופץ - ממש כמו באלבום תמונות מושלם.

להתחדש בבית נקי ומשופץ זה גד קלין!

אנשי החברה מתחייבים להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, לפי הצרכים והדרישות שלו. אנחנו מנקים כל דבר מלוכלך ובמיוחד שמים דגש על ניקיון אחרי שיפוץ בבית, במשרד, בחנות או במפעל.

אחרי תקופה של עבודה, לכלוך ושיפוצים מגיע לך להתחדש באמת, מגיע לבית שלך ניקיון יסודי ומקיף. אנשי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לשוחח עמך ולהעביר לך הצעת מחיר משתלמת לניקוי יסודי אחרי השיפוץ שעשית.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר