מומחים להברקת מרצפות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים להברקת מרצפות לשירותך!

ניקוי מרצפות זו הפעולה העיקרית והתכופה ביותר בכל ניקיון. מרצפות נקיות ומבריקות מקרינות על הבית כולו ומשרות תחושה של אסתטיקה וניקיון. העניין הוא שעם השנים המרצפות מאבדות מן הברק והיופי שלהן, עד שגם ניקיון יסודי מתקשה להקנות להן את המראה הנקי הרצוי.

כשהמרצפות מאבדות מן הברק וסופגות כתמי לכלוך שאינם יורדים בניקיון רגיל, כדאי להשתמש בשירותי ניקיון של חברת ניקיון מקצועית ולבצע פוליש או ליטוש מרצפות.

גד קלין הינה חברת ניקיון המעניקה שירותי ניקיון נרחבים לבתים ומשרדים. אנו מתמחים בביצוע כל סוגי הברקת המרצפות כגון ניקוי מרצפות, פוליש וליטוש רצפות. המומחים של גד קלין יסייעו בהחזרת מראה מבריק וחדש למרצפות שלך, בהתחייבות.

מתי יש צורך בהברקת רצפות?

מרצפות ישנות מתחילות לסבול מסימני הזמן: שריטות מופיעות עליהן, שימוש בחומרים חומצתיים גורם לצבען לדהות, נספגים בהן כתמים שחודרים לעומק האבן ואינם ניתנים להסרה בניקיון רגיל וכך הלאה.

כל אלו פוגמים במראה המרצפות וגורמים להן להראות מלוכלכות גם כשהן מנוקות באופן יסודי וקבוע. במצבים אלו עולה הצורך בהברקת מרצפות מקצועית להסרת כתמים ושריטות, אשר תחזיר להן את הברק.

הטכניקות שמקובלות בתחום

ישנן שתי שיטות עיקריות להברקת מרצפות, פוליש או ליטוש רצפות:

פוליש - זו שיטת ניקיון עמוק להברקת מרצפות. בשיטת הפוליש נעשה שימוש בציוד מיוחד ובחומרים יעודיים למטרה זו. מכונת הפוליש מנקה את הלכלוך שאינו ניתן להסרה בניקיון רגיל ולאחר מכן מחדירה למרצפות חומר מבריק.

ישנן שיטות שונות של פוליש, המתאימות לסוגי מרצפות שונים ולמטרות שונות:

  • פוליש ווקס - זו השיטה השכיחה ביותר. מכונת פוליש מיוחדת מבצעת קרצוף של הרצפה באמצעות מברשות קשות המסתובבות במהירות וכך מסירות לכלוך עמוק וקשה לניקוי. לאחר מכן נמרח על הרצפה ומוחדר חומר המורכב משעווה המקנה לה מראה מבריק.
     
  • פוליש קריסטל או הברקה קריסטלית: שיטה זו מעניקה לרצפות מראה זוהר ויוקרתי. בשיטה זו מכונה מיוחדת מבריקה את הרצפה. לאחר מכן נמרח על הרצפה חומר מיוחד המקנה לה מראה רטוב וחדש. לשיטה שני יתרונות, האחד הוא שהיא משיגה לרצפה מראה מרשים והשני הוא שלאחר הפעולה הרצפה אינה מחליקה וכך בטוחה לשימוש.

שתי השיטות מתאימות מאוד לבתים פרטיים, משרדים וחנויות. למבנים תעשייתיים יש שיטות פוליש ייחודיות כדוגמת פוליש אקרילי ופוליש סינטטי, שמעבר לפעולת ההברקה מקנות למרצפות גם הגנה מפני החלקה או העברת חשמל סטטי.

ליטוש רצפות - במקרים קשים בהם קרצוף בלבד לא יעזור, כמו מקרים בהם השכבה העליונה של המרצפות פגועה מאוד, מומלץ לבצע ליטוש רצפות. פעולת הליטוש מגרדת בעזרת מכונה מיוחדת את השכבה העליונה של הרצפות ומגלה שכבה חדשה. שיטה זו מסוגלת להסיר שריטות ופגמים עמוקים של המרצפות ולהקנות להן מראה של רצפה חדשה.

מדוע חשוב לפנות לחברת ניקיון מקצועית?

פוליש וליטוש רצפות זו עבודה למקצוענים. נדרשים ידע ומומחיות בהפעלת המכונות ובהתאמת השיטה הנכונה לרצפה, משום שלא כל סוג פוליש מתאים לכל סוג של רצפה. שימוש לא מקצועי במכונה ובחומרים עלול לגרום נזק לרצפה.

אנו בגד קלין מנוסים בכל שיטות הברקת הרצפות. אנו מתמחים בביצוע כל עבודות הפוליש וליטוש רצפות ומשתמשים במכשור חדיש ובחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. המומחים שלנו ידאגו ביעילות ובמסירות להברקת הרצפה ולחידושה, תוך הקפדה על שמירת הריצוף והגנתו.

מומחה להברקת מרצפות מחכה לשיחה שלך!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר