איך מטפלים בשריטות על רצפת שיש?

הזמינו אותנו

איך מטפלים בשריטות על רצפת שיש?

רצפת שיש מקנה לבית מראה יוקרתי ומעבר לנראות שלה היא גם מחזיקה מעמד במצב לא רע במשך זמן רב יחסית. עם זאת, אחד החסרונות שלה הוא שהיא מתלכלכת בקלות, זאת בשל רגישות גבוהה לחשיפה לנוזלים ורמת ספיגה גבוהה, מעצם היותה אבן טבעית.

כתמים אלו וכן דריכה ממושכת על הרצפה והזזת רהיטים, יוצרים גם שריטות שאותן לא ניתן להסיר באמצעות חומרי ניקוי רגילים לניקוי רצפת שיש.

בהקשר זה נדגיש שבשונה מכתמים, שאותם אפשר להוריד בעצמכם, את השריטות על רצפת השיש לא ניתן להעלים לבד ויש צורך במכשור ייחודי וכן חומרי ניקוי מתאימים, כאלו שאין בסופרים.

כדאי להתייעץ עם חברת ניקיון מוכרת ובעלת ניסיון ספציפי בתחום האמור של הסרת שריטות מרצפות שיש והשיטה הטובה ביותר להסיר את השריטות היא באמצעות ליטוש שיש. ליטוש שיש מתבצע בשיטה של ליטוש ברשת יהלום, שהנה שיטת ליטוש עדינה יחסית.

לאחר מכן מומלץ לבצע הברקה קריסטלית או פוליש שמתאים לסוג השיש בביתכם ואז למרוח סילר, שמסייע לאטימה של הרצפה והגנה עליה מפני נוזלים וכן מונע החלקה.

המומחים של גד קלין ממליצים:

כמובן שהפתרון של להזמין חברת ניקיון מקצועית כדי להעלים את השריטות על רצפת השיש וכמו כן, להחזיר לה את הברק והמראה שהיו לרצפה כשבניתם את הבית, שיפצתם או עברת לדירה החדשה, הוא פתרון לא רע בכלל.

עם זאת, כיוון שרצפת שיש מועדת לפורענות בהיבט כתמים ושריטות, אנחנו ממליצים להקדים תרופה למכה ולנקות את הרצפה בתדירות קבועה.

ניקיון ביתי לרצפת השיש שלכם יכול להתבצע על ידי מטאטא, מה שימנע מלכלוך להצטבר בחריצי המרצפות ולהפוך לכתמים שיהיה קשה להסיר אחר כך. כמו כן, מאוד לא מומלץ לגרור רהיטים כבדים על הרצפה וזה כדי למנוע שריטות ולהשתדל לתחזק את הרצפה בתדירות קבועה, כך שתישמר במצב מצוין לאורך זמן.

עלויות

השאלה כמה עולה להסיר שריטות מרצפת שיש, תלויה בסוג הניקיון שייבחר לרצפה שלכם. כפי שהבנתם, האופציות שעומדות בפניכם הן קרצוף רצפות ולאחריו פוליש או ליטוש ברשת יהלום, שאז העלויות נעות בין 6-12 ₪ למ"ר, הכל בהתאם לסוג הרצפה ולחומרת השריטות ו/או הכתמים הקיימים עליה.

המומחים שלנו מתחייבים לנקות את רצפת השיש שלכם ביסודיות ובמקצועיות והכל במחיר הוגן ובהתאם לזמנים שנוחים לכם.

שאלות נוספות בנושא? המומחים שלנו לשירותכם!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר