מה הדרך הטובה ביותר לנקות שיער שהכלב משאיר בבית?

הזמינו אותנו

מה הדרך הטובה ביותר לנקות שיער שהכלב משאיר בבית?

כלב הוא חברו הטוב של האדם, אבל הוא גם גורם מלכלכך מאוד כשמדובר על ניקיון הבית ובפרט אם הכלב מלא פרווה ונוטה להנשיר הרבה שיער. בעלי כלבים מתמודדים באופן יומיומי עם הצורך לנקות את השיער שכלביהם מנשירים על הרצפה, השטיחים, הספות ובפינות נסתרות בבית וכיוון שלא ניתן לשאוב את הבית שלוש פעמים ביום, יש צורך בפתרונות נוספים, מהירים ויעילים יותר.

לא זאת בלבד, אלא שהפתרון של שאיבה לא תמיד מסייע להיפטר מהשערות כמו שצריך ולכן החלטנו להביא לפניכם כמה טיפים ולענות אחת ולתמיד על השאלה, מה הדרך הטובה ביותר לנקות שיער שהכלב משאיר בבית.

דבר ראשון, אם אתם בוחרים לשאוב את הבית, חשוב שתדעו שכדאי לטאטא לפני ששואבים, כדי לחסוך זמן של שאיבה וגם על מנת שלא להרוס את שואב האבק. מלבד שאיבה, שאיננה רלוונטית למקומות מסוימים בבית, יש שתי שיטות נוספות שבאמצעותן ניתן לנקות את השיער שנדבק בבית.

השיטה הראשונה היא לכסות את היד בעזרת כפפת גומי, להרטיב מעט את הכפפה ולהעביר אותה על המשטח שהתמלא שיער - הספה, השטיח וכך הלאה. שיטה דומה היא לנפח בלונים ולהשתמש בהם להסרת השערות. שתי האופציות יעילות להסרת שיער כלבים ואגב, גם שיער של בני אדם. כמו כן, ניתן לנקות פרווה מהשטיח בעזרת מגב. 

המומחים של גד קלין ממליצים:

ההמלצה של המומחים שלנו היא להקדים תרופה למכה ולהקפיד לסרק את הכלב שלכם בתדירות גבוהה. כך תוכלו למנוע הצטברות של גושי שיער שמובילים לנשירה מוגברת.

כמו כן, יש סוגי מזון לכלבים שמונעים נשירה או לפחות מצמצמים את ההיקף שלה. ואם כבר בכלבים עסקינן, במידה והכלב שלכם השתין על השטיח, אנו ממליצים לכם לשפוך על האזור המוכתם סודה לשתייה, לתת לה להיספג במשך שעה ולאחר מכן לטאטא או לשאוב.

עלויות

השאלה כמה עולה לנקות שיער שהכלב השאיר בבית תלויה באזורים שאותם תרצו לנקות ובכל אופן מדובר על חלק מניקיון כולל של הבית. אם אתם מעוניינים רק בניקיון שטיחים העלויות הן 4-10 ₪ למ"ר ואם אתם רוצים לנקות את כל הבית, העלויות הן 8-15 ₪ לניקיון דירות או בתים פרטיים. בהקשר זה נציין שעל כל שירות ניקיון שאנו מעניקים, תקבלו גם הדברה בחינם ואנו מתחייבים לנקות את ביתכם באופן מקצועי, יסודי ובמחיר משתלם והוגן.

שאלות נוספות? המומחים של גד קלין לשירותכם!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר