מומחים לניקוי בעזרת שואב אבק לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי בעזרת שואב אבק לשירותך!

למרות ששואב האבק הינו מכשיר נפוץ בכל בית או משרד, לא כולם יודעים כיצד להשתמש בו באופן נכון וכיצד להפיק ממנו את המקסימום על מנת להגיע לניקוי אבק מושלם.

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה המתמחה במתן שירותי ניקיון מקצועיים רבים. לאורך השנים צברנו ניסיון, ידע ומומחיות בביצוע ניקוי בתים וניקוי משרדים ובפרט בכל הנוגע בשימוש בשואב אבק מסוגים שונים ולמטרות שונות.

בכתבה הבאה נביא לפניך את המדריך של מומחי גד קלין לניקוי באמצעות שואב אבק, כדי שגם אתה תדע כיצד להשתמש בשואב האבק בצורה הטובה ביותר.

לאילו חללים נועד המכשיר?

שואב אבק נועד לשאיבת אבק ולכלוך יבש כמו פירורים או חול ממשטחים שונים. ניתן לבצע באמצעותו שאיבת אבק משטיחים, מריפודים כמו ספות וכורסאות, שאיבת אבק מהרצפה לפני שטיפה, מפינות בתקרה, מפאנלים, מאחורי רהיטים וארונות, במקומות שקשה להגיע אליהם ועוד.

אילו סוגים של שואבי אבק יש?

המכשירים נחלקים לשני סוגים עיקריים: ביתיים ותעשייתיים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של שואבי אבק ביתיים:

שואב רגיל - מכשיר קל ונח לעבודה. מסוגל לנקות אבק משטיחים, ספות וריפודים, גמיש ומגיע בקלות למקומות צרים או קשים לנגישות כמו פינות ומאחורי רהיטים. חסרונותיו הם ששאיבת האבק שלו פחות איכותית בשטיחים עבים והוא פחות נח לעבודה בשטיחים המכסים חללים גדולים.

שואב עומד - בעל יכולת שאיבה מעט חזקה יותר משואב האבק הרגיל ולכן הוא מתאים לשאיבת אבק משטיחים המכסים מרחבים גדולים. כמו כן, עקב עוצמתו הגבוהה הוא שואב טוב יותר אבק משטיחים עבים ולכלוך קשה לשאיבה כמו שיער ופרוות בעלי חיים. חסרונותיו הם שהוא כבד ומסורבל וקשה יותר להגיע עמו למקומות גבוהים או צרים.

שואב רטוב יבש - בעל מיכל היכול לשאוב גם נוזלים מעבר ליכולת שאיבת האבק. בשואב מסוג זה ניתן להשתמש למטרת הסרת כתמים של נוזל משטיח.

שואבי האבק התעשייתיים מיועדים לניקוי חללים ומשטחים גדולים. כמו כן, הם מותאמים לשאיבת כמויות גדולות ותעשייתיות של אבק ולכלוך. רוב השואבים התעשייתיים הם מסוג השואב הרטוב או היבש, שאובים שיכולים לשאוב גם נוזלים.

ההבדלים בין הסוגים השונים

שואבי אבק נבדלים זה מזה בשיטת השאיבה ובעוצמת היניקה. עוצמת היניקה מתייחסת לכח שמסוגל המכשיר להפעיל בשעת השאיבה. ככל שעוצמת היניקה גבוהה יותר כך יוכל המכשיר לשאוב אבק בצורה יעילה יותר. ישנם שני סוגי שאיבה עיקריים:

שאיבה ישירה - השואב יונק את האוויר, מעביר אותו סינון בתוך המכשיר ופולט את האויר הנקי החוצה. שואבים אלו אוגרים את האבק והלכלוך שאספו בתוך שקיות נייר או מסננים.

שאיבה ציקלונית - שואב אבק ללא שקית או מסנן. שואב את האויר בעוצמה לתוך המכשיר, שם עובר האויר תהליך של סינון באמצעות שיטת הצנטריפוגה, משמע סיבוב עוצמתי וחזק הגורם ללכלוך והאבק להיפרד מהאוויר. הלכלוך מאוחסן בתוך המכשיר והאוויר הנקי נפלט החוצה.

קריאה נוספת: כל מה שצריך לדעת על ניקוי קרדית האבק!

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית

אנו בגד קלין מתמחים בניקוי אבק ובשימוש בשואבי אבק מכל הדגמים והסוגים. המומחים שלנו מצויידים בשואבי אבק איכותיים, בינהם שואבים תעשייתיים לניקוי מוסדות ושואב רטוב יבש לשאיבת נוזלים. אנו מנוסים בניקוי כל פינה ומשטח לתוצאות מושלמות ונטולות אבק.

שאלות נוספות? אפשר גם בפורום שלנו.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר