ניקיון לחג השבועות!

הזמינו אותנו

ניקיון לחג השבועות!

חג השבועות הגיע וכולם מתהדרים בבגדים חגיגיים. השולחן עמוס מטעמים ואווירה של ניקיון והתחדשות עוטפת את חלל הבית. השאלה היא האם הלובן שמביא עמו החג עומד בסטנדרטים שקיוויתם להם או שמא אווירת חג השבועות הגיעה, אבל הניקיון נזנח בפינה?

ניקיון לחג זה משהו שלגמרי לא כדאי לוותר עליו מהרבה מאוד סיבות. אם אתם מארחים חשוב מאוד שהבית שלכם יהיה נעים ומזמין לפני שהאורחים מגיעים וכמובן אחרי וגם אם אתם אלו שמתארחים השנה, עדיף שביתכם יהיה נקי וזאת כיוון שכל חג הוא בעצם תירוץ מעולה להתחדשות.

חג השבועות, כמו יתר החגים, מהווה הזדמנות מצוינת להבריק את הבית ולדאוג לנקות גם באזורים שביומיום אתם לא מגיעים אליהם. המומחים של גד קלין ריכזו עבורכם כמה עצות פשוטות ליישום שיעזרו גם לכם לצחצח את הבית וליהנות מלובן אמיתי בחג השבועות ובכלל.

שיטות יעילות במיוחד לניקיון ביתי

ישנם כל מיני מועדים ומקרים שבהם יש צורך בניקיון מיוחד וכך גם בשבועות. לטובת הניקיון יש כמה שיטות שוודאי לא כולכם מכירים ויכולות לשדרג משמעותית את הניקיון שלכם בכל חלקי הבית.

מלבד חומרי ניקיון שאתם קונים בסופר ובכלל זאת גם ספוגית הקסם, שהיא ללא צל של ספק המצאה נהדרת, אנו ממליצים להשתמש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה שיש לכל אחד ואחת בבית.

שימוש בחומץ להסרת כתמים ממשטחים, שימוש באבקת סודה לשתייה מעורבבת במים וכן ערבוב בין אבקת סודה לשתייה לבין חומץ לטובת הלבנת משטחים כמו למשל הסרת כתמים מהכיריים, מהאמבטיה וכיוצא בזה וכן שימוש בחומצת לימון ולימון טרי, יהפכו את הניקיון להרבה יותר מהיר ואפקטיבי.

אגב, חומרי הניקיון שהזכרנו לעיל לא רק יעילים יותר, אלא גם זולים יותר ומסייעים לשמור על הבריאות של דיירי הבית, שלא אחת נפגעת כאשר משתמשים בחומרי ניקיון חזקים המכילים חומרים כימיים ומסוכנים.

שבועות זה זמן טוב לחברת ניקיון!

מלבד ניקיון ביתי, חג השבועות זה זמן טוב להזמין חברת ניקיון מקצועית ולהרשות לעצמכם לפנק את עצמכם ואת הבית בניקיון ברמה גבוהה באמת. אפשר ורצוי לבצע פוליש לרצפה, ניקוי רהיטים מקצועי וכן להשתמש במכשור מתקדם ומכונות שרק מומחים יודעים איך להפעיל.

בשורה התחתונה - אחרי שבועות או לפני, זה בכלל לא משנה, העיקר שיש סיבה למסיבה או במקרה שלנו, סיבה לניקיון מקצועי. מומחי הניקיון של גד קלין ערוכים לניקיון בחגים ויודעים להתאים לכל לקוח את חבילת הניקיון הטובה והמשתלמת ביותר עבורו, בהתאם לצרכיו ולמצב הבית, בזמנים ובשעות שנוחות לו.

אגב, חשוב לציין שעל כל שירות ניקיון שאנו מציעים אנחנו מעניקים גם הדברה חינם וחג השבועות הוא טיימינג מדויק להדביר את הבית, שכן לקראת הקיץ, בגלל החום והלחות, חרקים ומזיקים אוהבים לפלוש לביתנו ללא הזמנה ולהפריע לשגרה הנינוחה.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולשמוע על אפשרויות הניקיון שעומדות בפניכם כדי שנוכל יחד לבחור עבורכם שירות ניקיון מותאם אישית לכבוד חג השבועות.

פנו לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר