להיפטר מריח רע בארון בגדים בחדר השינה

הזמינו אותנו

להיפטר מריח רע בארון בגדים בחדר השינה

ארון הבגדים ממוקם לרוב בחדר השינה ומעבר לעובדה שכדאי שבארון יהיה ריח טוב כדי שהבגדים ישמרו נקיים ולא יספגו בבדיהם ריחות לא נעימים, כשהארון ממוקם בחדר השינה לריח שלו יש השפעה על הריח בחדר כולו. ארונות בגדים נוטים לצבור ריחות רעים בחלוף השנים ובמיוחד אם לא דואגים לאוורר אותם בתדירות גבוהה.

אביתר ממושב ניר ישראל פנה אלינו עם שאלה - מה עושים כדי להיפטר מריח רע בארון בגדים בחדר השינה וזוהי תשובתנו:

ראשית, יש לבדוק מה גורם לריח הרע. האם הריח נובע בשל בגדים שנחו זמן רב בארון ללא אוורור או שהריח נובע מהארון עצמו, כמו למשל במצב שבו בארון יש עובש שנוצר כתוצאה מרטיבות וכך הלאה. רק אחרי שמבינים מה מקור הבעיה ניתן לגשת לפתרון ובכל מקרה, כדאי לרוקן את כל הארון כדי לוודא שאינכם מפספסים דבר בדרך למציאת שורש הבעיה.

אם מדובר בריח רע בארון הבגדים כתוצאה מעובש, שזוהי פטריה שנובעת מלחות ומפיצה ריח רע, אפשר לקרצף את האזור הנגוע עם מים שמעורבבים באקונומיקה וזה אמור לפתור את בעיה.

בנוסף וללא קשר לשאלה האם יש עובש בארון או לא, כדאי להשתמש בשיטות נוספות להעלמת הריח הרע ולמניעה של ריחות רעים בעתיד, על ידי שימוש ברפרש מנטרל ריחות רעים של סנו ו/או בעזרת שימוש בשיטות ביתיות כפי שיפורטו בהמשך.

המומחים של גד קלין ממליצים:

שימוש בצמחי תבלין וקליפות הדרים (נקטרינות או תפוזים לדוגמא) והשארתם בארון שלכם וכן מריחת חומץ תפוחים בתחתית הארון יעזרו להעלים את הריח הרע. שיטה נוספת היא השארת קופסאות פתוחות עם קפה שחור בתוכן, שאז הקפה סופח אליו ריחות רעים.

נדגיש, שרצוי לשים את הקופסאות הפתוחות בתחתית הארון ולא צמוד לבגדים, כדי שלא חלילה יישפך קפה בתוך הארון ויגרום ליותר נזק מתועלת.

כמו כן, אפשר לרכוש חול חתולים. החול לחתולים נוצר כדי לספוח את ריחות הצרכים של החתול אך למעשה באפשרותו לספוח כל ריח. כדאי מאוד לארוז את החול בגרבי ניילון, לקשור את הגרביים טוב-טוב ולהניח בארון. הגרביים יספחו את הריחות הרעים והם ייעלמו בוודאות.

בנוסף, אם ברצונכם לשמור על ריח טוב לאורך זמן ולא רק להעלים את הריח הרע הקיים, ניתן להניח בארון סבון רחצה חדש אשר יפיץ ריח נעים או להשתמש במפיצי ריח שקונים בסופר ובכל מקרה, חשוב להקדים תרופה למכה הבאה ולהקפיד לאוורר, לפחות פעם בשבוע.  

עלויות

על השאלה כמה עולה לנטרל ריח רע בארונות הבגדים לא ניתן לענות כשלעצמה, משום שחברת ניקיון מקצועית לא תגיע רק בשביל לנקות את הארון ולסדר אותו, אף על פי שזה יכול להתבצע כחלק מניקיון כולל של דירה או בית פרטי, שאז העלויות נעות בין 8-15 ₪ למ"ר.

רוצים לדעת יותר על נטרול ריחות? מוזמנים לפנות לשיחה אישית!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר