מומחים לניקוי שטיחים בקרצוף רטוב

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי שטיחים בקרצוף רטוב

ניקוי שטיחים בקרצוף רטוב מותאם במיוחד לצורך ניקוי יסודי ומקצועי של שטיחים מקיר לקיר מהסוג שנמצא במגוון בנייני משרדים, מוסדות וכן בלא מעט בתים פרטיים ודירות. שטיחים מקיר לקיר מספקים נוחות וחמימות לחדר בו הם נמצאים. הם מאזנים את האקלים ומקנים לחלל תחושה רגועה ושלוה.

עם זאת, ניקיון השטיחים עלול להיות לא פשוט באופן עצמאי וברוב המקרים דווקא שטיח מקיר לקיר מתלכך יותר וזקוק לניקוי מקצועי לעיתים תכופות. הסיבות לכך ברורות ובכלל זאת: היותם של השטיחים מחוברים כל העת לרצפה ללא יכולת להזיזם מגבילה מאוד את האפשרות לנקות אותם כמו שצריך ובנוסף, בדרך כלל דורכים עליהם לא מעט אנשים שהגיעו מכל מיני מקומות, לאו דווקא ממקומות נקיים.

שטיחים מקיר לקיר יכולים לבלות שנים על גבי שנים באותו המקום, כאשר לעיתים אלפי רגליים עוברות עליהם מדי שבוע. דרך הניקיון הביתית הכי נפוצה להקל מעט על הלכלוך והאבק המצטבר עליהם תהיה שימוש בשואב אבק, שואב ביתי המוגבל ביכולותיו.

גד קלין הנה חברת ניקיון מנוסה המספקת מגוון שירותי ניקיון וביניהם גם התמחות מיוחדת בניקוי שטיחים. בין התמחויותיה של החברה ניתן למצוא ניקוי שטיחים בקרצוף יבש, ניקוי שטיחים באדים וכן ניקוי שטיחים בפדים. שיטה נוספת היא ניקוי שטיחים בקרצוף רטוב והיא מתאימה במיוחד לשטיחים מקיר לקיר בכל מקום שבו הם נמצאים ולשטיחים בייתים רגילים בעובי יוצא דופן.

הסבר על התהליך: איך זה עובד?

בעת ניקוי שטיחים בקרצוף רטוב נעשה שימוש בחומרי ניקיון יציבים בעלי רמת הקצפה גבוהה המפוזרים ביסודיות על כל חלקי השטיח באמצעות מכשור מיוחד. התאמתה הגבוהה של השיטה לשטיחים מקיר לקיר נובעת מהעובדה שהניקיון באמצעות שיטה זו אינו כולל שלב של סחיטת השטיח.

בשלב המקדים לניקוי בקרצוף רטוב נדרשת שאיבת אבק יסודית בכל חלקי השטיח, פעולה עליה יש לחזור גם בסיום התהליך. הקצף מפוזר על השטיח באמצעות מכונת קרצוף צילינדרית להקצפה, המומלצת ביותר לניקוי שטיחים בקרצוף רטוב ומשולבת בדוחס אוויר הדואג לייבש את הקצף בעת הפיזור. הקצף המתייבש על השטיח סופג במהלך תהליך הייבוש את הלכלוך שהצטבר על השטיח.

לאחר שהתהליך הסתיים אנו מבצעים שאיבה יסודית נוספת של השטיח, שבמהלכה נשאבות שאריות הקצף והלכלוך שהסתפח אליהן. נדגיש ששיטת ניקוי השטיחים בקרצוף רטוב כוללת קרצוף עוצמתי יחסית של השטיח באמצעות מכונות קרצוף חזקות ולכן מתאימה בעיקר לשטיחים מקיר לקיר משרדיים מאיכות נמוכה יחסית.

יש לקחת בחשבון כי יבוש השטיח לאחר תהליך הניקוי ארוך לעומת שיטות אחרות וכי שאריות של הקצף המעורבות בשאריות הלכלוך עשויות להישאר בעומק סיבי השטיח, אם כי בשיעור זניח יחסית. בעת ביצוע עבודת ניקוי בקרצוף רטוב חשוב להקפיד על עבודה יסודית, למניעת הווצרות כתמים מיד בתום העבודה.

גד קלין כאן לשירותך!

ניקיון שטיחים רציני הוא עסק למקצוענים בלבד. הוא כולל שימוש במכשור איכותי על מנת לשמור על השטיח ובמקביל, ניסיון ויכולת מקצועית גבוהה. המומחים של גד קלין ישמחו לענות לכל שאלה שלך בנושא שיטת הניקוי בקירצוף וכמו כן, כל שאלה או סוגיה אחרת שתרצה להתייעץ לגביה.

פנה/י אלינו ותקבל מענה מיידי ומקצועי של נציג מנוסה!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר