מומחים לניקוי שטיחים בקרצוף יבש

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי שטיחים בקרצוף יבש

שטיחים מקיר לקיר הם חלק קבוע מסביבת הבית או המשרד בו הם מותקנים. השאלה היא מה קורה כאשר השטיח צובר לכלוך לאורך זמן ואיך אפשר לטפל בבעיה. זה יכול להיות קפה או יין שנשפכו על השטיח בטעות, שאריות אוכל וטביעות נעליים שמסמנים את מסלול ההליכה של מי שהשאיר אותם. כמו כולם, גם אתה הגעת לכאן כי כנראה שהבנת שהגיע הזמן לקרצף ולנקות את השטיח שלך.

ניקוי שטיחים בקרצוף יבש על ידי צוות המומחים לניקיון של גד קלין יגרום לכך שהשטיח יחזור להיות נקי מכתמים ויקבל מראה חדש ורענן שישמר לאורך זמן.

כדי לשמור על ניקיונם הקבוע של שטיחים מקיר לקיר לא מספיק לשאוב אבק עם שואב אבק בייתי (למרות שחשוב לעשות את זה באופן קבוע) ואחת לתקופה מסויימת יש לתת לשטיח "אוויר".

כאשר אנו בגד קלין מדברים על ניקוי שטיחים מקצועי ובמיוחד שטיחים מקיר לקיר, חשוב שתדע שישנן כמה שיטות נפוצות בנוסף לשיטה בקרצוף יבש והן: ניקוי בקרצוף רטוב, ניקוי באדים וכן ניקוי שטיחים באמצעות פדים.

שיטת הניקוי בקרצוף יבש נמצאה יעילה במיוחד לצורך השמדת בקטריות וחיידקים ובכך טובה למניעת אלרגיות ומחלות עונתיות. ניקוי שטיחים בקרצוף יבש היא שיטה המתאימה במיוחד לשטיחים המותקנים בבנייני משרדים, מוסדות ושטחי מסחר ומאידך נציין, כי שיטה זאת הרבה פחות מתאימה לשטיחים ביתיים העשויים מחומרים עדינים יותר.

סיכול ממוקד לאבק והלכלוך

בטרם התחלת הניקוי בקרצוף יבש יש לבצע שאיבת אבק יסודית לאורכו של השטיח באמצעות שואב אבק תעשייתי. פעולת השאיבה תאפשר לחומר הניקוי להיספג בצורה מיטבית בשטיח.

אחרי שאיבה יסודית אנו מורחים חומר ניקוי מיוחד שנספג במהירות אל השטיח. חומר זה הוא כמו מרכך שיער + שמפו והוא מיוחד לניקוי שטיחים. לאחר המתנה לא ארוכה ה"קונדישינר" מתייבש ואז מתחילים בקרצוף באמצעות מכונה מיוחדת.

המכונה פועלת תוך תנועה על גבי השטיח ובאמצעות התזה של קצף מחלקה התחתון על פני השטיח. במקביל פועל מאוורר רב עוצמה המייבש את הקצף, שעובר קרצוף באמצעות מברשות אופקיות שנעות בקצב גבוה.

לעיתים ניתן וצריך לחזור על פעולת הניקוי באמצעות המכונה מספר פעמים, בכפוף לרמת הלכלוך והכתמים שבשטיח שלך. צריך לזכור כי אף שרמת הלחות בעת ניקוי בקרצוף יבש נמוכה יחסית, נדרש זמן המתנה עד לייבושו המוחלט של השטיח. לאחר הייבוש מבצעים שאיבה יסודית נוספת, לצורך הסרת שאריות מחומר הניקוי היבש שנשאר על השטיח.

צוות הניקיון של גד קלין מקפיד על שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים ביותר, לצורך הגברת הלחות בסיביי השטיח ולצורך ספיגת שומנים, כולל כמובן הסרת כתמים.

קרצוף יבש רק עם גד קלין!

אם גם לך נמאס משטיחים מלוכלכים בסביבת העבודה ו/או הבית הגעת למקום הנכון. לגד קלין ניסיון רב שנים בעבודות ניקיון מקצועיות בכל רחבי הארץ ובכלל זאת ניקוי מקצועי לשטיחים מקיר לקיר במשרדים, מוסדות ושטחי מסחר בקניונים ורשתות השיווק.

צוות המומחים לניקיון שלנו ישמח להמליץ גם לך איזה סוג ניקוי מתאים לשטיחים שלך ואנו כאן בשביל לענות על כל שאלה נוספת.

מענה אונליין לכל שאלה גם בפורום הניקיון שלנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר