מה עושים אם נשפך לי נס קפה על המזרן?

הזמינו אותנו

מה עושים אם נשפך לי נס קפה על המזרן?

מכירים את זה שאתם מכינים לעצמכם כוס נס קפה ואז חוזרים למיטה כדי לשתות את הספל שלכם בין המצעים ולגנוב עוד כמה דקות של התפנקות לפני שהיום מתחיל? ואז בלי ששמתם לב, עשיתם תנועה לא נכונה וכל הכוס נשפכת על המזרן. אתם חושבים איזה מזל שיש סדין, כי עכשיו רק צריך להכניס לכביסה ואז הכל יהיה בסדר, אבל מתבאסים לגלות שהכתם עבר גם למזרן.

אלו שיגיבו באופן מידי ובצורה חכמה כנראה יצליחו להסיר את הכתם, אם לא במלואו אז לפחות חלקית, אך מי שיתמהמהו עם ניקוי הכתם יאלצו להזמין חברת ניקיון מקצועית בהמשך כדי להיפטר מהכתמים. נדגיש ונאמר שאסור לשפשף חזק את הכתם, שכן אז אתם מחדירים את הכתם עמוק יותר אל סיבי המזרן. במקום שפשוף עליכם לספוג את הנוזל שנשפך, נס קפה או כל סוג כתם אחר, בעזרת נייר סופג ובתנועת טפיחות קלות.

במידה ואינכם מצליחים להסיר את הכתם בדרך שתוארה לעיל, ניתן להשתמש בשיטות ביתיות לניקוי כתמי נס קפה. קחו אבקת כביסה או נוזל כביסה עם מעט חומץ, סבון ומים חמים ונסו להסיר את הכתם מהמזרן באותו אופן, טפיחות קלות כדי לספוג את כתם. לאחר מכן אפשרו למזרן להתאוורר ולהתייבש במשך יום שלם ובתקווה תזכו להסיר את הכתם.

המומחים של גד קלין ממליצים:

אם חיכיתם עם פעולת הניקיון יותר מידי זמן ו/או אם לא הצלחתם לנקות בעצמכם אנו ממליצים לכם לפנות לחברת ניקיון מקצועית שצברה ניסיון בניקוי מזרנים ובפרט בניקיון כתמים ממזרנים. המומחים של גד קלין מתחייבים לנקות עבורכם במקצועיות וביסודיות. אנו נבצע ניקיון מקיף למזרן, ננקה את פניו ונסיר כתמים באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים ויבשים.

לאחר מכן נשאב את המזרן, שאיבה עוצמתית ועמוקה של הלכלוך והאבק שהצטברו בעומק המזרן ולסיום נייבש ונסיר את חומרי הניקוי. כל הפעולות שתוארו יותירו את המזרן שלכם נקי, ריחני, יבש ומוכן עבורכם.

במעמד זה נציין שהמזרן שלנו צובר אבק, מה שעלול להתפתח לקרדית האבק אשר מסוכנת לבריאותנו. יתרה מכך, במהלך הלילה אנו מזיעים מה שעלול להביא להיווצרות של חלודה על הקפצים של המזרן, לעובש ולבקטריות. כדי להימנע מכל הלכלוך שמצטבר, כדי לאוורר את המזרן אחת לחודש, המצעים אמנם מגנים עליכם מפני מגע ישיר עמו אבל בה בעת הם גם חונקים את המזרן ומונעים מאוויר לבוא עמו במגע, אוויר שמן הסתם חשוב מאוד למזרן שלכם.

בנוסף, כדאי לשאוב אותו ולנקות גם את צידי המיטה, אזור שבו נאספים הרבה מזיקים ולא פחות חשוב, להשתמש בשעוונית, זאת על מנת למזער את הנזקים שגם ככה צפויים למזרן שלכם לאורך השנים ועם השימוש הקבוע בו.

עלויות

בנוגע לעלויות לא ניתן לתת הצעת מחיר מדויקת, שכן ניקוי המזרן מתבצע כחלק מניקיון כללי של הבית. עלויות ניקיון לבית נעות בין 8-15 ₪ למ"ר, כאשר ניקיון ספות ומזרנים, במידה ומזמינים ניקיון כולל לבית, עולה 60-120 ₪ למושב, בערך פי שניים למזרן כולו.

רוצים לקבל מענה אישי? צרו עמנו קשר!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר