ניקיון בקיץ: טיפים שכל אחד ואחת חייבים להכיר!

הזמינו אותנו

ניקיון בקיץ: טיפים שכל אחד ואחת חייבים להכיר!

בימים אלו אנו נמצאים בפתחה של העונה החמה בשנה ואחרי שסיימנו ליהנות מהחגיגיות של חג שבועות ורגע לפני שהילדים הקטנים יוצאים לחופש הגדול, סוף כל סוף ניתן לומר בפה מלא שהגיע הקיץ במלוא תפארתו.

האווירה הקיצית מביאה לחיינו בילויים בחיק הטבע, טיולים בחו"ל והרבה מצב רוח טוב, אבל באותו זמן, היא גם מזמנת לא מעט אורחים לא רצויים וביניהם מזיקים, חרקים, מכרסמים ולחות קשה. כל אלו, במידה ולא מטפלים בהם כראוי, מעיבים מאוד על הניקיון בבית ועלולים לפגוע בבריאותם של הדיירים שחיים בו.

יתרה מכך, חילופי עונות מהווים הזדמנות מצוינת לנקות חלקים בבית שלא זכו לניקיון עדיין והקיץ הוא טיימינג מעולה לבצע בבית ניקיון יסודי, גם באופן עצמאי וגם, במידת הצורך, בעזרת חברת ניקיון מקצועית. להלן חמישה טיפים שכל אחד ואחת מאיתנו חייבים להכיר כשמדובר בניקיון בקיץ.

זמן טוב להיפטר מחפצים לא נחוצים - אחד הטיפים החשובים לניקיון בקיץ קשור לא בניקיון עצמו, כי אם בהכנות אליו. מה זה אומר? שהקיץ זה זמן טוב לעשות מיון בבית ולזרוק לפח (או אם אפשר לתרום לנזקקים מה טוב) את החפצים שאין לכם בהם צורך יותר.

כמו כן, כדאי מאוד לגרוס ניירת ישנה, לזרוק מוצרי מזון יבשים שפג תוקפם וכן לסדר את הארון. כך תייעלו את הניקיון בבית ותבטיחו במידה רבה שמזיקים לא יחליטו להתארח בין ערימות הבאלגן בביתכם.

ניקוי של ספות ורהיטים שצברו אבק - ואם כבר בבאלגן עסקינן, טיפ נוסף לקראת הקיץ הוא לבצע ניקוי ספות וכן ניקוי רהיטים. במהלך החורף הספות ומערכות הישיבה בבית צוברות לכלוך רב וכך גם הרהיטים. ניקיון יסודי בעזרת מכשור מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים, ימנע הצטברות של חיידקים ואבק.

פוליש מקצועי לרצפה והסרת כתמים - טיפ נוסף הוא לבצע פוליש ברצפה כדי להסיר כתמים שנצברו עליה במהלך השנה החולפת ובמקרים מסוימים, במהלך מספר שנים רב.

פוליש מסייע להיפטר מכתמים ולחדש את מראה הרצפה וחשוב לקחת בחשבון שלפני שמבצעים פוליש, יש להתאים את סוג הפוליש לסוג הרצפה ובכל אופן, לבחור רק במומחי ניקיון בעלי ניסיון בפוליש. בנוסף, יש למרוח בתום העבודה סילר וזאת לטובת עמידות לאורך זמן וכן למניעת החלקה.

גם לחצר שלכם מגיעה תשומת לב - החצר צוברת במהלך החורף הרבה פסולת ומלבד שירותי גינון, כדאי מאוד שתבצעו גם ניקיון יסודי בחצר. מעבר לנראות של החצר, שמן הסתם משפיעה על הנראות של הבית כולו, ניקיון בחצר ימנע התרבות של מזיקים ויעזור לשמור על ביטחונם של דיירי הבית.

הניקיון בחצר בזמן הקיץ חשוב מעין כמוהו וזאת, בין היתר, משום שבבתים שבהם יש חצרות, לא אחת ישיבות רבות (ובפרט כשמדובר על אירוח של מספר אנשים אנשים רב) מתקיימות בחוץ.

כדאי מאוד לבצע הדברת פנים וחוץ - התייחסנו למזיקים שמגיעים בעונת הקיץ ולנקיטת אמצעים שיכולים למנוע את בואם וזה המקום להזכיר גם את עניין ההדברה. הדברה נגד מזיקים זה משהו שאסור לוותר עליו בקיץ ובמיוחד כשמדובר על בתים פרטיים.

אנו בחברת הניקיון גד קלין מעניקים על כל שירות ניקיון שאנו מבצעים הדברה חינם, עם חומרי ניקיון ידידותיים לסביבה ויעילים. מומחי הניקיון שלנו יודעים כיצד לבצע הדברה מצוינת וישמחו לספק לכם מגוון שירותי ניקיון ברמה גבוהה לקראת הקיץ ובכלל.

פנו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר