פוליש לרצפת צפחה ורצפת טרקוטה

הזמינו אותנו

פוליש לרצפת צפחה ורצפת טרקוטה

הניקיון בבית ובמיוחד המראה של הרצפה, משפיעים על האווירה בו, מלבד כמובן השפעתם של האנשים שגרים בו ובפרט האינטראקציות היומיומיות ביניהם. בית נקי משרה הן על הדיירים והן על האורחים תחושה נעימה ונינוחה ומלבד עניין הנראות, יש לניקיון חשיבות גם בפן הבריאותי.

מה שכן, ניקיון בבית כולל מטלות רבות בשגרה שדורשת זמן ואנרגיה ואחת לתקופה, כדי לחדש את המראה של הבית ולהשיג תוצאות שאתם לא יכולים להגיע אליהן לבד, אפשר ומומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית, שתסייע לכם לעלות מדרגה בכל הנוגע לניקיון הבית.

שיטה יעילה מאוד לשיפור הניקיון והמראה הכללי של הבית היא לבצע פוליש לרצפה. לכל סוג רצפה צריך להתאים פוליש שונה ואם יש לכם בבית רצפת צפחה או רצפת טרקוטה, חשוב שתדעו איזה סוגי פוליש מתאים לרצפה שלכם, מה ההבדל בין פוליש לצפחה ופוליש לטרקוטה ולמה כשמדובר על פוליש לצפחה וטרקוטה, בוחרים להתייחס לשני הסוגים במקביל.

ההבדל בין רצפת צפחה וטרקוטה

בגדול, רצפת צפחה ורצפת טרקוטה עשויות מחומרים דומים ולכן כאשר מדובר על הניקיון של הרצפות הללו, שיטות הניקיון דומות. שתי הרצפות עשויות מחומרים מלאכותיים וחזקים בשילוב צבעים טבעיים ומתחממות בתנורים מיוחדים בטמפרטורות גבוהות במיוחד.

תהליך הייצור הזה גורם לרצפות להיות בצפיפות גבוהה ומכאן באופן ישיר, גם רצפת הצפחה וגם הטרקוטה הופכות להיות חזקות ועמידות במיוחד מפני נוזלים, חורים ושברים שנגרמים עם הזמן.

ההבדלים בין הרצפות קשורים לרמת הגימור. רצפת צפחה הופכת בסוף התהליך לנוזל, מה שמאפשר לבצע בה גימור חלק, לעומת רצפת טרקוטה, שלא מגיעה להמסה מקסמילית ועל כן נותרת מחוספסת במידת מה.

כיצד מתבצע הפוליש על הרצפה?

כאמור, ההבדל היחיד בין רצפת צפחה לרצפת טרקוטה קשור ברמת הגימור ולכן גם תהליך הפוליש זהה מלבד הסיומת. בצפחה משתמשים בסוף התהליך בסילר, שעוזר לשמור על הרצפה ובה בעת מונע החלקה וברצפת טרקוטה משתמשים בשמן פשתן, מדולל על ידי טרפנטין.

גם בצפחה וגם בטרקוטה מתחילים עם שטיפה וניקוי באמצעות קיטור, שמטרתה להכין את הרצפה לקרצוף עם מכונת הפוליש. לאחר מכן מבצעים קרצוף עם מכונת הפוליש באמצעות כריות ייחודיות אשר מסייעות להסיר את הכתמים והלכלוך מהרצפה.

למכונת הפוליש מוסיפים חומרי ניקוי ייחודים וייעודיים לצפחה וטרקוטה ולסיום מייבשים את הרצפה ומורחים סילר או שמן פשתן, תלוי בסוג הרצפה.

לבחור גד קלין לפוליש בראש שקט!

הניסיון מלמד שפוליש לא מקצועי דיו, לא רק שלא עוזר לשפר את מראה הרצפה, אלא גם עלול לפגוע בה ובמיוחד כשמדובר על רצפת צפחה או רצפת טרקוטה. אנשים לא תמיד מבינים את החשיבות של שירות ניקיון מקצועי וזה המקום לחדד ולהבהיר את הנקודה הזו.

אנו בגד קלין מומחים בביצוע פוליש לצפחה וטרקוטה ונשמח להעניק לכם שירות ברמה גבוהה, בהתאם למצב הרצפה ולדרישותיכם וכמובן, במחיר הוגן ומשתלם. אנו מספקים ללקוחותינו שירות מצוין, שולחים אך ורק צוותי ניקיון מיומנים ומנוסים בביצוע פוליש לרצפת צפחה וטרקוטה וגם מעניקים ללקוחותינו הדברה חינם בכפוף לכל שירות ניקיון שמזמינים מאיתנו.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר