ניקיון צואת יונים

הזמינו אותנו

ניקיון צואת יונים

היונה מסמלת ביהדות את השלום, אבל כשהיא מופיעה בבית או במשרד שלנו ומטנפת את האזור עם צואה, השלום הופך לקטסטרופה רצינית שמוכרחים להעלים. ניקוי צואת יונים, או בשמה השני ניקוי לשלשת יונים, זו עבודה למקצוענים בלבד. חשוב להבהיר שיש הבדל בין שירות הרחקת יונים לשירות ניקיון צואת יונים ובכל אופן, שני השירותים קשורים זה בזה באופן ישיר ואף אחד מהם לא יביא תוצאות, אם השני לא יתקיים.

אנו בגד קלין מציעים שירות ניקיון מיוחד לצואת יונים לאנשים שסובלים מלשלשת יונים ומתחייבים לבצע עבודה מקצועית ויסודית, כך שצואת היונים תיעלם לאלתר ולא חלילה תגרום נזק לנראות של הבית, או חלילה וחמור מכך, לבריאותם של הדיירים. בסקירה הבאה נסביר באילו מקרים צריך לנקות צואת יונים, מה החשיבות של הניקיון, מה כולל השירות ומה כדאי לדעת לפני שמתחילים.

מתי ולמה חייבים לנקות צואת יונים?

בגדול, כשיש צואת יונים באזורים שבהם גרים בני אדם, מוכרחים לנקות אותה - תמיד. זאת משום שצואת יונים מלכלכת את המקום שבו היא נמצאת, גורמת לריחות רעים, עלולה להדביק את הדיירים ו/או אנשים שנחשפים אליה במחלות ומהווה קרקע פורייה להיווצרותם של חיידקים נוספים. צואת יונים יכולה להופיע במרפסות, גגות פתוחים, עליות גג, דפנות של חלונות, מרזבים ועוד ומלבד ריחות רעים ומראה נוראי, כאמור, היא מהווה סכנה אמיתית לבריאות.

הלשלשת של היונים מכילה בתוכה המוני חיידקים, שההידבקות מהם לא מתרחשת רק במגע ישיר. צואת יונים מדיפה באוויר ריחות רעים, שמלבד העובדה שהם גורמים לתחושה לא נעימה לאלו שנאלצים להריח אותם, הם מפזרים באוויר את החיידקים ומכאן הדרך לצינון, אלרגיות ופטריות קצרה. חשוב להבין שהשאלה האם כדאי לנקות צואת יונים או לא היא שאלה מיותרת, שכן התשובה היא תמיד - כן. חייבים לנקות צואת יונים בכל מקרה שבו היא מופיעה באזור מגורים.

מה כולל שירות הניקיון של גד קלין?

שירות הניקיון של גד קלין לניקוי צואת יונים כולל מספר שלבים. בשלב הראשון נבצע הרחקת יונים על ידי מרחיקי יונים מנוסים. בשלב השני נפנה את הלשלשת ורק לאחר מכן ניגש לניקיון של המשטח הנגוע. הניקיון לרוב יתבצע על ידי ניקוי בקיטור ובנוסף נבצע קרצוף וניקוי רצפות, שאיבה של המים וחיטוי של המקום. כמו כן, תתבצע גם הדברה נגד כיני יונים וזאת על מנת לוודא שהיונים לא יחזרו.

מומחי הניקיון של גד קלין ישתמשו רק בחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה ומכשור מתקדם, כדי להיות בטוחים שכלל הלשלשת והריחות הרעים ייעלמו ועל מנת להבטיח מראה נקי שישמר לאורך זמן.

בשביל לוודא שהיונים לא יחזרו ולהבטיח שהמפגע של צואת יונים לא יחזור על עצמו ברגע שחברת הניקיון תסיים את עבודתה, מומלץ להזמין אנשי מקצוע להתקנה של רשתות, דוקרנים ו/או מחיצות שימנעו מהיונים לחזור.

נחדד ונדגיש שהבחירה בשיטת הניקוי הרלוונטית תיעשה בהתאם לאזור הנגוע בלשלשת יונים ובכל מקרה, בתיאום מראש עם המומחים שלנו. נשמח להעניק לכם שירות ניקיון צואת יונים מקצועי במחיר משתלם ולהגיע ביום ובשעה שנוחה לכם, הכל כדי להיפטר מהמטרד במהירות וביעילות.

עוד שאלות על ניקוי צואת יונים? המומחים שלנו לשירותכם!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר