פסח בפתח? גד קלין בשטח!

הזמינו אותנו

פסח בפתח? גד קלין בשטח!

פסח, חג המצות, הוא זמן הניקיון השנתי. כולנו נכנסים לקדחת ניקיון, כשהמטרה היא שבערב החג נשב בבית נקי מחמץ, מבריק וריחני. זהו הזמן לערוך לבית ניקיון יסודי מן המסד ועד הטפחות ולטפל גם ברהיטים ובחלקי הבית שלא הגענו לטפל בהם כל השנה.

ישנם סוגי ניקיון שלא ניתן לבצע לבד ועל מנת להגיע לתוצאות מושלמות צריך להיעזר באנשי מקצוע. לשם כך אנחנו כאן.

המומחים של גד קלין, חברה המתמחה בניקיון בתים ובניקיון משרדים, יעזרו לך לעשות מהפך לדירה ואין הזדמנות טובה לכך מאשר לפני פסח.

ניקיון הבית ו/או ביעור חמץ

האגדה מספרת על הסנדלר שהיה צריך להכין בזמן קצר נעליים רבות. באו בלילה גמדים ועשו עבורו את העבודה. לפני ניקיון הפסח, כל אחד חולם על גמדים כאלו שיבואו לביתו ויעשו עבורו את העבודה. בגד קלין האגדה הופכת למציאות - אצלנו ביעור חמץ הוא עניין שבשגרה וביצענו ביעורי חמץ בעשרות אלפי בתים בישראל.

המומחים שלנו יגיעו לביתך ולא יפספסו שום פינה. החל בניקוי אבק יסודי הכולל את מדפי הספרים, פנים הארונות, מסגרות התמונות וכל מצבור אבק שלא מגיעים אליו במהלך השנה, כך שלא נותיר ולו גרגיר אבק אחד.

נבצע ניקוי חלונות שכולל הברקה יסודית של החלונות מבפנים ומבחוץ בשיטות חדישות ומתקדמות.

גם המרצפות יקבלו טיפול מצוין וזה הזמן לחדש את מראה הרצפות ולהחזיר להן את הברק והזוהר. ביצוע ליטוש רצפות לרצפות שנפגמו והתיישנו או ביצוע פוליש להסרת לכלוך שאינו יורד בשטיפה רגילה והענקת ברק לרצפות, יעניקו לרצפות הבית חיים חדשים. לרצפות מלוכלכות במיוחד נעניק טיפול יסודי באמצעות קיטור, אשר יסיר לכלוך עקשן ועמוק.

לא נזניח גם את ניקיון הרהיטים. הריהוט זקוק לטיפול אישי אחת לשנה. המומחים שלנו ינקו את המזרונים בחדרי השינה על ידי מכשור מיוחד ומתקדם. נסיר כתמים ומצבורי אבק יסולקו ותוכל לחזור ולישון על מיזרון מצוחצח, סטרילי וריחני.

גם הספות יקבלו ניקוי ריפודים להסרת האבק והכתמים שהצטברו עליהן במהלך השנה. ואם כבר השקענו בספות נתייחס כמובן גם אל השטיחים שספגו אבק וכתמים. לאחר ניקוי שטיחים יסודי הם יראו כחדשים.

כל פינה ופינה בבית תזכה ליחס אישי ואוהב ולתשומת לב מירבית. זה הזמן להסיר כתמי עובש, לתת לחדרי האמבט והסניטציה מראה חדש ונקי ולנקות את הוילונות ניקוי יסודי בקיטור.

לפני פסח לא מנקים את הבית לבד

גם אם מתחילים חודש מראש, אדם אחד לא יוכל לעשות את הכל לבד. חשוב לזכור כי חג הפסח הוא בסך הכל הזדמנות, אך כל בית זקוק לניקיון יסודי ומעמיק אחת לשנה. כשרוצים לעשות ביעור חמץ יסודי יש הרבה עבודה וכל זה בנוסף לבישולים ושאר ההכנות לחג.

המומחים של גד קלין יכולים לספק חבילת ניקיון מקיפה לפני הפסח, הכוללת הן את ניקיון הבית הבסיסי והן את העבודות המורכבות אותן יכולים לבצע רק אנשי מקצוע המצויידים בציוד מתקדם. אז אילו יהיה שולחן הסדר יפה? לא דיינו. ואילו גם האוכל יהיה טעים? לא דיינו. רק אם גם הבית יבריק מניקיון – דיינו דיינו! חג שמח!

להזמנת שירות ניקיון לפני פסח פנה/י אלינו וקבל/י הצעה משתלמת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר