X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

פסח בפתח? גד קלין בשטח!


תאריך: 25/03/2012 19:32   מחבר: מבצעים מטורפים לפני חג האביב!

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (6) דירוגים | דירוג ממוצע (4)
4 stars - based on 6 reviews

פסח, חג המצות, הוא זמן הניקיון השנתי. כולנו נכנסים לקדחת ניקיון, כשהמטרה היא שבערב החג נשב בבית נקי מחמץ מבריק וריחני. זהו הזמן לערוך לבית ניקיון יסודי מן המסד עד הטפחות ולטפל גם ברהיטים ובחלקי הבית שלא הגענו לטפל בהם כל השנה.

ישנם סוגי ניקיון שלא ניתן לבצע לבד, ועל מנת להגיע לתוצאות מושלמות צריך להיעזר באנשי מקצוע. לשם כך אנחנו כאן!

המומחים של גד קלין, חברה המתמחה בניקיון בתים ובניקיון משרדים, יעזרו לכם לעשות מהפך לדירה שלכם. ואין הזדמנות טובה לכך מאשר לפני פסח.

להזמנת שירות ניקיון לפני פסח חייג/י חינם: 1-800-50-50-30

ניקיון הבית או ביעור חמץ - העיקר שכל פינה מקבלת יחס אישי

האגדה מספרת על הסנדלר שהיה צריך להכין בזמן קצר נעליים רבות. באו בלילה גמדים ועשו עבורו את העבודה. לפני ניקיון הפסח, כל אחד חולם על גמדים כאלה שיבואו לביתו ויעשו עבורו את העבודה. בגד קלין האגדה הופכת למציאות - אצלנו ביעור חמץ הוא עניין יום יומי ושיגרתי לגמרי.

המומחים שלנו יגיעו לביתכם ולא יפספסו שום פינה: החל בניקוי אבק יסודי הכולל את מדפי הספרים, פנים הארונות, מסגרות התמונות וכל מצבור אבק שלא מגיעים אליו במהלך השנה, כך שלא נותיר ולו גרגיר אבק אחד.

הברקה יסודית של החלונות מבפנים ומבחוץ בשיטות חדישות ומתקדמות. קיראו עוד על: ניקוי חלונות

גם המרצפות יקבלו טיפול 10,000: זה הזמן לחדש את מראה הרצפות ולהחזיר להן את הברק והזוהר. ביצוע ליטוש רצפות לרצפות שנפגמו והתיישנו או ביצוע פוליש להסרת לכלוך שאינו יורד בשטיפה רגילה והענקת ברק לרצפות, יעניק לרצפות הבית חיים חדשים. לרצפות מלוכלכות במיוחד נעניק טיפול יסודי באמצעות קיטור, אשר יסיר לכלוך עקשן ועמוק.

לא נזניח גם את הרהיטים. הריהוט זקוק לטיפול אישי אחת לשנה. המומחים שלנו יעניקו טיפול עמוק למיזרונים בחדרי השינה על ידי מכשור מיוחד ומתקדם. כתמים ומצבורי אבק יסולקו ותוכלו לחזור ולישון על מיזרון מצוחצח, סטרילי וריחני. גם הספות יקבלו ניקוי ריפודים להסרת האבק והכתמים שהצטברו עליהם במהלך השנה. ואם כבר השקענו בספות נתייחס כמובן גם אל השטיחים שספגו אבק וכתמים. לאחר ניקוי שטיחים יסודי הם יראו כחדשים. בנוסף יש לנו גם שירות של הסרת שטיחים למי שמעוניין.

כל פינה ופינה בבית תזכה ליחס אישי ואוהב ולתשומת לב מירבית. זה הזמן להסיר כתמי עובש ולתת לחדרי האמבט והסניטציה מראה חדש ונקי. ולנקות את הוילונות ניקוי יסודי בקיטור.

לפני פסח לא מנקים את הבית לבד...

גם אם מתחילים חודש מראש, אדם אחד לא יוכל לעשות את הכל לבד. חשוב לזכור כי חג הפסח הוא בסך הכל ההזדמנות, אך כל בית זקוק לניקיון יסודי ומעמיק אחת לשנה. כשרוצים לעשות ביעור חמץ יסודי יש הרבה עבודה וכל זה בנוסף לבישולים ושאר ההכנות לחג.

המומחים של גד קלין יכולים לספק חבילת ניקיון מקיפה לפני הפסח, הכוללת הן את ניקיון הבית הבסיסי והן את העבודות המורכבות אותן יכולים לבצע רק אנשי מקצוע המצויידים בציוד מתקדם. אז אילו יהיה שולחן הסדר יפה? לא דיינו. ואילו גם האוכל יהיה טעים? לא דיינו. רק אם גם הבית יבריק מניקיון – דיינו דיינו! חג שמח!

להזמנת שירות ניקיון לפני פסח חייג/י חינם: 1-800-50-50-30

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לניקיון עסק לקראת החג לשירותך! - רוב העסקים עסוקים ועמוסים יותר בתקופות שלפני החג. כיצד בכל זאת מנקים עסק לקראת החג?


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!