הכל על פינוי תכולת דירה

הזמינו אותנו

הכל על פינוי תכולת דירה

בכל יום אנו מקבלים פניות של לקוחות מכל רחבי הארץ, שמבקשים לפנות תכולה של דירה. העניין הוא שלא כולם מבינים עד הסוף מה זה אומר לפנות תכולת דירה ולא זאת בלבד, אלא שהם מסתמכים על חברות לא מקצועיות דיו, שאינן מבצעות את הפינוי באופן הנכון והמלא.

המומחים לניקיון של גד קלין צברו ניסיון של מעל 35 שנים בפינוי תכולת דירות. בין אם מדובר בדירה שהייתה מושכרת במשך זמן רב ובין אם מדובר בדירה של קרוב משפחה שנפטר, אנחנו נעשה את עבודת הפינוי ביעילות ובאחריות מלאה.

המומחים לניקיון ופינוי דירות מביאים טיפים, מתוך ניסיון של שנים ארוכות וכדאי שגם אתה תדע למה לצפות לפני שמפנים את תכולתה של הדירה.

רבים מהפונים אלינו שואלים שאלות כמו: כמה עולה לפנות דירה? האם יש לכם ביטוח למקרה שיגרם נזק לשטיח, מוצר חשמלי או רהיטים? האם אפשר לפנות את הדירה לבד או שכדאי לקחת חברה מקצועית? וכך הלאה. לאור מספרן הרב של השאלות שהגיעו למוקד שירות הלקוחות שלנו, בחרנו להסביר ולפרט בנושא בכתבה הבאה.

בחיים ישנם מצבים בהם לא נותר לנו אלא לפנות תכולת דירה. חפצים שהצטברו, ריהוט על גגות, מחסנים וכדומה. המצבים בהם אנו צריכים לפנות תכולת דירה הם במקרים של תום תקופת שכירות, פינוי דירה במעבר דירה, מוות של קרוב, שיפוצים, חצרות שהצטברה בהן פסולת, מקלטים, ניקיון יסודי של דירה לפני צביעה, מקרים של אגרנות כפייתית וכדומה.

כאשר אנו מפנים את החפצים ואת תכולת הדירה ישנן הרבה משימות בהן אנו נתקלים כגון: כיסוי רהיטים על ידי ניילון מיוחד והזזתם, פינוי פסולת רבה, אריזות אינטנסיביות, הרמה ונשיאה של חפצים כבדים ושבירים, הובלה למחסן ועוד מגוון משימות. ניתן להזמין דרכנו גם מכולה לכתובת הדירה לפינוי הפסולת ותכולת הדירה מהמקום לאתר של איסוף אשפה.

כמובן שכל אחד מאיתנו יכול לנסות ולעשות הכל לבדו או בעזרת חברים ובני משפחה, אבל כשגד קלין בתמונה, אתה יכול להיות בטוח שעבודת הפינוי תעשה על הצד הטוב ביותר, במהירות ויעילות, ללא תקלות ובאחריות מלאה.

החלטת לא לשבור את הגב? המומחים שלנו לשירותך!

המומחים שלנו ידאגו למיון ראשוני של החפצים, אריזתם (במידה ולא ארזת לבד) והובלתם למחסן בו יאחסנו החפצים בעלי הערך. לחלופין, כאמור, נפנה את כל מה שאין בו צורך למגרש הגרוטאות או לאתר פסולת מסודר.

גם אם צריך לפרק רהיטים ומוצרי חשמל גדולים אנחנו יודעים להתמודד עם פינוי של חפצים והתמודדות עם מפגעים ומזיקים כגון: נחשים, עקרבים, פסולת מסוכנת, פיצוץ צינור מים או חשמל וחומרים אחרים שהצטברו במהלך הזמן בדירה, את הכל אנחנו נפנה בשבילך. אחרי הפינוי כשהדירה תעמוד ריקה לחלוטין, אנו ננקה את הדירה ביסודיות ונבצע הדברה נגד חרקים ומזיקים.

צוות העובדים המיומן שלנו יודע לפרק רהיטים, כך שניתן יהיה להרכיבם שוב בעתיד. אנחנו יודעים לפרק ולהרכיב מוצרי חשמל כמו מקרר, תנור, מזגן ועוד. כמובן שאם צריך לפרק וילונות, חלונות וכל רהיט והתקן אחר בבית, אנחנו נעשה את העבודה במסירות וביעילות - בדיוק לפי הדרישות שלך.

שים לב שאם יש צורך לפנות ציוד כבד מקומות גבוהות של בניינים משותפים, אנו עושים שימוש במנוף יעודי לצורך הורדת תכולת הדירה ללא קשיים מיוחדים ובלי הרבה בלאגן. הצוות שלנו יעשה את העבודה הפיזית הקשה בדיוק לפי ההנחיות והדרישות שלך, במסירות ומהירות.

מספקים ביטוח מפני נזקים!

חברת גד קלין מחזיקה בפוליסת ביטוח "כל הסיכונים" על כל מקרה שלא יבוא. הביטוח שלנו מכסה אותך ומגן עליך מפני נזקים שעלולים להיגרם בעת פינוי תכולת דירה כמו: נזק לרכוש וכלי בית, שבר במוצר חשמלי או רהיט, נזק לקירות ומשקופים ונזקים שונים אחרים ככל שעלולים להיגרם בעת פינוי דירות.

כמו כן, כל עובדי החברה מבוטחים בביטוח המכסה ומגן מפני נזקי גוף במקרים של פציעת עובד בשטח הדירה שלך, כך שכל האחריות במקרה כזה (אם חלילה יקרה) היא שלנו בלבד.

אז לאן כדאי לפנות את הדירה?

את הדירה ניתן לפנות למחסן שנשכר מראש, למחסן של החברה לפינוי פסולת, למגרש גרוטאות, למחזור ולהשמדה. אם אינך יודע מה לעשות עם החפצים שנמצאים בדירה, אל תהסס לפנות ולשוחח בנושא עם אנשי שירות הלקוחות שלנו, שישמחו לסייע במציאת פתרונות מתאימים לאחסון רהיטים, מוצרי חשמל, שטיחים וכל דבר אחר שאין לך מקום עבורו.

עשינו את כל זה כבר מאות פעמים בעבר ונשמח לעשות זאת שוב גם בשבילך, ביעילות ובמחירים משתלמים במיוחד.

רוצה לדעת עוד? פנה/י אל המומחים של גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר