X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

פינוי תכולת דירה לפי הספר!


תאריך: 28/06/2017 08:42   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 1 reviews

בכל יום אנו מקבלים פניות של לקוחות מכל רחבי הארץ, שמבקשים לפנות תכולה של דירה. ומה זה למעשה אומר?

המומחים לניקיון של גד קלין יגיעו לדירה עם צוות סבלים מיומן, וירוקנו את תכולתה למשאית ומשם נוביל את הרהיטים והתכולה לכל מקום שתבקשו.

בין אם המדובר בדירה שהיתה מושכרת במשך זמן רב ובין אם המדובר בדירה של קרוב משפחה שנפטר, אנחנו נעשה את עבודת הפינוי ביעילות ובאחריות מלאה!

לקבלת הצעת מחיר לפינוי תכולה של דירה חייג/י: 1800-5050-30

המומחים לניקיון ופינוי דירות מביאים טיפים, מתוך ניסיון של שנים ארוכות ובכדי שגם אתם תדעו למה לצפות לפני שמפנים את תכולתה של הדירה...

רבים מהפונים אלינו שואלים שאלות כמו: כמה עולה לפנות דירה? האם יש לכם ביטוח למקרה שיגרם נזק לשטיח, מוצר חשמלי או רהיט? האם אפשר לפנות את הדירה לבד או שכדאי לקחת חברה מקצועית? לאור מספרן הרב של השאלות שהגיעו למוקד שירות הלקוחות שלנו, בחרנו להסביר ולפרט בנושא.

בחיים, ישנם מצבים בהם לא נותר לנו אלא לפנות תכולת דירה. חפצים שהצטברו, ריהוט על גגות, מחסנים וכדומה. המצבים בהם אנו צריכים לפנות תכולת דירה הם במקרים של תום תקופת שכירות, פינוי דירה במעבר דירה, מוות של קרוב, שיפוצים, חצרות שהצטברה בהן פסולת, מקלטים, ניקיון יסודי של דירה לפני צביעה וכדומה.

כאשר אנו מפנים את החפצים ואת תכולת הדירה ישנן הרבה משימות בהן אנו נתקלים כגון: כיסוי רהיטים על ידי ניילון מיוחד והזזתם, פינוי פסולת רבה, אריזות אינטנסיביות, הרמה ונשיאה של חפצים כבדים ושבירים, הובלה למחסן ועוד מגוון משימות שונות ומשונות.

כמובן שכל אחד מאיתנו יכול לנסות ולעשות הכל לבדו או בעזרת חברים ובני משפחה, אבל כשגד קלין בתמונה, אתם יכולים להיות בטוחים שעבודת הפינוי תעשה על הצד הטוב ביותר, במהירות ויעילות, ללא תקלות ובאחריות מלאה!

ליחצו כאן לפניה מיידית

החלטת לא לשבור את הגב? המומחים שלנו לשירותך!

המומחים של גד קלין ידאגו למיון ראשוני של החפצים, אריזתם (במידה ולא ארזתם לבד) והובלתם למחסן בו יאחסנו החפצים בעלי הערך. לחילופין נפנה את כל מה שאין בו צורך למגרש הגרוטאות או לאתר פסולת מסודר.

צריך לפרק רהיטים ומוצרי חשמל גדולים? אנחנו יודעים להתמודד עם פינוי של חפצים והתמודדות עם מפגעים ומזיקים כגון: נחשים, עקרבים, פסולת מסוכנת, פיצוץ צינור מים או חשמל, וחומרים אחרים שהצטברו במהלך הזמן בדירה שאנו מפנים עבורך. אחרי הפינוי ואחרי שהדירה תעמוד ריקה לחלוטין, אנחנו ננקה את הדירה ביסודיות ונבצע הדברה יסודית נגד חרקים ומזיקים.

צוות העובדים המיומן שלנו יודע לפרק רהיטים, כך שניתן יהיה להרכיבם שוב בעתיד. אנחנו יודעים לפרק ולהרכיב מוצרי חשמל כמו מקרר, תנור, מזגן ועוד. כמובן שאם צריך לפרק וילונות, חלונות וכל רהיט והתקן אחר בבית, אנחנו נעשה את העבודה במסירות וביעילות - בדיוק לפי הדרישות שלך.

שימו לב כי אם יש צורך לפנות ציוד כבד מקומות גבוהות של בניינים משותפים, אנו עושים שימוש במנוף יעודי לצורך הורקת תכולת הדירה ללא קשיים מיוחדים ובלי הרבה בלאגן.

הצוות שלנו יעשה את העבודה הפיזית "השחורה" בדיוק לפי ההנחיות והדרישות שלכם. זאת התחייבות!

ביטוח מפני נזקים All Risk

חברת גד קלין מחזיקה בפוליסת ביטוח "כל הסיכונים" על כל מקרה שלא יבוא. הביטוח שלנו מכסה אותך ומגן עליך מפני נזקים שעלולים להיגרם בעת פינוי תכולת דירה כמו: נזק לרכוש וכלי בית, שבר במוצר חשמלי או רהיט, נזק לקירות ומשקופים, ונזקים שונים אחרים ככל שעלולים להגרם בעת פינוי דירות.

כמו כן, כל עובדי החברה מבוטחים בביטוח המכסה ומגן מפני נזקי גוף במקרים של פציעת עובד בשטח הדירה שלך, כך שכל האחריות במקרה כזה היא שלנו בלבד.

לאן מפנים את הדירה?

את הדירה ניתן לפנות למחסן שנשכר מראש, למחסן של החברה לפינוי פסולת, למגרש גרוטאות, למחזור ולהשמדה. אם אינכם יודעים מה לעשות עם החפצים שנמצאים בדירה ואותם תרצו לפנות, אל תהססו לפנות ולשוחח בנושא עם אנשי שירות הלקוחות שלנו, שישמחו לסייע במציאת פתרונות מתאימים לאחסון רהיטים, מוצרי חשמל, שטיחים וכל דבר אחר שאין לכם מקום עבורו.

עשינו את כל זה כבר מאות פעמים בעבר ולמרות שזאת נראית משימה בלתי אפשרי, בשבילנו זה עניין שבשגרה.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לפינוי תכולת דירה חייג/י חינם: 1800-5050-30עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!