פוליש לרצפה מצוירת

הזמינו אותנו

פוליש לרצפה מצוירת

רצפות מצוירות היו בשימוש עוד לפני אלפי שנים בארמונות, כנסיות, בתים פרטיים של אנשים מהמעמד הגבוה ומבנים היסטוריים אחרים. נכון להיום, רוב הבתים שבהם קיימת רצפה מצוירת הנם בתים ישנים, שעברו תהליך שימור, למעט מקרים בודדים שבהם בחרו במודע ברצפה מצוירת לבית חדש, כחלק מאמירה עיצובית.

לא משנה אם מדובר על רצפה מצוירת בבית ישן או חדש, שכן אחת לתקופה יש צורך בחידושה ולרוב האופציה הטובה ביותר לחידוש היא פוליש לרצפה המצוירת. בין אם הסיבה לצורך בחידוש היא בלאי טבעי שנוצר עם הזמן, בין אם הרצפה המצוירת ספגה כתמים ולכלוך, בין אם החידוש נעשה כחלק מניקיון לפני מעבר או ניקיון אחרי שיפוץ או במסגרת ניקיון לדירה חדשה או דירה ישנה.

בסקירה הבאה נסביר מתי צריך לעשות פוליש לרצפה מצוירת, איך יודעים איזה סוג פוליש לבחור ומדוע חשוב לסגור את הפוליש אך ורק עם חברת ניקיון מקצועית ומנוסה. כזו שכבר התנסתה בעבודות פוליש לרצפה מצוירת.

מתי לעשות פוליש לרצפה מצוירת?

השאלה מתי לעשות פוליש לרצפה מצוירת יכולה לקבל מענה ממגוון כיוונים:

בלאי טבעי שנוצר עם הזמן - כמו כל רצפה אחרת, גם רצפה מצוירת נהרסת עם השנים ואפילו אם האיכות שממנה עשויות המרצפות טובה מאוד, יש צורך לחדש את הרצפה מעת לעת. כאשר הרצפה המצוירת נעשית בלויה, מומלץ לבצע פוליש, כדי להשיב לה את המראה הנקי והיפה ולא פחות חשוב, כדי שהריענון הזה יאפשר לשמור עליה לאורך זמן. יתרה מכך, רצפה בלויה מועדת יותר להחלקה והחומר שמורחים אחרי פוליש - סילר, עוזר למנוע החלקה.

הרצפה ספגה כתמים ולכלוך - מלבד בלאי טבעי, רצפה מצוירת עלולה לספוג כתמים ובמיוחד אם מדובר על בית עם בעלי חיים או בית שגרים בו ילדים קטנים, שאז כמות הכתמים גדולה והצורך לנקותם רב. כמו כן, רצפה יכולה לספוג כתמים אם מדובר בבית אחרי שיפוץ ואז הפוליש ייעשה כחלק מניקיון אחרי שיפוץ או ניקיון בדירה חדשה, כדי להסיר את הכתמים של הרובה והצבע.

כחלק מניקיון לפני מעבר - שעוברים דירה רצוי לבצע ניקיון לפני מעבר וזאת כדי ליהנות מדירה נקייה ועל מנת להצליח להגיע לרמת ניקיון גבוהה, לפני שמעמיסים את הבית ברהיטים וארגזים. אם אתם עוברים לדירה שיש בה רצפה מצוירת שלא עברה לאחרונה פוליש, כדאי לבצע פוליש, מה שבוודאות יהפוך את המראה של הבית כולו לחדש ונוצץ יותר.

איך תדעו באיזה סוג פוליש לבחור?

כאשר רוצים לעשות פוליש לרצפה מצוירת מוכרחים לבדוק מאיזה סוג חומר הרצפה עשויה. ישנם סוגים רבים של רצפות מצוירות וכל אחד מהסוגים דורש טיפול שונה בהיבט הניקיון ובפרט כשרוצים לבצע פוליש. חשוב להבין האם הרצפה שלכם היא רצפה עם ציורים מקוריים בעבודת יד או שמא היא מודפסת וכמובן, מאיזה סוג הרצפה עצמה עשויה.

על רצפת סומסום, שיש וטרצו ניתן לבצע את כלל סוגי הפוליש ובכלל זאת פוליש ווקס, פוליש סינטטי, פוליש קריסטלי ופוליש אקרילי ואילו על רצפת קרמיקה וגרניט פורצלן אסור להשתמש בפוליש, אלא רק לנקות בעזרת קרצוף רצפות. הסיבה לכך היא שרצפת קרמיקה וגרניט פורצלן נאפות בתנור מיוחד ובעלות ציפוי טבעי, מה שאומר שפוליש עלול להרוס הן את הרצפה והן הציור שעליה.

במידה והרצפה במצב רע ופוליש לא מספיק, ניתן לבצע ליטוש רצפות, אבל בכל מקרה לא לבצע את הליטוש בעזרת ליטוש אבן, שמתאים לרצפה גסה יחסית, אלא להשתמש ברשתות עדינות, שלא יהרסו את הציורים על הרצפה. כמו כן, חייבים לוודא שאין חומרי ניקיון שעלולים להסיר את הצבע מהרצפה ותמיד למרוח בתום העבודה סילר, שעוזר לשמור על מראה הרצפה לאורך זמן וכאמור, גם מונע החלקה.

לסגור רק עם חברת ניקיון מקצועית!

אחרי שהחלטתם שאתם רוצים לעשות פוליש לרצפה המצוירת שלכם, הגיע השלב שבו עליכם לבחור חברת ניקיון לביצוע המשימה. זה המקום לחדד ולומר שבחירה בחברת ניקיון מקצועית ומנוסה הכרחית להצלחת הפוליש. במקרים מסוימים, ביצוע פוליש שאינו מתאים לסוג הרצפה ו/או שימוש במכשור לא איכותי וחומרי ניקוי לא מתאימים, יכולים לא רק שלא לחדש את המראה של הרצפה, אלא לגרום לה לנזק בלתי הפיך.

אנו בחברת הניקיון גד קלין מומחים בביצוע פוליש לרצפות מצוירות ומתחייבים להעניק לכם שירות מקצועי ואמין, לשביעות רצונכם המלאה. מומחי הניקיון שלנו יודעים איך לעבוד עם מכונות פוליש ויתאימו את סוג הפוליש הטוב ביותר לרצפה שלכם. העבודה נעשית בפיקוח מקיף ובאחריות מלאה ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם, בדרך לתוצאות מעולות ומראה נפלא של הרצפה בביתכם.

שאלות נוספות? פנו אל המומחים שלנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר