מה הפתרון אם עשו בבית פוליש ועכשיו הרצפה מחליקה?

הזמינו אותנו

מה הפתרון אם עשו בבית פוליש ועכשיו הרצפה מחליקה?

אחד הדברים שמטרידים אנשים שרוצים לעשות פוליש בבית, קשור בשאלה מה יהיה אם לאחר הפוליש הרצפה תהיה מחליקה. זה במיוחד בבתים שבהם יש ילדים קטנים או מבוגרים. העניין הוא, שחברות ניקיון מקצועיות, כאלו שמעסיקות צוות מומחים לפוליש, אמורות לדאוג לעניין ההחלקה מבעוד מועד ולהשתמש בחומרי ניקיון איכותיים ובציוד מתקדם ובכלל זאת מכונת פוליש מקצועית, כדי שאלו ימנעו את ההחלקה. במידה ועשו בביתכם פוליש וכעת הרצפה מחליקה, חשוב שתדעו שיש מה לעשות.

נדגיש שישנם סוגי פוליש שמלכתחילה אינם מחליקים וביניהם פוליש קריסטלי ופוליש אקרילי. יש להם חומר נוגד החלקה מובנה כחלק מהפוליש עצמו. אמנם, יש גם סוגי פוליש זולים יותר, כמו לדוגמא פוליש ווקס, שאז אלא אם מורחים חומר איטום מיוחד בתום הפוליש, הרצפה נשארת לא רק חלקה אלא גם מחליקה, מה שאומר שהיא מהווה סכנה, כיוון שקשה ללכת אליה ועלולים ליפול.

המומחים של גד קלין ממליצים:

אם הרצפה בביתכם מחליקה לאחר הפוליש שעשו לכם, יש שתי אפשרויות - הראשונה היא שחברת הניקיון לא הייתה מקצועית דיו ו/או השתמשה בחומרים לא מתאימים במהלך פוליש קריסטלי או פוליש אקרילי והשנייה היא שעשו לכם פוליש ווקס, כלומר פוליש שמבוסס על שעווה. על פוליש כזה במידה ולא מורחים חומר נגד החלקה, יש בעיה. לכן, מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית כדי שתמרח לכם סילר על הרצפה. הסילר שומר על הברק של המרצפות לאורך זמן והוא חומר איטום נגד נוזלים וחומרים חומצתיים שעיקר תכליתו היא למנוע החלקה.

בהקשר זה נציין שכאשר עושים פוליש חשוב לבחון מראש את סוג הרצפה שלכם, שכן לא כל פוליש מתאים לכל סוג רצפה ופוליש לא זהיר יכול לגרום לרצפה שלכם לנזקים קשים, שריטות ובלאי. ראשית יש לבצע ליטוש רצפות כדי להסיר לכלוך ושריטות עבר ורק אז לעבור לשימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובמכשור הרלוונטי ולבצע את הפוליש, כדי לקבל מראה מט או רטוב בגימור מקצועי.

עלויות

השאלה כמו עולה למרוח סילר או חומר אחר נגד החלקה לאחר פוליש, תלויה בשירותים נוספים שתיקחו. לרוב החומרים מונעי ההחלקה נמרחים כבר במעמד הפוליש, שאז העלויות לפוליש, או הברקת רצפות, הן 6-12 ₪ למ"ר. אם תרצו להזמין חברת ניקיון בשביל מריחת חומר מונע החלקה בלבד, אנחנו ממליצים לכם לבדוק מה עוד בבית דורש ניקיון מקצועי, שכן יהיה זה מיותר להזמין את החברה רק בשביל פעולה זו.

יש לכם שאלות נוספות? פנו אל מומחי הניקיון שלנו!
 

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר