מומחים לפוליש קריסטלי לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לפוליש קריסטלי לשירותך!

גד קלין היא חברת ניקיון המתמחה בתחום הפוליש לסוגיו לצד שירותי ניקיון מגוונים נוספים לאנשים פרטיים ולחברות. החברה שלנו ערוכה להציע ללקוחותיה את שירותי הפוליש המתקדמים ביותר תוך שימוש בידע שנצבר במהלך שנים רבות של ניסיון מקצועי בתחום.

כל עבודת פוליש קריסטלי מתבצעת באמצעות מכונת פוליש חדשנית ומתקדמת, בשילוב חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, המבטיחים תוצאות מבריקות המחזיקות לאורך זמן.

כאשר פוליש קריסטלי נעשה באופן מקצועי ובאמצעות ציוד וחומרים איכותיים, הוא יכול לשדרג משמעותית את מראה הרצפה בבית, במשרד או בכל מקום ציבורי אחר. מדובר במהפך המקרין אור של שינוי חיובי על הבית כולו ומקנה לו מראה יוקרתי ומזמין הנשאר לתקופה ארוכה.

למה דווקא פוליש קריסטלי?

רבים פונים ושואלים את המומחים של גד קלין, במה שונה פוליש קריסטלי מסוגי פוליש אחרים כגון פוליש אקרילי, פוליש ווקס או פוליש סינטטי - ובכן, התשובה על כך אחת ופשוטה: מדובר בסוג פוליש שמקנה לרצפות מראה זוהר, בוהק ומרשים שאין שני לו.

כמה זמן זה מחזיק מעמד?

עד שלוש שנים. שים לב, כי פוליש רגיל מסוגים אחרים אמנם עולה מעט פחות אבל נהוג וכדאי לבצעו לפחות אחת לשנה, שכן מראה הרצפות מאבד את הברק הרבה יותר מהר.

איך מתבצע הפוליש בפועל?

תהליך הפוליש הקריסטלי, מכונה גם פוליש קריסטל או הברקה קריסטלית, מתחיל בפעולת קרצוף רצפות עם מכונת פוליש, שמקרצפת עם סקוץ' תעשייתי. רק במקרים מיוחדים עושים את הליטוש.
לדוגמא, כשהרצפה מלאה כתמים, מוזנחת, נשחקה, רק אז מבצעים פעולת ליטוש רצפות לשיקום וחידוש הרצפה ולאחר מכן נמרח חומר שנקרא סילר.

ליטוש רצפות יסודי נעשה באמצעות מכונת ליטוש מתקדמת השומרת על שלמות הרצפות ומונעת שריטות או כתמים לא רצויים. בשונה מפעולות רגילות שאנו מבצעים בעת ניקיון בתים או דירות, ליטוש רצפות הינה פעולה המביאה לתוצאות יוצאות דופן מבחינת רמת הניקיון והברק אליה היא מביאה את הרצפות.

במסגרת הליטוש, שנעשה תוך שימוש בסוגים שונים של מכונות בהתאם לסוג הרצפה, מוסרת השכבה העליונה המכסה את המרצפות, זו שבמשך שנים ספגה אליה שכבות לכלוך בלתי ניתנות להסרה באמצעים קונבנציונאליים לצד שריטות וחבלות שונות. נדגיש שישנה חשיבות רבה בהתאמת סוג הפוליש לסוג האבן, כלומר לסוג הרצפה וכדאי בכל אופן להתייעץ עם מומחים בתחום לפני שמקבלים החלטות לבד.

ליטוש רצפות שאחריו מגיע פוליש קריסטלי, מומלץ במיוחד בבתים בני מספר שנים בהם נוצרת שחיקה טבעית של הרצפות עקב הזזה של ריהוט כבד ושלל מרכיבים אחרים שהשימוש בהם נפוץ בשגרת החיים שלנו. 

לאחר ליטוש הרצפות המסיר את הלכלוך והשריטות מהרצפות, מגיע שלב ההברקה הקריסטלית המתחיל במריחת חומר מיוחד, באמצעות מכונה יעודית. החומר בו אנו עושים שימוש נספג במרצפות המלוטשות ומקנה להן מראה חדש, מבריק ונוצץ שצפוי להשמר למשך שלוש שנים ויותר.

כדי להגיע לתוצאות מושלמות בביצוע פוליש קריסטלי בבתים פרטיים, מוסדות או משרדים גד קלין עושה שימוש קבוע בצוות עובדים מנוסה, אדיב ומיומן ובמכשור חדיש, אותו אנו שומרים בתנאי אחסון אופטימליים.

אצלנו מתחייבים לתוצאות מעולות!

אחרי שנסיים להבריק את הרצפות שלך עם פוליש קריסטלי, חשוב לנו שתהנה מהתוצאות לאורך זמן. לכן, צוות העובדים של גד קלין יסביר לדיירי הבית או העובדים במשרד, כיצד משמרים את תוצאותיו של פוליש קריסטלי לאורך שנים, כיצד רצוי לטפל ברצפות וממה רצוי להמנע - למשל שימוש בחומרים חומציים כמו אקונומיקה.

רוצה גם אצלך פוליש קריסטלי מקצועי? פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר