מומחים לפוליש סינטטי

הזמינו אותנו

מומחים לפוליש סינטטי

מי שמשקיע בשיפוץ הבית רוכש רצפות חדשות ואיכותיות או מי שמעוניין בניקיון יסודי ומחפש אחר הטאץ' האחרון של הליטוש, בוחר לא פעם בפוליש להשלמת התמונה ולהשגת מראה מבריק.

פוליש הוא השלב האחרון לאחר ניקיון, שיפוץ או ליטוש רצפות המעניק את הפיניש הדרוש בדרך לקבלת מראה מבריק ומושלם לרצפות. הוא נעשה באמצעות מכשור מיוחד, המקרצף את הרצפות ומעניק להן מראה נקי ונוצץ.

פוליש חשוב לא רק בבתים פרטיים אלא גם במבני תעשייה ומבנים המתאפיינים בציוד כבד או תנועה רבה של אנשים מדי יום. המטרות של פוליש כזה יהיו פחות דקורטיביות ויותר פונקציונאליות. כלומר, מלבד מראה נקי מאפשר הפוליש שמירה על מאפייניה הייחודיים של רצפה במקום תעשייתי.

כבעל עסק או חברה, מעבר לאסתטיקה חשוב מאוד שתקפיד על רמת בטיחות מרבית לעובדיך ולקוחותיך. בעזרת הידע והניסיון הרב שצברו, יעניקו לך המומחים של גד קלין שירות פוליש סינטטי מקצועי, שיבטיח שמירה על רמת ניקיון ובטיחות מקסימאלית, באחריות.

פוליש סינטטי מביא תוצאות אמיתיות

בתחום הניקיון, פוליש הוא עולם בפני עצמו. האפשרויות רבות והמגוון רחב ומבלבל. מבין שיטות הפוליש הקיימות, כל אחת מתאימה לסוג אחר של מבנה ורצפות ומשמשת למטרות שונות. בכל שיטה נעשה שימוש במכשור וחומרים מיוחדים והתהליך נבדל מבחינת האורך והמורכבות.

אז איך מחליטים? המומחים של גד קלין ידעו לבחור את השיטה המתאימה לסוג הרצפות שלך, להשגת התוצאה האיכותית והמרשימה ביותר ולא אחת ההמלצה תהיה דווקא על פוליש סינטטי.

העצות של המומחים שלנו עבורך

למבני מסחר ותעשיה, עסקים ומקומות ציבוריים מומלץ לבחור בפוליש סינטטי.  שיטה זו מתבססת על שימוש בחומרים מיוחדים, בינהם אבקת יהלום. הפעולה מתאימה בעיקר למבני תעשיה בהם נעשה שימוש במכונות ומכשור אלקטרוני, חדרי מחשבים וציוד חשמלי. פוליש מסוג זה מתאים גם לריצוף העשוי מחומר סינטטי. השיטה המיוחדת מאפשרת הסרת כתמים תעשייתיים והשגת מראה נקי גם למשטחים שנראה כי לא ניתן לנקותם.

שיטה נוספת היא פוליש אקרילי אשר מתאים בעיקר למבנים גדולים, מבני מסחר ותעשיה. הוא מונע היווצרות כתמים, שריטות וכמו כן, פגיעות שונות הנגרמות ממעבר של אנשים רבים, גרירת ריהוט וחפצים כבדים. פוליש זה מאט את התיישנות הרצפה באופן משמעותי.

האם זה מתאים גם לעסק שלך?

שימוש בשיטת פוליש סינטטי טוב במיוחד למבנים בהם עוברים אנשים רבים: עובדים, לקוחות וספקים. מבנים בהם הרצפה סופגת שריטות ופגיעות מריהוט ומכשור כבד.

בנוסף, זוהי השיטה היחידה אשר מתאימה למקומות בהם נעשה שימוש בציוד אלקטרוני וחשמלי, זאת משום שהיא מספקת הגנה מפני חשמל סטטי, תופעה בלתי נעימה אשר עשויה אף להיות מסוכנת. פרט להשגת מראה נקי, יתרונותיה של פעולה זו הינם בכך שהיא מספקת שכבת הגנה ובטיחות ומונעת סכנת החלקה.

ללכת על בטוח עם גד קלין!

בעסק או בחברה חשוב בראש ובראשונה לשמור על בטיחות העובדים והלקוחות. אנו בגד קלין לא מסתפקים רק בהבטחה לניקיון מושלם, אלא מתחייבים בנוסף לשמור את הרצפה בטוחה לשימוש. המומחים של גד קלין ידעו להתאים את הפוליש במיוחד עבורך ולהעניק לך שירות מקצועי ואיכותי, באחריות מלאה לפוליש מצוין.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר