כל מה שרציתם לדעת על פוליש למשרד

הזמינו אותנו

כל מה שרציתם לדעת על פוליש למשרד

הנראות של המשרד משפיעה בצורה ניכרת על מצב הרוח של העובדים ויכולה לתרום או לגרוע מהמוטיבציה שלהם וכך באופן ישיר, גם מהפרודוקטיביות שלהם בעבודה.

כבעלי עסקים שרוצים למקסם את התפוקה של העובדים, חשוב מאוד שתהיו ערניים לנושא הסדר והניקיון במשרד וזאת הן למען העובדים, הן למען לקוחות שמגיעים אליכם לפגישות ומתרשמים (או שלא) מהנראות של המשרד וכמובן, גם בשביל ההרגשה הפרטית שלכם.

מעבר לניקיון קבוע של המשרד, מומלץ מאוד אחת לתקופה לבצע ניקיון יסודי יותר ובפרט כזה שבזכותו תוכלו לחדש את מראה הרצפה. מומחי הניקיון של גד קלין קובעים שהדרך הטובה ביותר להשיג מראה נקי ורענן לרצפה היא לבצע פוליש, אך לפני שממהרים להתקשר לחברת ניקיון ולהזמין שירות פוליש, כדאי לעצור.

זאת במטרה להכיר את סוגי הפוליש הקיימים בשוק, להבין מה ההבדלים ביניהם, מה היתרונות והחסרונות של כל סוג ולדעת איזה סוג פוליש עדיף לכם לבחור למשרד.

סוגי הפוליש הקיימים וההבדלים ביניהם:

פוליש ווקס - פוליש ווקס מתאים לרוב סוגי הרצפות, למעט רצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה. את הפוליש מבצעים עם מכונת פוליש שמקרצפת את הרצפה עם סקוץ' תעשייתי מיוחד. בשלב השני מורחים ווקס על הרצפות, על מנת להשיג מראה מבריק.

ניתן ורצוי למרוח על הרצפה לאחר הפוליש גם סילר, חומר ששומר על מראה הרצפה ומסייע למניעת החלקה. לאחר מכן עוברים על הרצפה שוב עם מכונת פוליש מיוחדת המיועדת להשגת מראה אחיד בכל חלקי המשרד. בסיום העבודה תתקבל רצפה מבריקה ובעלת מראה מחודש ויפה לעין.

פוליש קריסטלי - פוליש קריסטלי מתאים גם הוא לרוב סוגי הרצפות, למעט רצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה. תהליך הפוליש הקריסטלי, המכונה גם הברקה קריסטלית, מתחיל בפעולת קרצוף רצפות עם מכונת פוליש, שמקרצפת עם סקוץ' תעשייתי את הרצפה ולאחר מכן מורחים סילר.

הפוליש הקריסטלי, בשונה מסוגי פוליש, עולה יותר, אבל הוא מקנה לרצפות מראה זוהר, בוהק ומרשים והתוצאות מחזיקות מעמד עד שלוש שנים. פוליש מסוגים אחרים אמנם עולה מעט פחות אבל הוא מחזיק מעמד לפחות זמן וזאת משום, שמראה הרצפות מאבד את הברק הרבה יותר מהר, מה שאומר שבפועל העלויות יוצאות פחות או יותר אותו דבר.

פוליש סינטטי - מתאים במיוחד למבני מסחר ותעשייה, עסקים ומקומות ציבוריים שבהם יש ריצוף מחומרים סינטטיים. שיטה זו מתבססת על שימוש בחומרים מיוחדים, ביניהם אבקת יהלום. הפעולה מתאימה בעיקר למבני תעשייה שבהם נעשה שימוש במכונות ומכשור אלקטרוני, חדרי מחשבים וציוד חשמלי, שכן זו השיטה היחידה שמספקת הגנה מפני חשמל סטטי, תופעה שעלולה להיות מסוכנת. פוליש סינטטי מאפשר הסרת כתמים תעשייתיים והשגת מראה נקי גם למשטחים שנראה כי יהיה קשה מאוד לנקות אותם.

שימוש בפוליש סינטטי טוב במיוחד למבנים שבהם עוברים אנשים רבים - עובדים, לקוחות וספקים ושבהם הרצפה סופגת שריטות ופגיעות מריהוט ומכשור כבד. כמו כן, הפוליש הסינטטי מספק שכבת הגנה ובטיחות ומונע סכנת החלקה.

פוליש אקרילי - מתאים למגוון סוגי רצפות ובכלל זאת רצפה מאבן טבעית, רצפת פרקט ורצפת פי וי סי, שבה נהוג להשתמש במשרדים או במפעלים. השימוש בפוליש האקרילי חיוני בעיקר למבנים גדולים, מבני מסחר ותעשייה וזאת מכיוון שהוא אינו מוליך חשמל, מספק לרצפה שכבת הגנה, מונע החלקה ומונע היווצרות כתמים, שריטות ופגיעות שונות הנגרמות ממעבר של אנשים רבים וגרירת ריהוט וחפצים כבדים.

כמו כן, הוא אינו רגיש לחומרי הניקיון הנפוצים בשוק וניתן לנקותו באמצעות חומרים המכילים אלכוהול ואף רמות חומציות שונות. פוליש זה יאט את התיישנות הרצפה באופן משמעותי ויעניק לרצפת המשרד מראה נקי ומבריק שישדרג את הנראות שלו לאורך זמן.

ליטוש רצפות - במידה וקיימת שכבת לכלוך מסיבית שלא ניתן להסיר בעזרת הפוליש בלבד, עוברים לביצוע ליטוש רצפות. ליטוש הרצפות מבטיח הסרה דקדקנית של שכבות הלכלוך, השריטות והשחיקה שהצטברו על רצפת המשרד במשך השנים.

נחדד ונסביר שיש צורך בליטוש רצפות רק במקרים מיוחדים שהרצפה מלאה כתמים, מוזנחת או שחוקה ורק אז מבצעים פעולת ליטוש רצפות לשיקום וחידוש הרצפה במקום להשתמש בפוליש.

בחירה בפוליש שיתאים למשרד שלכם

אחרי שהבנתם אילו סוגי פוליש קיימים, כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים לפוליש וזאת על מנת להתאים את סוג הפוליש לרצפה במשרד שלכם. השיקולים שצריכים להילקח בחשבון הם סוג הרצפה, המצב שלה וכמובן, התקציב שעומד לרשותכם. שכן, לכל סוג פוליש עלויות שונות ובהתאמה הוא גם מחזיק מעמד למשך פרק זמן שונה ומספק תוצאות אחרות.

נחדד ונאמר שיש מצבים שבהם לא ניתן לעשות פוליש, לדוגמא, אם מדובר על רצפת גרניט פורצלן או קרמיקה, או במידה ורוצים רצפה מט ולא רצפה מבריקה. במקרים כאלה ניתן למרוח על הרצפה חומר סילר בהברקת מט משי, שמעניקה מראה מט לרצפה וגורמת למניעת החלקה וכן למניעת היספגותם של כתמים.

כך או כך, לא משנה באיזה סוג פוליש תבחרו, מוכרחים לוודא שאנשי המקצוע שעתידים לבצע את הפוליש במשרד שלכם מנוסים בביצוע פוליש ויודעים איך להשתמש במכונת פוליש. זאת כיוון שהיעדר ניסיון ו/או שימוש לא מקצועי דיו במכונת הפוליש ובחומרי הניקיון, עלולים להזיק למראה הרצפה ולהותיר כתמים קשים יותר מאלו שהיו קיימים מלכתחילה.

אנו בחברת הניקיון גד קלין מבצעים את כל סוגי הפוליש למשרדים וכן לבתים פרטיים כבר מעל 30 שנים ומתחייבים לספק לכם שירות מעולה, במחיר משתלם, עם אחריות מלאה.

שאלות נוספות על פוליש למשרד? דברו איתנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר