איך פוליש עוזר לשמור על הרצפה? 4 יתרונות

הזמינו אותנו

איך פוליש עוזר לשמור על הרצפה? 4 יתרונות

כולנו שמענו את המושג פוליש, אבל לא כולנו יודעים באמת מה המשמעויות של פוליש ואיך הוא עוזר לניקיון בבית ובמשרד. פוליש זו שיטת ניקיון שחייבת להיות מבוצעת על ידי חברת ניקיון מקצועית. ניתן לבצע פוליש על מגוון רחב של מרצפות וישנם סוגי פוליש שונים, אשר מתאימים לסוגי מרצפות שונות.

בכלל זאת ניתן למצוא פוליש לרצפת צפחה וטרקוטה, פוליש לטרצו וכן סוגי פוליש כמו פוליש ווקס, פוליש סינטטי, פוליש אקרילי, פוליש קריסטלי וכך הלאה. אגב, חשוב לדעת שבחירת הפוליש המתאים ביותר לסוג הרצפה שלכם, היא קריטית, שכן פוליש לא מתאים עלול להרוס את הרצפה.

השאלה מתי כדאי לעשות פוליש נשאלת ללא הרף, אבל יותר מאשר לקוחות שמתעניינים בטיימינג הכי טוב לביצוע פוליש, אנו נתקלים בלקוחות שמנסים להבין איך פוליש עוזר לשמור על הרצפה. כדי לעשות סדר, הבאנו לפניכם ארבעה יתרונות מרכזיים של הפוליש בשמירה על הרצפה.

משפר את המראה של הרצפה

היתרון הראשון של פוליש ברור מאליו - הוא משפר את המראה של הרצפה. זה אומר שאם הרצפה שלכם הייתה שחוקה, בלויה, סדוקה ו/או מלאת כתמים שנערמו עליה עם הזמן, הפוליש יעזור להסיר את הכתמים, למלא את החורים ולהוריד את השכבה הישנה.

כמו כן, ניתן לבחור אם לבצע פוליש מט או מבריק, בהתאם לטעמכם וכן לעשות פוליש גם כחלק מניקיון מיוחד. למשל, במקרים שרוצים לבצע פוליש וניקיון אחרי צביעה, אחרי שיפוץ, אחרי הצפה בבית וכך הלאה. בכל המקרים הפוליש מסייע לשיפור משמעותי של מראה הרצפה.

מעניק שכבת הגנה לאורך זמן

מלבד הנראות, הפוליש גם מעניק לרצפה שכבת הגנה לאורך זמן וזאת הודות לחומרי הניקיון המיוחדים שבהם משתמשים בפוליש וכן למכונת הפוליש, שמאפשרת חידוש מיטבי של הרצפה, לא רק בהיבט המראה החיצוני.

הפוליש עוזר לשמור על הרצפה ומבטיח עמידות ושרידות, הן מפני פגעי מזג האוויר והן מפני שינויים נוספים שקורים בבית ו/או נזקים אחרים שיכולים להיגרם במשך השנים. שכבת ההגנה הזו איננה עניין של מה בכך והיא מקנה לדיירי הבית שקט נפשי ובמקביל, גם שקט כלכלי, בשל הידיעה שלפחות לשנתיים הקרובות, הרצפה שלהם תישאר נקייה, יפה וחזקה.

מסייע למניעת החלקה בבית

בתום הפוליש נהוג למרוח חומר המכונה סילר. הסילר מסייע לשמור על הרצפה ומעניק לה שכבת הגנה ויתרה מכך, הוא עוזר למניעת החלקה. אנשים לא מייחסים להחלקה בבית חשיבות מספקת, אך למרבה הצער, לא אחת יש מקרים של נפילות ובמיוחד אם יש בבית ילדים צעירים ו/או קשישים.

הסילר שמורחים בתום התהליך מהווה תעודת ביטוח כפולה. הוא גם מגן על הרצפה וגם מגן על דיירי הבית שעלולים להחליק על הרצפה. בין אם ההחלקה עלולה להתרחש בתום ניקיון, כיוון שנשפכו מים על הרצפה או כל חומר נוזלי אחר ואף אם חלילה יש חורים או סדקים ברצפה.

מקל משמעותית על הניקיונות

היתרון הרביעי ובנינו, אולי הכי חשוב של הפוליש, קשור בעובדה שהוא מקל משמעותית על הניקיונות בבית. אחת המטלות המעייפות כשמדובר על ניקיון בבית היא לשטוף את הרצפה ועל אחת כמה אם הרצפה מלאה בכתמים או אם מדובר על ניקיון בבית עם בעלי חיים.

המומחים של גד קלין מעידים שפוליש הופך את סאגת הניקיון בבית למהירה ויעילה. שכן, רצפה שעברה פוליש היא רצפה נקייה יותר, אחידה יותר וכזו שנוח לנקותה. במקום לשפשף את הרצפה ולהשקיע אנרגיות ומאמצים, הפוליש עושה את כל העבודה הרבה יותר פשוטה.

שאלות נוספות על פוליש? פנו ונשמח לסייע!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר