הכל על פוליש לרצפת טרצו

הזמינו אותנו

הכל על פוליש לרצפת טרצו

השימוש ברצפת טרצו, המכונה גם בלטות סומסום, היה נפוץ במיוחד בישראל בשנים הראשונות להקמתה ועל כן בהרבה מאוד בתים ישנים ניתן למצוא את סוג הריצוף הזה. יתרה מכך, לאחרונה נולד טרנד חדש-ישן הקשור לטרצו. אדריכלים ומעצבי פנים החזירו לאופנה את רצפת הטרצו וזאת הודות ליתרונות הבולטים שלה, על פני סוגי ריצוף אחרים.

רצפת טרצו עשויה מחומרים טבעיים, היא חסינה לאש ועמידה לאורך זמן. כמו כן, מדובר בחומר נושם, מה שאומר שהניקיון השוטף שלה קל יותר והמראה הנקי והרענן נשמר לאורך זמן.

עם זאת, ישנם מצבים שבהם יש צורך לבצע ניקיון טרצו מקצועי יותר, בין אם כחלק מניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון אחרי הצפה, ניקיון לפני מעבר וכך הלאה. שיטות הניקיון המומלצות לטרצו הן ליטוש רצפות ופוליש וזאת כפי שיובהר בהמשך הדברים.

מתי כדאי לעשות פוליש לטרצו?

מומלץ לעשות פוליש לרצפת טרצו אחת לתקופה של שנתיים-שלוש, בהתאם לבלאי של הרצפה ו/או אם מדובר באירוע חריג המצריך ניקיון מיוחד של הרצפה, כאמור לעיל. חשוב להבין שפוליש לרצפת טרצו, בהנחה שמבצעים אותו אצל חברת ניקיון מקצועית, לא יכול לפגוע ברצפה, להפך. לכן, אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לחדש את הרצפה, בהחלט שווה לשקול פוליש.

בנוגע לשאלה מתי עדיף לבצע פוליש ומתי כדאי לבחור בליטוש רצפות, התשובה היא שהבחירה צריכה להיעשות על סמך רמת הלכלוך והכתמים שיש על הרצפה. במקרים מסוימים, כשרוצים להסיר כתמים קשים מטרצו ולקלף את השכבה הפגומה ו/או אם יש ברצפה חורים, ליטוש רצפות יהיה יעיל יותר מאשר שימוש בפוליש וכך גם ביצוע של ליטוש יהלום.

כך או כך, תמיד רצוי להתייעץ עם מומחים שיבדקו את המצב של הרצפה ובכל אופן לא לבחור בסוג ניקיון כזה או אחר לטרצו על סמך דעתכם בלבד.

איזה סוג פוליש מתאים לטרצו?

ניקיון בעזרת פוליש מתאים מאוד לרצפת טרצו. מה שכן, לא כל סוגי הפוליש בהכרח יטיבו עם רצפת הטרצו שלכם ולכן חשוב לבחור אך ורק בפוליש ייעודי לטרצו. ישנם שני סוגי פוליש שמתאימים במיוחד לטרצו ובכלל זאת הקריסטלי, המכונה גם הברקה קריסטלית או פוליש ווקס.

פוליש קריסטלי - פוליש זה מכונה בפי רבים 'המראה הרטוב', כיוון שהוא גורם לרצפה להיראות רטובה ומבריקה באופן תמידי. ההברקה מתבצעת בשלוש שכבות, כולל שכבה משמרת, כלומר שכבת הגנה, אשר תפקידה למנוע החלקה.

פוליש ווקס - פוליש בסיסי ונפוץ. מתאים בעיקר למרצפות טרצו ושומשום. בסוג פוליש זה, אחרי שמבצעים קרצוף של הרצפות, משתמשים במכונה ופד לבן על מנת להחדיר חומר פולימר, שעווה, אל תוך האריחים של הרצפה וכך לחדש אותה.

בחירה טובה במומחים של גד קלין!

אנו בגד קלין מומחים בפוליש ובפרט בפוליש לרצפת טרצו. אנו יודעים לבצע במיומנות ובמקצועיות את כל סוגי הפוליש ולהתאים לכל לקוח את הניקיון המתאים, היעיל והמשתלם ביותר עבורו.
לאחר שיחה אישית, שבה נבחן את המצב הקיים ונבין מה דרוש, נוכל לבחור עבורכם את סוג הניקיון, בין אם מדובר בפוליש ובין אם בליטוש רצפות או כל שירות ניקיון אחר.

בזכות שנים של ניסיון, צוות ברמה גבוהה, מכשור מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים, אנו מצליחים להגיע לתוצאות מעולות, לשביעות רצונם של הלקוחות. כמו כן, אנו מעניקים על כל שירות ניקיון שלנו הדברה בחינם. נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם הצעת מחיר ללא תחרות לביצוע פוליש בביתכם.

פנו אלינו עוד היום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר