פוליש לחדרי מדרגות

הזמינו אותנו

פוליש לחדרי מדרגות

חדר המדרגות בבניין מגורים משמש את דיירי הבניין ואילו כאשר מדובר על חדרי מדרגות בבנייני משרדים, חדר המדרגות משרת כמות הרבה יותר גדולה של אנשים ובכלל זאת עובדים, מעסיקים, לקוחות וספקים. המדרגות מובילות את ההולכים ושבים מעלה ומטה ומשפיעות באופן ניכר על האווירה בבניין כולו.

המקום הראשון שאנשים רואים כשהם נכנסים לבניין, לא משנה אם מדובר על בניין מגורים או בניין משרדים, זה חדר המדרגות ועל כן לנראות שלו יש חשיבות אדירה, הן מבחינה אסטטית ולא פחות חשוב מכך, מבחינה בטיחותית. שכן, חדרי מדרגות מלוכלכים ומלאי כתמים יכולים לגרום להחלקה, שיכולה להסתיים בשברים ואף בנזקים חמורים יותר.

מיותר לציין שחשוב להקפיד על ניקיון קבוע בחדר המדרגות ובנוסף לכך, אחת לתקופה מומלץ לבצע גם ניקיון יסודי יותר, שיאפשר לחדש את מראה המדרגות. מומחי הניקיון של חברת גד קלין מסבירים שהשיטה היעילה ביותר להשגת מראה נקי ורענן למדרגות היא לבצע פוליש, אך נחדד ונאמר שלפני שאתם נחפזים להזמין חברת ניקיון לביצוע פוליש בחדר המדרגות שלכם - כדאי לעצור.

לא כל חברת ניקיון יודעת לבצע פוליש בצורה מקצועית וכדי שהפוליש יעבוד טוב, יגרום לרצפה להתחדש ויחזיק מעמד לאורך זמן, מוכרחים להתאים אותו לסוג הרצפה בחדר המדרגות.

בסקירה הבאה נפרט בפניכם את סוגי הפוליש הקיימים ונדון בהבדלים ביניהם וביתרונות והחסרונות של כל סוג, על מנת שגם אתם תוכלו לדעת איזה פוליש לחדר המדרגות עדיף לכם לבחור.

איך תדעו באיזה סוג פוליש לבחור?

לפני שמחליטים איזה פוליש לבחור לחדר המדרגות שלכם, חשוב להבין שקיימים מגוון סוגי פוליש וכאמור, לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות.

פוליש קריסטלי - מתאים לרוב סוגי הרצפות שמהן עשויות המדרגות, למעט רצפות גרניט פורצלן או קרמיקה. תהליך הפוליש הקריסטלי, המכונה גם הברקה קריסטלית, מתחיל בפעולת קרצוף רצפות עם מכונת פוליש, שמקרצפת עם סקוץ' תעשייתי את המדרגות ואז מורחים סילר.

נציין שפוליש הקריסטלי אמנם עולה יותר, אבל הוא מקנה למדרגות מראה בוהק ומרשים והתוצאות מחזיקות מעמד לאורך זמן רב יותר מסוגי פוליש אחרים. פוליש מסוגים אחרים עולה מעט פחות, אבל במבחן התוצאה הוא מחזיק מעמד פחות זמן ומראה המדרגות מאבד את הברק הרבה יותר מהר, מה שאומר שבפועל העלויות יוצאות פלוס מינוס זהות.

פוליש ווקס - מתאים לרוב סוגי הרצפות שמהן עשויות המדרגות, למעט רצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה. את הפוליש מבצעים עם מכונת פוליש שמקרצפת את הרצפה עם סקוץ' תעשייתי מיוחד. בשלב השני מורחים ווקס על המדרגות כדי להשיג מראה בוהק.

חשוב מאוד למרוח על המדרגות אחרי הפוליש גם סילר, חומר ששומר על מראה הרצפה ומסייע למניעת החלקה. לאחר מכן עוברים על המדרגות שוב עם מכונת פוליש מיוחדת המיועדת להשגת מראה אחיד בכל חדר המדרגות ולסיום יתקבלו מדרגות מבריקות עם מראה נהדר ומחודש.

פוליש סינטטי - מתאים במיוחד לחדרי מדרגות שבהם יש ריצוף מחומרים סינטטיים. שיטה זו מתבססת על שימוש בחומרים מיוחדים, ביניהם אבקת יהלום וזו השיטה היחידה שמספקת הגנה מפני חשמל סטטי, תופעה שעלולה להיות מסוכנת אם מדובר על רצפות במשרדים או במקומות תעשייתיים שבהם נעשה שימוש בחומרים כאלו. כמו כן, פוליש סינטטי מאפשר הסרת כתמים קשים והשגת מראה נקי גם למדרגות שנראה כי יהיה קשה מאוד לנקות אותן.

שימוש בפוליש סינטטי טוב במיוחד לחדרי מדרגות שבהם עוברים אנשים רבים ושבהם המדרגות סופגת שריטות ופגיעות מתחלופת האנשים הגדולה. בנוסף, הפוליש הסינטטי מספק שכבת הגנה ובטיחות ומונע סכנת החלקה.

פוליש אקרילי - מתאים למגוון סוגי מדרגות ואפילו לכאלו שעשויות מאבן טבעית. השימוש בפוליש האקרילי חיוני בעיקר לחדרי מדרגות גדולים, מבני מסחר ותעשייה וזאת מכיוון שהוא אינו מוליך חשמל, מספק לרצפה שכבת הגנה, מונע החלקה והיווצרות כתמים, שריטות ופגיעות שונות הנגרמות ממעבר של אנשים רבים בחדר המדרגות.

כמו כן, הוא אינו רגיש לחומרי הניקיון הנפוצים וניתן לנקות אותו בחומרים המכילים אלכוהול ואף רמות חומציות שונות. פוליש זה יאט את התיישנות המדרגות משמעותית ויעניק לרצפות בחדר המדרגות מראה נקי ומבריק שישדרג את הנראות של הבניין כולו לאורך זמן.

ליטוש מדרגות - אם קיימת שכבת לכלוך מסיבית שלא ניתן להסיר בעזרת הפוליש בלבד, עוברים לביצוע ליטוש מדרגות. ליטוש המדרגות מבטיח הסרה דקדקנית של שכבות הלכלוך, השריטות והשחיקה שהצטברו על המדרגות בבניין שלכם במשך השנים.

נבהיר שיש צורך בליטוש מדרגות, אלא אם מדובר על מקרים חריגים שבהם הרצפות של המדרגות מלאות כתמים, מוזנחות או שחוקות ורק במידה וזה המצב, צריך לבצע ליטוש מדרגות לשיקום וחידוש הרצפות במקום להשתמש בפוליש.

לבחור במומחים וליהנות מראש שקט!

עכשיו כשאתם יודעים אילו סוגי פוליש קיימים, אנחנו ממליצים לכם לדבר עם מומחים לפוליש, כדי שיבדקו מאיזה סוג עשויות המרצפות בחדר המדרגות שלכם, מה מצב המרצפות ומה כדאי לעשות על מנת לחדש את המראה של חדר המדרגות כולו. ישנם מגוון שיקולים שחשוב לקחת בחשבון ואחד מהם הוא גם התקציב שעומד לרשותכם. שכן, כמו שאתם וודאי יודעים, לכל סוג פוליש עלויות שונות ובהתאמה הוא גם מחזיק מעמד למשך זמן שונה ומספק מראה אחר.

בכל אופן, לא משנה באיזה סוג פוליש תבחרו, מוכרחים לוודא שאנשי המקצוע שאיתם אתם סוגרים אכן ידעו לבצע את הפוליש בחדר המדרגות על הצד הטוב ביותר. וודאו שאתם סוגרים רק עם מומחים שמנוסים בביצוע פוליש ויודעים איך להשתמש במכונת פוליש וזכרו - היעדר ניסיון ושימוש לא מקצועי במכונת הפוליש ובחומרי הניקיון, עלולים להזיק למראה חדר המדרגות ולהשאיר כתמים קשים יותר מאלו שהיו קיימים לפני שרק התחלתם.

אנו בגד קלין מבצעים את כל סוגי הפוליש לחדרי מדרגות כבר מעל 30 שנים ומתחייבים לספק לכם שירות מעולה, במחיר שפוי ועם אחריות מלאה לתוצאות לשביעות רצונכם.

רוצים לדעת עוד על פוליש לחדרי מדרגות? דברו איתנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר