מומחים לפוליש ווקס לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לפוליש ווקס לשירותך!

תהליך פוליש נועד לחידוש ושיפור משמעותי של מראה הרצפה, בדרך שמקרינה על מראה הבית או המשרד כולו אור נקי והופכת אותו למרשים. פוליש ווקס זו שיטת הפוליש הוותיקה מכולן, יתרונותיה נובעים ממחירה האטרקטיבי ומהיכולת לחדש את הפוליש בקלות יחסית.

צוות גד קלין ערוך לבצע פוליש ווקס בבתים ומשרדים תוך שימוש במכשור חדשני ובחומרים איכותיים המבטיחים קבלת תוצאה מוצלחת לאורך זמן, לשביעות רצון הלקוחות. בין סוגי הפוליש המוצעים על ידי החברה ניתן למצוא את כלל הסוגים הנמצאים בשוק, לבחירת הלקוחות, לא רק פוליש ווקס: פוליש קריסטלי המקנה לרצפה מראה זוהר לבין פוליש אקרילי המצפה אותה בשכבת מגן ופוליש סינטטי.

איך מבצעים פוליש ווקס?

בעת ביצוע הפוליש יש לבצע מספר פעולות על מנת להגיע לתוצאה האופטימלית. ראשית, אנו מזהים את סוג הרצפות מהן מורכבת רצפת הבית או המשרד. אף כי פוליש ווקס מתאים לרוב סוגי הרצפות, פוליש זה אינו מתאים לרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה. את הפוליש אנו מבצעים עם מכונת פוליש שמקרצפת את הרצפה עם סקוץ' תעשייתי מיוחד.

בשלב השני וזאת רק במידה וקיים צורך ולא ניתן הגיע להגיע לתוצאות המירביות בעזרת הפוליש בלבד, אנו עוברים לביצוע ליטוש רצפות קפדני באמצעות מכונת ליטוש מיוחדת. ליטוש הרצפות מבטיח הסרה דקדקנית של שכבות הלכלוך, השריטות והשחיקה שהצטברו על רצפת הבית במשך השנים. אחריו תתקבל רצפה נקייה במיוחד ובעלת מראה מחודש ורענן.

נחדד ונסביר שיש צורך בליטוש רצפות רק במקרים מיוחדים שהרצפה מלאה כתמים, מוזנחת או שחוקה ורק אז מבצעים פעולת ליטוש רצפות לשיקום וחידוש הרצפה.

לאחר מכן עוברים לשלב של מריחת ווקס על הרצפות, זאת על מנת להביא למראה מבריק. ווקס זה למעשה חומר שעשוי משעווה, החומר הטבעי המוכר והנפוץ, מסוג המתאים למריחה על רצפות. ניתן למרוח על הרצפה לאחר הפוליש גם סילר ובכל אופן חשוב להבין שהעיקר זה לבחור את סוג הפוליש בהתאם לרצפה ולדיירי הבית.

לאחר המריחה הראשונית עובר צוות גד קלין על הרצפות המרוחות עם מכונת פוליש מיוחדת המיועדת להשגת מראה מבריק אחיד בכל חלקי הבית. במידת הצורך חוזר הצוות על התהליך לשם השגת תוצאה יפה ואחידה. בסיום העבודה תתקבל רצפה מבריקה ובעלת מראה מחודש ויפה לעין.

חומרי הווקס החדשניים המיוצרים כיום פחות גורמים להחלקה לעומת פוליש הווקס שהיה נהוג בעבר. עם זאת, לעיתים, עלול פוליש ווקס לגרום לרצפת הבית להיות חלקה מעט, עניין שכדאי לתת עליו את הדעת על מנת למנוע מצבים מסוכנים. אם מדובר בבית עם ילדים או קשישים, אנו ממליצים על פוליש קריסטלי למניעת החלקה.

כמו כן, למרות ששכבת הפוליש ווקס בצורתה הנוכחית רגישה פחות מבעבר לתזוזות של חפצים כבדים, עדיין מומלץ להיזהר בהזזה של רהיטים כבדים ממקום למקום שכן אלו עלולים להשאיר עקבות בשכבת הפוליש, מה שיפגע במראה האחיד של הרצפה. יתרונו הגדול של פוליש ווקס נעוץ במחירו האטרקטיבי ובכך שהוא נוטה להתעמעם באופן טבעי לאחר זמן מה, מה שמאפשר לחדשו בקלות יחסית.

גד קלין מבטיחים לך מיומנות ואחריות!

לצוות גד קלין ניסיון רב בביצוע סוגי פוליש שונים בבתים ומשרדים. החברה מקפידה על הכשרות נאותות ועל ביצוע מקצועי של המשימות תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוח הזמנים שנקבע ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

לשאלות נוספות פנו אלינו.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר