כל מה שרצית לדעת על פוליש במפעלים

הזמינו אותנו

כל מה שרצית לדעת על פוליש במפעלים

ניקיון במקום העבודה זה לא עניין של מה בכך ובמיוחד כשמדובר על מקום עבודה שהנו מפעל שמעסיק עובדים רבים וכולל מכונות מתקדמות ולעיתים גם שימוש בחומרים מסוכנים.

כדי להבטיח שביטחונם ובריאותם של העובדים תישמר וכמו כן, על מנת לוודא שהמפעל יעמוד בכל הסטנדרטים הדרושים, יש צורך לבצע מעבר לניקיון השוטף במפעל גם ניקיון מיוחד בעזרת חברת ניקיון מקצועית.

אחת השיטות היעילות לחדש את המראה של המפעל ולגרום לנראות שלו להשתפר, היא לעשות פוליש. נציין שמלבד שיפור הנראות, הפוליש עוזר להסיר כתמים מהרצפה, שעלולים לגרום להחלקה וכן לפגיעות נוספות של עובדים, מה שעשוי להיחשב לתאונת עבודה ולעלות למעסיק ביוקר.

בסקירה הבאה נביא לפניכם הסברים בנוגע לכל סוגי הפוליש הנפוצים במפעלים וניתן עצות פרקטיות שיסייעו לכם לבחור את הפוליש הטוב ביותר למפעל וכמובן, לבחור את חברת הניקיון המתאימה. שכן, פוליש לא איכותי יכול לגרום לרצפה במפעל הרבה יותר נזק מאשר תועלת וחבל שכך.

הרבה סוגי פוליש - מה מתאים למפעל שלכם?

אם ערכתם בירור קצר בנוגע לפוליש למפעלים, וודאי נוכחתם לגלות שיש הרבה סוגים של פוליש וחשוב להבין שלא כל סוג הוא בהכרח זה שמתאים עבורכם. כדי לעשות בחירה מוצלחת, עליכם להכיר את הסוגים השונים ובכל מקרה, לבחור את סוג הפוליש רק לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע מיומנים בתחום הניקיון והפוליש. להלן סוגי הפוליש הנפוצים:

פוליש ווקס - סוג פוליש זה הינו הבסיסי ביותר והוא מתאים בעיקר למרצפות טרצו ושומשום. כאשר מבצעים פוליש ווקס במפעלים, תחילה צריך לבצע קרצוף רצפות. בתום הקרצוף, מפעילים מכונת פוליש מיוחדת עם פד לבן ובעזרתה מחדירים אל תוך האריחים חומר פולימר, שעווה. הפעולה הזו משלימה את התהליך ומקנה לרצפת המפעל מראה חדש.

פוליש אקרילי - פוליש אנטיסטטי שמתאים למרצפות טרצו, שומשום, שיש, PVC ולינולאום. סוג פוליש זה מונע החלקה וכן מונע ספיגה של חומרים ועל כן הוא מתאים מאוד למפעלים ומוסדות תעשייתיים. כמו כן, מדובר בחומר עמיד וקשיח יותר מהווקס הבסיסי.

פוליש קריסטלי - הפוליש הקריסטלי מכונה גם הברקה קריסטלית ונקרא בפי רבים 'המראה הרטוב', כיוון שהוא מעניק לרצפה מראה רטוב באופן תמידי. הוא מיועד בעיקר למרצפות שיש או שומשום וההברקה נעשית בשלוש שכבות, כולל שכבה משמרת המספקת הגנה ונוגדת החלקה. הפוליש הקריסטלי מתאים במיוחד לשיש, בתי מלון ואולמות אירועים, אך במקרים מסוימים, גם למפעלים.

הבהרה: במידה ויש לכם במפעל רצפה שעשויה גרניט פורצלן או קרמיקה, לא ניתן לעשות עליה פוליש ווקס, קריסטלי או הברקות אחרות. זאת משום שרצפה כזו נאפית בתנור, יש לה ציפוי טבעי ואי אפשר ללטש אותה או להוריד ממנה שכבה. לסוגי רצפות כאלו מתאים תהליך קרצוף וניקוי בלבד.

מומחי הניקיון של גד קלין כאן בשבילכם!

אנו בגד קלין מאמינים ויודעים שפוליש במפעלים, בטווח הארוך, זו השקעה ולא באמת הוצאה. שכן, הפוליש מעניק לרצפה עמידות ועוזר לבעל המפעל להיות בראש שקט בכל הנוגע לרווחתם של העובדים, לפחות מבחינת סכנות החלקה.

מלבד סכנות, הפוליש גם משפיע לטובה על האווירה במפעל, מה שמן הסתם מעלה את מצב הרוח של העובדים שמגיעים למפעל. מחקרים מוכיחים שעובדים מרוצים הם עובדים טובים יותר וזה מתורגם בסופו של יום להספק גבוה, תפוקה גדולה ויותר רווחים.

מומחי הניקיון שלנו מנוסים בביצוע פוליש במפעלים ויידעו להתאים את סוג הפוליש לרצפה במפעל שלכם. אנחנו משתמשים אך ורק במכשור מתקדם, שזה אומר מכונות פוליש חדישות וחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה. בנוסף, נציין שעל כל שירות ניקיון שאנו מבצעים אנחנו מעניקים ללקוחותינו גם הדברה חינם.

פנו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר