מומחים לפוליש אקרילי לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לפוליש אקרילי לשירותך!

משטחי הריצוף בבית או במשרד מתיישנים וצוברים עם השנים לכלוך, שריטות וסימנים קשים להסרה. פעמים רבות ניתן לחדש אותם בקלות באמצעות פוליש אקרילי מקצועי.

מדובר בשיטת פוליש חדשנית המשלבת מראה מבריק וזוהר לרצפה, לצד הגנה על הרצפה משריטות, החלקות וסימני שחיקה הנראים לאורך זמן.

חברת גד קלין מתמחה בכל סוגי הפוליש וממליצה על טיפול אקרילי למגוון סוגי רצפות, החל מרצפות מאבן טבעית כגון שיש בבתים ובדירות ועד רצפות פרקט באולמות ספורט ורצפות פי.וי.סי (PVC) במשרדים או במפעלים.

פוליש אקרילי מתאים במיוחד לבתי עסק ומפעלים מכיוון שהוא אינו מוליך חשמל ומונע החלקה. לאחר ביצוע פוליש שכזה, יתקבל מראה נקי ומבריק במיוחד המשדרג את המראה הכללי של הבית או המשרד ונשאר במשך מספר שנים.

הסבר מפורט על התהליך

התהליך מתחיל בקרצוף הרצפה באמצעות מכונת ליטוש רצפות מיוחדת. בעת השימוש במכונה אנו מקפידים על איכות המברשות והתאמתן לסוג הרצפה עליה מבוצעת העבודה ועל אינטנסיביות הקרצוף. בעת תהליך הקרצוף נפטרים למעשה משכבת הלכלוך החיצונית המצטברת על כל רצפה במשך השנים ושאינה ניתנת להסרה בעת ניקיון רגיל. לאחר פעולת הליטוש תתקבל רצפה בעלת מראה מחודש ונקי במיוחד, באופן שיהפוך אותה למוכנה לשלב הבא בתהליך - מריחת חומר הפוליש האקרילי.

את חומר הפוליש האקרילי מורח צוות גד קלין באמצעות מכונת פוליש מיוחדת המאפשרת השגת מראה אחיד ומבריק בכל חלקי הרצפה. לאחר המריחה תתקבל שכבת הגנה מבריקה לרצפה המונעת החלקות ומגנה עליה משריטות ושחיקה. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר המחזיקות מעמד זמן רב, אנו מקפידים על מריחה נכונה של החומר תוך התחשבות בסוג המשטח וכן על שימוש בחומרי פוליש איכותיים ואמינים המבטיחים שרידות ארוכת טווח.

פוליש אקרילי שונה מסוגים אחרים בכך שלצד הברקת הרצפה הוא מספק לה גם שכבת הגנה אפקטיבית, מה שהופך אותו לאידיאלי במשרדים ומקומות אחרים בהם עוברים אנשים רבים בכל יום וכן למפעלים ומגרשי ספורט. פוליש אקרילי אינו רגיש לחומרי הניקיון הנפוצים בשוק וניתן לנקותו באמצעות חומרים המכילים אלכוהול ואף רמות חומציות שונות. הוא יעניק למשטח מראה רב רושם ונאה לעין.

בחירה רק בחברת ניקיון מקצועית!

לגד קלין ניסיון רב במתן שירותי ניקיון מסוגים שונים למגוון רחב של לקוחות תוך הקפדה על מקצוענות ללא פשרות. מומחי גד קלין יוכלו להתאים עבורך את סוג הפוליש הטוב ביותר תוך התחשבות בסוג הרצפה, ייעוד המבנה והתקציב העומד לרשותך. נדגיש כי הטיפול האקרילי אינו מתאים לאריחי קרמיקה ולגרניט פורצלן.

צוות עובדי הניקיון שלנו עושה שימוש במכשור חדיש וחומרים איכותיים המבטיחים קבלת תוצאה מרשימה. החברה שמה לנגד עיניה את שביעות רצון לקוחותיה והעבודה נעשית תוך התחשבות בצרכים הספציפיים המועלים על  ידי כל לקוח, עמידה בסטנדרטים גבוהים של ביצוע והקפדה בלתי מתפשרת על לוחות הזמנים שנקבעו.

עוד שאלות? צוות גד קלין שמח לעמוד לשירותך בכל עת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר