פוליש באולמות אירועים

הזמינו אותנו

פוליש באולמות אירועים

ניקיון בעסק זה משהו חשוב שאסור לוותר עליו וכשמדובר על ניקיון באולמות אירועים, החשיבות של הניקיון כפולה, שכן הניקיון הוא אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על לקוח שצריך לקבל החלטה אם לסגור את האירוע שלו באולם כזה או אחר.

כדי להקפיד על ניקיון ברמה גבוהה, לא די בכך שתסתפקו בשירותי הניקיון הקבועים והשוטפים לאולם האירועים ובכלל זאת ניקיון בתום ולפני כל אירוע שכולל שאיבת אבק, שטיפת הרצפה, ניקוי של הכיסאות, השולחנות, הווילונות, השירותים והמטבח, אלא יש צורך גם בניקיון מיוחד באולם.

אחת הדרכים הנפוצות והיעילות לשדרג את המראה של אולם האירועים (ובכלל של חללי עבודה ובתי מגורים) היא לבצע פוליש.

בסקירה הבאה נסביר מדוע כדאי לעשות פוליש באולמות אירועים, איך בוחרים את סוג הפוליש לרצפה באולם וכן, מה חשוב לדעת וממה חשוב להיזהר לפני שסוגרים עם חברת ניקיון שירות של פוליש.

למה כדאי לעשות פוליש באולם אירועים?

כשפונים אלינו מנהלי אולמות אירועים בבקשה לבצע ניקיון יסודי באולם שלהם ושואלים מה אנחנו ממליצים כדי להעניק לאולם מראה חדש ורענן (בלי שיצטרכו לשלם על שיפוץ אמיתי), ראשית אנחנו בודקים מתי בפעם האחרונה נעשה באולם פוליש.

זאת משום שפוליש משפיע באופן מהותי על המראה של האולם כולו והעלויות שלו ביחס לתועלת, לא מאוד גבוהות. הסיבה המרכזית לכך היא הפוליש משפר את מראה הרצפה, עד כדי כך שהיא נראית חדשה לגמרי כאילו קילפו ממנה את השכבה הישנה. גם חדי האבחנה שבנינו לא בהכרח יוכלו להבדיל בין פוליש מקצועי לבין שיפוץ אמיתי של הרצפה.

יתרה מכך, כפי שכולם יודעים וכפי שכבר הזכרנו על קצה המזלג לעיל, הנראות של אולם האירועים משפיעה מאוד על הרושם הראשוני שלקוחות פוטנציאליים שמגיעים אליו מקבלים ואם הם יגיעו לאולם שבו הרצפה מלוכלכת, ישנה, בלויה, שחוקה ומלאת כתמים, הם פשוט לא ירצו לסגור וחבל.

לפי מה בוחרים את סוג הפוליש לרצפה?

על מנת לבחור את סוג הפוליש לרצפה באולם האירועים שלכם, כדאי להבין שלא כל סוג פוליש מתאים לכל רצפה, לבדוק מראש איך נראית התוצאה של כל פוליש (מבריק או מט) ולברר עלויות, כדי להיות בטוחים שהשירות שאתם מזמינים אכן עומד בתקציב שעומד לרשותכם. ישנם שלושה סוגי פוליש פופולאריים ובכלל זאת:

פוליש ווקס - פוליש בסיסי שמיועד בעיקר למרצפות טרצו ושומשום. כאשר מבצעים פוליש ווקס באולם אירועים, ראשית יש לבצע קרצוף רצפות. לאחר מכן משתמשים במכונה ופד לבן על מנת להחדיר חומר פולימר, שעווה, אל תוך האריח, מה שמשלים את התהליך ומקנה לרצפה מראה חדש.

פוליש אקרילי - פוליש אנטיסטטי שמתאים למרצפות טרצו, שומשום, שיש, PVC ולינולאום. סוג פוליש זה מונע החלקה ומונע ספיגה של חומרים ועל כן הוא מתאים מאוד למפעלים, מוסדות תעשייתיים וכמובן אולמות אירועים, שבהם נשפכים על הרצפה באופן קבוע נוזלים ושאריות מזון של האורחים. נציין שמדובר בחומר עמיד וקשיח יותר מהווקס הבסיסי.

פוליש קריסטלי - מכונה גם הברקה קריסטלית ומיועד בעיקר למרצפות שיש או שומשום. פוליש זה נקרא בפי רבים גם 'המראה הרטוב' וזאת משום שהוא גורם לרצפה להיראות רטובה ומבריקה תמידית. ההברקה מתבצעת בשלוש שכבות, כולל שכבה משמרת המספקת הגנה ונוגדת החלקה. הפוליש הקריסטלי מתאים במיוחד לשיש, בתי מלון ואולמות אירועים.

שימו לב: במידה ויש לכם באולם האירועים רצפה שעשויה גרניט פורצלן או קרמיקה לא ניתן לעשות עליה פוליש ווקס, קריסטלי או הברקות למיניהן. שכן, רצפה כזו נאפית בתנור, יש לה ציפוי טבעי ואי אפשר ללטש אותה או להוריד ממנה שכבה. לסוגי רצפות כאלו מתאים תהליך קרצוף וניקוי בלבד.

מומחי הניקיון של גד קלין כאן לשירותכם!

לפני שממהרים לסגור עם חברת ניקיון פוליש לאולם אירועים, כדאי מאוד לבדוק טוב-טוב המלצות אודות חברת הניקיון, להבין מחיר סופי מראש ולוודא שעובדי הניקיון שיגיעו לבצע פוליש באולם שלכם הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בהפעלת מכונת פוליש ושימוש בחומרי הניקיון הרלוונטיים. נבהיר, שפוליש לא מקצועי יכול להסב לרצפה יותר נזק מתועלת.

מומחי הניקיון שלנו מבצעים פוליש באולמות אירועים כבר שנים וישמחו להעניק גם לכם שירות מקצועי, משתלם ולשביעות רצונכם המלאה. בנוסף, על כל שירות ניקיון שאנו מבצעים אנחנו מעניקים גם הדברה בחינם ולעניינו, אם כבר בהצלחתו של העסק שלכם מדובר, הדברה היא חשובה מאוד להצלחתו של עסק כמו אולם אירועים.

כדי לקבל פרטים נוספים - פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר