שירותי פוליש מקצועי בכל מקום בישראל!

הזמינו אותנו

שירותי פוליש מקצועי בכל מקום בישראל!

כבר מעל 35 שנים שאנו מספקים שירותי פוליש לבתים, לחנויות ולמשרדים בכל רחבי הארץ.

לכל מי שעוד לא בדיוק יודע מה זה אומר פוליש, נסביר כי זו שיטת ניקוי והברקה, שמטרתה העיקרית להסיר את שכבת הלכלוך העליונה ולהחזיר לרצפה את הברק המקורי והמראה הנקי שלה.

פעולת ניקיון זו מסייעת בהגנה על המרצפת ועוזרת לשמור על הברק והניקיון לאורך זמן.

המומחים לניקיון של גד קלין משתמשים במכונות פוליש מהמתקדמות בעולם ואנחנו מבטיחים לכל לקוח 100% הצלחה בחידוש מראה הרצפה וכמו כן, אחריות לשביעות רצונך המלאה.

חשוב להדגיש: אם לא תהיה מרוצה כספך יוחזר.

חייג/י למוקד שירות הלקוחות שלנו: 1-800-5050-30

איך יודעים איזה סוג פוליש צריך

וודאי שמעת שיש הרבה שיטות לנקות רצפות ומשטחים מסוגים שונים. לכל סוג רצפה יש את הפוליש המתאים והמומחים של גד קלין בוחרים בקפידה את שיטת הניקוי לרצפה בבית או בעסק שלך.

כאמור, ישנן מגוון שיטות מוכרות ויעילות ובכלל זאת: פוליש ווקס, פוליש קריסטלי, פוליש אקרילי, פוליש סינטטי ועוד.

אנו נבחר את הפוליש הטוב ביותר עבורך ובהתאמה לצרכים שלך ושל החלל המיועד לניקוי ובכל מקרה, תהיה בטוח שהתוצאות יהיו מדהימות.

בחברת גד קלין עושים שימוש במכשור המתקדם מסוגו בעולם ובחומרי ניקוי יעודיים וירוקים לחלוטין, כאלו שאינם פוגעים באיכות הסביבה. 

לאחר הפוליש אנו מורחים סילר מיוחד, ששומר על הברק של הרצפות לאורך חודשים ארוכים.

פירוט על סוגי הפוליש השונים

פוליש ווקס - פוליש בסיסי. מתאים בעיקר למרצפות טרצו ושומשום. בסוג פוליש זה לאחר קרצוף הרצפות משתמשים במכונה ופד לבן על מנת להחדיר חומר פולימר (שעווה) אל תוך האריח.

פוליש אקרילי - פוליש אנטיסטטי. מתאים למרצפות טרצו שומשום ושיש, לרצפות PVC ולינולאום. סוג פוליש זה מונע החלקה, מתאים למפעלים ולמוסדות תעשייתיים ומונע גם ספיגת חומרים. זהו חומר עמיד וקשיח יותר מהווקס הבסיסי.

פוליש קריסטלי / הברקה קריסטלית - מתאים בעיקר למרצפות שיש או שומשום. פוליש זה נקרא גם "המראה הרטוב" כיוון שהוא גורם לרצפה להיראות רטובה ומבריקה באופן תמידי. ההברקה מתבצעת בשלוש שכבות, כולל שכבה משמרת (שכבת הגנה) נוגדת החלקה. הברקה זו מתאימה במיוחד לשיש, בתי מלונות ולמי שאוהב את המראה הרטוב וחפץ ליהנות ממנו גם בביתו.

לאיזה סוגי רצפות זה מתאים?

לא ניתן לעשות פוליש ווקס/ קריסטל/ הברקות למיניהן על רצפות גרניט פורצלן או קרמיקה. רצפה שכזו נאפית בתנור, יש לה ציפוי טבעי ולא ניתן ללטש אותה או להוריד ממנה שכבה. לסוגי רצפות כאלו מתאים תהליך קרצוף וניקוי בלבד. הפוליש מתאים למרצפות טרצו, שומשום ושיש.

מתי כדאי לעשות פוליש?

יש סיבות רבות להשתמש בפוליש והוא מתאים במיוחד לרצפות ישנות שצריכות לעבור רענון, ניקוי בית לאחר שיפוץ כאשר ישנם כתמי צבע על הרצפות, שיש שנשחק וזקוק להברקה, שיש חדש שזקוק להברקה מעבר להברקה הטבעית שלו, מעבר לדירה חדשה עם רצפה ישנה ועוד.

במידה והשיש או הרצפה מקבלים כתמים, ניתן להוסיף חומר הגנה, סילר, שהוא חומר איטום נגד נוזלים וחומרים חומצתיים.

מתי כדאי למצוא פתרונות אחרים?

במידה ויש לך רצפת גרניט פורצלן או קרמיקה, או במידה ורוצים רצפה מט ולא רצפה מבריקה כדאי לחשוב על דרכים אחרות.

במקרים כאלה ניתן לשים חומר סילר בהברקת מט משי, שמעניקה מראה מט לרצפה וגורמת לה לא לספוג כתמים ולמנוע החלקה.

נשמע טוב, מאיפה מתחילים?

ראשית מתחילים עם פעולת הקרצוף. פעולה זו נעשית בעזרת מכונה תעשייתית וסקוטש מיוחד אשר אינו שורט את הרצפה. הסקוטש מוריד שאריות לכלוך, שיפוץ, כתמים ועוד. את פעולת הקרצוף ניתן לבצע על כל סוגי הרצפות, מבלטות ישנות של פעם ועד גרניט פורצלן וקרמיקה. ישנם מקרים בהם נדרש ניקיון עמוק יותר ואז הרצפה תעבור תהליך ליטוש.

נדגיש, שבניקוי רגיל הרצפה מקבלת בלאי במשך השנים ופוליש עוזר לרענון הרצפה. על הרצפה מצטברים עוד ועוד כתמים וכך היא מתיישנת. שיטת הפוליש מעניקה לרצפה מעין מתיחת פנים, רעננות וניקיון.

בנוסף, הפוליש מאפשר לרצפות הישנות של פעם, שהן מאוד איכותיות בחומריהן, להיראות מיוחדות ויפות כמו קרמיקה או גרניט פורצלן וכך ניתן לחסוך בתקציב הריצוף תוך שמירה על רצפות איכותיות ביותר.

לחץ/י כאן לקבלת הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר