מומחים לניקיון עסק לקראת החג לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקיון עסק לקראת החג לשירותך!

החגים מכניסים את כולם לקדחת של ניקיון וקניות. בעלי עסקים, בדיוק כמו בעלי דירות ובתים פרטיים מנצלים הזדמנות חגיגית זו למבצע ניקיון יסודי.

ניקיון עסק לקראת החג הוא פרוייקט מורכב עוד יותר מזה של בית או דירה. רוב העסקים עסוקים ועמוסים יותר בתקופות שלפני החג ונשאלת השאלה כיצד בכל זאת מנקים עסק לקראת החג?

התשובה היא שניקיון עסק לקראת החג זו עבודה למקצוענים. גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה בניקוי בתים, ניקוי משרדים, עסקים ומוסדות. כחלק מניסיון זה אנו מתמחים בניקוי עסק לקראת החג. המומחים שלנו יבריקו עבורך את העסק, ללא כל הפרעה לפעילות השוטפת, ביעילות ובמקצועיות וחשוב לא פחות - בשעות שנוחות לך, גם ניקיון אחרי שעות העבודה.

החשיבות שבניקיון עסק לקראת החג

בתי עסק, משרדים, חנויות ומפעלים צוברים אבק ולכלוך במהלך השנה במוקדים שונים, אשר בדרך כלל אינם זוכים להיכלל במסגרת הניקיון השוטף.

החגים אם כן, הם ההזדמנות לטפל בצורה יסודית גם בהם ולבצע, בין השאר: ניקוי מזגנים, מחסנים, מדפים ועוד. אנו ממליצים לבצע פעולות אלו לפחות אחת לשנה, רצוי במסגרת ניקיון לפסח.

לקראת החגים לקוחות רבים גודשים את העסק ועל כן נודעת חשיבות מיוחדת לכך שבתקופה זו ישדר העסק אסתטיקה מירבית. במיוחד כשמדובר בעסקים אשר עומדים לקלוט סחורה רבה וחדשה לקראת החג.

דגשים לבחירת חברת ניקיון למשימה זו

  • זמינות - חשוב שתהיה זו חברה אשר ברשותה צוות זמין היכול להגיע ולתת שירות במועד המתאים והנח לך.

  • גמישות - חברה בעלת עובדים אשר מוכנים להגיע בשעות לא שגרתיות, לפני או אחרי תחילת יום העבודה בעסק, או תוך כדי השתלבות במערך שעות העבודה.

  • זריזות ויעילות - חברה בעלת צוות עובדים המסוגל לבצע משימות מורכבות ביסודיות ועם זאת גם ביעילות ובזריזות על מנת להפריע כמה שפחות לפעילות השוטפת בעסק ולסיים את מבצע הניקיון בזמן הקבוע ולפני החג.

  • מגוון רחב של שירותי ניקיון - חברה המספקת מגוון רחב עד כמה שאפשר של שירותי ניקיון, כך שתוכל לקבל את כל השירותים מאותה חברה.

השירות המקצועי של גד קלין לקראת החגים

אנו בגד קלין מתמחים במתן מגוון רחב של שירותי ניקיון. בין השירותים אותם אנו מציעים לבתי עסק לקראת החגים ניתן למצוא:

ניקוי שטיחים - המומחים שלנו מצויידים במכשור מקצועי ומתקדם, חומרי ניקוי איכותיים וידע וניסיון בניקוי שטיחים.

ניקוי חלונות - אנו מתמחים בניקוי והברקת חלונות ותריסים, כולל ניקוי חלונות ראווה וניקוי חלונות בגובה, למשל באמצעות סנפלינג.

ניקוי מרצפות - המומחים שלנו יעניקו לרצפה שלך ניקיון יסודי ומבריק. מעבר לניקוי המרצפות הרגיל, אנו מתמחים בביצוע עבודות פוליש וליטוש רצפות להברקה מושלמת של מרצפות העסק.

ניקוי מזגנים - מזגנים של עסק צריכים לעבוד שעות רבות במשך היום, מה שגורם להם, בין היתר, לצבור אבק ולכלוך. לשמירה על המזגנים ומיקסום פעולתם מומלץ לבצע ניקוי מזגנים תקופתי והחגים הם הזמן האידאלי לכך.

ניקוי מטבחים וניטרול ריחות רעים למסעדות ומטבחים משרדיים - אנו בגד קלין מתמחים בניקוי מטבחים ומקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה. בנוסף, אנו מומחים לנטרול ריחות רעים במקומות המועדים לכך.

המומחים של גד קלין ערוכים לכל משימת ניקיון, מצויידים בציוד וידע מקצועי. אנו מחוייבים לשירות מסור ואמין ומתחייבים לפעול ביעילות. לאחר עבודתנו, העסק יהיה נקי ומצוחצח, ערוך ומוכן לחג.

רוצה לדעת כמה זה עולה? הנה מחירון השירותים שלנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר