מומחים לניקוי ספות בד לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי ספות בד לשירותך

הספות הן שמעניקות לסלון את העיצוב, היופי ותחושת הביתיות. הקפדה על ניקוי ספות שעשויות בד באופן קבוע משמרת את מראה הספה ומונעת התבלות וכן מסייעת בשימור ההיגיינה והניקיון החשובים לבריאות בני הבית.

אמנם, חשוב שתדע שניקוי ספות בד זה עסק למקצוענים וזאת משום שישנם סוגים שונים של בדי ריפוד וכל בד זקוק לסוג ניקוי שונה. טיפול לא מקצועי עלול לגרום נזק בלתי הפיך לבד הריפוד ולהרס של הספה.

ניקוי ספות בד זוהי פעולה מורכבת הדורשת ידע ומיומנות וכן מכשור מקצועי וציוד מיוחד. גד קלין הינה חברת ניקיון המתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון ובינהם ניקוי בתים, ניקוי ספות וניקוי ריפודים ומנוסה בפרט בניקוי ספות בד.

המומחים שלנו מחוייבים לשירות מסור ואמין ואנו ננקה עבורך במקצועיות את ספות הבד עד לקבלת תוצאות מושלמות.

אילו סוגי ספות בד יש?

ישנם שני סוגים מוכרים של ריפודי בד לספות: אריגים טבעיים (אורגניים) ובדים סינטטיים. האריגים הטבעיים, ככותנה או פשתן, נחשבים ליפים, רכים ונעימים יותר, אך הם נחשבים כקשים יותר לניקוי. הבדים הסינטטיים, כפוליאסטר או ניילון, נחשבים לנעימים פחות, אך הם קלים יותר לניקוי ופשוט יותר להסיר כתמים מהם.

שיטות הניקוי הפופולאריות לספות בד

ישנן שלוש שיטות ניקוי המקובלות בקרב חברות הניקיון המקצועיות לניקוי ספות בד:

  • ניקוי יבש: זוהי שיטה המותאמת יותר לספות העשויות מאריגים טבעיים.

  • ניקוי בקיטור: שיטה המיועדת להסרת כתמי שומן ולכלוך באמצעות מכונה שפולטת אדים חמים.

  • ניקוי באמצעות מכונה מיוחדת של הזרקה ויניקה: שיטה זו מתאימה לכל סוגי הבדים ולכן בטוחה לשימוש לכל סוגי הספות. מדובר במכונה המזריקה חומר מיוחד לעומק הריפוד. החומר סופח לתוכו אבק ולכלוך ולאחר מכן מתבצע תהליך של יניקת החומר המוזרק עם הלכלוך שנדבק אליו, כך שהספה נותרת נקייה מאבק וכתמים. במקרים קשים ניתן לחזור על הפעולה מספר פעמים עד לניקוי מקסימלי.

קריאה נוספת: כל המידע על ניקוי אבק.

כיצד לשמור על ספות נקיות באופן קבוע?

ניקוי ספות בד נחלק לשניים: תחזוקה שוטפת במהלך ניקיון הבית השגרתי ותחזוקה מקצועית ומעמיקה בידי חברת ניקיון מקצועית אחת לשנה. מומלץ לנקות את הספות אחת לשבוע במהלך הניקיון השבועי. יש להסיר את כריות הספה ולנקות שאריות של פירורים, מזון, צעצועים קטנים, חפצים ולכלוך שהצטברו בין הכריות ומתחת להן.

לאחר מכן אפשר להשתמש במברשת המיועדת להברשת אריגים או ספות ולהבריש את הספה, או שאפשר להשתמש בחלק העדין והקטן יותר של שואב האבק ולשאוב את האבק, תחילה מהריפוד שמתחת לכריות ואחר כך את הכריות עצמן, כל כרית מכל הכיוונים שלה.

נוזל שנשפך על הספה יכול להיות מאוד בעייתי לניקוי, במיוחד אם מדובר בספה מאריג טבעי. מומלץ לנסות לספוג אותו בעדינות בעזרת מגבת נייר יבשה, לא לשפשף, כי השפשוף מספיג את הנוזל עמוק יותר בשכבות הריפוד ועלול לגרום לנזק.

כדאי להיעזר בחברת ניקיון מקצועית!

ניקוי ספות בד זו משימה מורכבת, אשר אם לא תיעשה במקצוענות עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לספה. המומחים של גד קלין ידעו לאבחן את שיטת הניקיון הנכונה לחומר ממנו עשויה הספה שלך
ואנו מקפידים על שימוש במכשור מקצועי ומתקדם ובחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה. אחרי הניקיון של גד קלין, הספה תראה נקיה ומצוחצחת, כחדשה.

מיטב המומחים שלנו לרשותך בכל שאלה גם בפורום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר