מומחים לניקוי חלונות בסנפלינג לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי חלונות בסנפלינג לשירותך

אין כמו חלון מצוחצח ומבריק כדי להעיד על ניקיון דירה או משרד מטופח ומסודר. על מנת להגיע לתוצאה מושלמת בניקוי החלון יש לנקותו מבפנים ומבחוץ, אלא שניקוי חיצוני של חלונות קשה עד בלתי אפשרי באופן עצמאי כשמדובר בחלונות הממוקמים בקומות גבוהות. אדם לא מיומן אשר ינסה לנקות חלונות אלו מבחוץ מסכן את עצמו.

אנו בחברת הניקיון גד קלין מומחים ובעלי ניסיון בניקוי חלונות בסנפלינג. באמצעות שיטה זו מגיע המנקה אל החלק החיצוני של החלון באופן ישיר ומנקה אותו ביסודיות ודייקנות עד להברקה מקסימלית. המומחים שלנו יגיעו גם אליך וינקו עבורך את החלונות ביעילות ובמקצועיות.

איך מתבצע ניקוי חלונות בסנפלינג?

שיטת ניקוי חלונות בסנפלינג היא אחת השיטות לניקוי בגובה. השיטה מאפשרת את הגעת המנקה ועמו חומרי הניקוי ישירות אל הצד החיצוני של החלונות גם כשהם גבוהים במיוחד.

ישנן כמה אפשרויות והאופציה הראשונה היא השתלשלות של המנקים מחבלים הקשורים לגג ישירות אל החלק החיצוני של החלון, הורדת המנקים במנוף היורד מהגג על גבי סל או פיגום, או הרמת המנקים במנוף מן הקרקע. לקומות נמוכות יותר ניתן להשתמש במוט ארוך אליו מחובר צינור המאפשר ניקוי עד לגובה מסוים.

אופן ניקוי החלונות בסנפלינג משתנה בהתאם לצרכים, לרמת הלכלוך, לסוג הלכלוך ולמבנה. ניתן להשתמש בשיטות מסורתיות כמו בחומרים לניקוי חלונות רגילים ובמגב. שיטה זו דורשת מהמנקה להתקרב אל החלון, אך היא אינה מאפשרת ניקיון יסודי והסרת כל כתמי הלכלוך.

שיטה נוספת וחדשה יחסית, עושה שימוש בציוד חדיש ומתקדם. מדובר בשיטה הנקראת אוסמוזה הפוכה. בשיטה זו משתמשים במוט ארוך שמשפריץ מים בלחץ. המים עוברים טיהור מאבנית וכך אין צורך לנקותם. כלומר, העובד אינו נדרש להתקרב אל החלון.

שיטה זו מהירה יותר, אך ישנם סוגי לכלוך שהיא אינה מסוגלת להוריד. אחד החסרונות של שיטה זו הוא שהיא משאירה שלוליות מים לאחר הניקוי.

היתרונות שלנו בניקוי חלונות בגובה!

משימה זו אינה אפשרית לאנשים שאינם בעלי ניסיון וציוד מתאים לסוג ניקיון זה. כל ניסיון לעשות עבודה זו על ידי אדם שאינו מוכשר לכך וחסר לו את הציוד המתאים והמקצועיות, עלול להסתיים באסון. רק חברות מוכרות ובעלות רישיון לעסוק בסוג ניקיון זה רשאיות לפי חוק לעשות זאת.

אנו בגד קלין מנוסים במתן שירותי ניקיון משרדים וכחלק מהסל הכולל של שירותי הניקיון ללקוחותינו אנו בעלי ניסיון וידע גם בניקוי חלונות בסנפלינג. אנו מקפידים על מתן שירות מסור, אמינות ועל עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולכן משתמשים רק בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, במכשור המקצועי ובציוד החדיש והמתקדם בשוק זה.

כמומחים בניקוי חלונות בסנפלינג נעניק לחלונות שלך ניקוי יסודי מבחוץ ומבפנים באמצעות מומחי ניקיון המשרדים והחלונות שלנו.

רוצה שנבריק גם את החלונות שלך? פנה אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר