סילר למריחה על רצפות לאחר פוליש

הזמינו אותנו

סילר למריחה על רצפות לאחר פוליש

עשית פוליש בבית והמרצפות מבריקות כחדשות, מה שנשאר הוא למרוח סילר מקצועי שישמור על המראה לאורך זמן. סילר הוא למעשה חומר איטום מקצועי חסר צבע, שנועד להגנה על השכבה העליונה של המרצפות ויש להשתמש בו מיד לאחר ביצוע הפוליש, בין אם מדובר בפוליש אקרילי, קריסטלי או ווקס.

למה חשוב להשתמש בסילר?

הסיבות שבגינן חשוב למרוח סילר אחרי ליטוש רצפות או פוליש מקצועי הן רבות. מדובר בחומר שכשמו כן הוא, אוטם ומריחתו על גבי משטחים סופגים כמו הריצוף בבית או במשרד, מגינה על השכבה העליונה, שעליה אנו דורכים, מגינה מפני חדירת לכלוך וכתמים ועוזרת לשמור על הברק לאורך זמן רב.

המומחים של גד קלין עושים שימוש בחומר איכותי שעמיד בפני קרינת UV ופגעי מזג האוויר. אנו משתמשים בחומר סילר ייחודי שפותח על בסיס מים ושהנו ידידותי לסביבה ב-100% ומאפשר לאבן הריצוף "לנשום" (קיים סילר נוסף על בסיס טרמפנטין). זהו ציפוי המיועד למריחה על רצפות בתוך הבית ו/או בחוץ וברוב המקרים יש למרוח שתי שכבות על גבי המרצפות.

אנו ממליצים למרוח את החומר על רוב סוגי הרצפות ובין השאר שיש, צפחה, בטון, אבן ניסורה, אבן טבעית, טרה קוטה, גרנית, טראצו, אבן מחצבה ועוד. נוסיף, שמריחת סילר איכותי מעלה את מקדם ההתנגדות להחלקה, גם כשהרצפה יבשה ואפילו כשהיא רטובה. מלבד חומר שקוף ניתן למצוא גם סילר כהה וסילר לכה המיועד לשימוש בעיקר, אבל לא רק, על משטחי בטון בתוך חניונים.

השימוש בחומר אינו משנה את צבע אבן הריצוף שכן הסילר שבו אנו משתמשים שקוף לחלוטין, אינו מתקלף ואינו מחליף גוון עקב קרינת שמש ישירה. החומר דוחה כתמי מים ושמן ולמעשה אינו פוגע בריצוף בשום דרך, אלא רק מגן עליו לאחר פוליש ו/או כל פעולה אחרת שמנקה ומבריקה את הרצפה.

הסבר מקצועי על אופן השימוש בסילר

התהליך כולל כמה שלבים שאנו מקפידים ליישם בכל עבודה:

1. בחירת סוג הסילר המתאים בהתאם לסוג האבן או הריצוף, בסיס החומר ממנו מורכב הסילר ובהתאם למראה הסופי הרצוי - רטוב או יבש.

2. בדיקה והקפדה על כך שהמשטח אותו אנו רוצים לאטום יבש ונקי, זהו תנאי הכרחי ובסיסי לשימוש בחומר.

3. קיימות שיטות שונות להחדרת החומר למשטח והן מותאמות על ידי אנשי המקצוע שלנו לפי סוג האבן, החומר והמטרה. השיטות כוללות: הספגה של החומר באבן, מריחה, ריסוס ועוד. טכניקת החדרת החומר דורשת הקפדה ומיומנות באשר למינון ולכמות הנדרשת. בדרך כלל לאחר מריחת החומר יש להחדיר אותו לשכבה העליונה של הריצוף על ידי מכונה יעודית.

4. לאחר סיום התהליך יש להמתין 3 שעות עד לייבוש ועד 24 שעות לפני חזרה לשיגרה מלאה, לצורך קבלת תוצאות מעולות.

אחרי ניקיון יסודי, פוליש וליטוש הרצפות בביתך, אנחנו ממליצים לא לשכוח למרוח סילר. פעולה המבטיחה שמירה על המראה המושלם לאורך זמן רב.

המומחים של גד קלין ישמחו לשוחח, לענות לשאלות ולהסביר כל דבר נוסף שתרצה לשאול.

פנה/י אלינו עוד היום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר