טיפים שיעזרו לכם לעבור את חג סוכות בשלום ובניקיון

הזמינו אותנו

טיפים שיעזרו לכם לעבור את חג סוכות בשלום ובניקיון

תקופת החגים בישראל מלווה בחופש מהעבודה, בטיולים וכמובן בארוחות משפחתיות. כמו כן, ישנן גם הכנות רבות לפני החג, שמרביתן קשורות בבישולים וניקיונות. האווירה החגיגית מורגשת תמיד, לא משנה אם מארחים את החג אצלכם בבית או שאתם עתידים להתארח אצל מישהו אחר מבני המשפחה ולצד ההתרגשות והציפייה לאוכל טוב ופסק זמן משגרת היומיום, מחכות מטלות הבית.

במרבית החגים, אחרי שמסיימים עם ניקיון לפני החג, מגיע ערב החג, שבו מתכנסים כל בני המשפחה מסביב לשולחן לסעודה שכוללת מזון טעים, ברכות, שירים ופטפוטים ובסיומה כל אחד הולך לדרכו. הבלגן מתנקז לערב אחד וכך גם הניקיון שאחרי הסערה, כמו למשל כשמדובר על ניקיון לפסח.

לא כך כשמדובר על חג סוכות, שבו החגיגות נמשכות במשך שמונה ימים, בתוך הסוכה ובין לבין, גם בבית, כשהאורחים נכנסים ויוצאים מהשירותים ואצל המשפחות הפחות הדוקות שבוחרות לא לישון בתוך הסוכה, כשהאורחים נשארים לישון וגודשים את חדרי השינה בבית. שמונה ימים שבהם עוברים ושבים מתארחים בסוכה שלכם, נכנסים ויוצאים מהבית ומשאירים אחריהם הרבה חיוכים, אבל גם לא מעט לכלוך.

כדי שתוכלו לשרוד את חג סוכות בכיף ולא פחות חשוב, בניקיון ועל מנת שבסוף כל סאגת החגיגות ביתכם יישאר מסודר, נקי ונעים, ריכזנו עבורכם עצות שיעזרו לכם לשמור על הניקיון - גם במהלך החג וגם אחרי שכל האורחים ישובו למחוזותיהם.

איך לשמור על ניקיון בסוכה ובבית בזמן החג?

במהלך סוכות עיקר האירוח מתרחש בסוכה ולכן חשוב מאוד לשמור על ניקיון בסוכה. משום שהסוכה, בשונה מהבית, לא אטומה לגמרי, נכנס אליה יותר אבק ויתושים. ההמלצה של מומחי הניקיון של גד קלין, היא להקפיד לנקות את הסוכה כל ערב בעזרת שואב אבק ולעבור על השולחנות, הכיסאות והקישוטים בעזרת מטלית לחה.

בנוסף, כדאי להחליף שקיות זבל בתדירות גבוהה יותר, כיוון שכמות הלכלוך שמייצרים במהלך החג, גדולה יותר מאשר ביום חול רגיל. אפשר גם לרתום את האורחים לניקיון ובמיוחד את האורחים הקטנים. איך? להפוך את הניקיון של הסוכה בסוף כל יום למשחק ולהיעזר גם בילדים לטובת הניקיון. להפעיל מוזיקה, להציע פרס למי שממלא בשקית הזבל שלו הכי הרבה לכלוך וכך הלאה.

מעבר לניקיון בתוך הסוכה, חשוב לשמור על ניקיון גם בתוך הבית. הטיפ הראשון הוא לנקות את השירותים והמקלחת, אזורים שבהם סביר להניח ייעשה שימוש מוגבר בזמן החג.

אפשר להשתמש בחומרי ניקיון רגילים ובמידה ויש לכלוך רציני יותר, ניתן להסיר כתמים קשים באמצעות שיטות ביתיות לניקיון, כמו למשל, תערובת של חומצת לימון, מלח ואבקת סודה לשתייה.

אגב, העצה הזו תקפה לא רק לניקיון של שירותים ואמבטיה, אלא להסרה של מרבית סוגי הכתמים בביתכם.

הכניסה והיציאה של מספר רב של אנשים מהסוכה לתוך הבית ולהפך, מותיר על הרצפה כתמי לכלוך והעצה שלנו היא להעביר סמרטוט רטוב בסוף כל יום, אבל לא להיכנס לפאניקה אם הבית לא מבריק כפי שאתם רגילים בדרך כלל. אחרי הכל, החשיבות של ניקיון בתוך הסוכה גדולה יותר, שכן במהלך חג הסוכות, הסוכה הופכת להיות מרכז ההוויה של הבית.

נגמרו החגים - פרגנו לעצמכם עם חברת ניקיון!


עם כל השמחה שמביאה עמה תקופת החגים, בואו נודה באמת, יש גם הרבה כאב ראש ובאיזשהו שלב, כשהחגים מגיעים לסיומם, נשמעת אנחת רווחה מסוימת. מורידים את הקישוטים, מפרקים את הסוכה, מתחילים לנקות את החצר ואז מדליקים את האורות בבית ומד העצבים מטפס.

כשכולם הולכים ומה שנשאר זה אתם ושאריות הלכלוך והבלגן שהותיר אחריו החג, הדבר האחרון שמתחשק לכם לעשות זה לפצוח בניקיון יסודי של הבית. זה בדיוק הרגע לעצור ולומר - אתם לא חייבים לעשות את זה לבד.

ההמלצה שלנו היא לפרגן לעצמכם ולהזמין חברת ניקיון מקצועית שתבריק את ביתכם ותחסוך לכם זמן ואנרגיה. עבדתם קשה כל החג כדי והשקעתם מספיק. לכן, לפני שחוזרים לשגרה ולעבודה, תנו לעצמכם רגע של נחת ופשוט תעבירו את משימת הניקיון לאנשי מקצוע, שבוודאות יעשו אותה טוב, מהר ויעיל יותר מכם.

חברת ניקיון מקצועית אחרי החג ובפרט אחרי סוכות היא פתרון מעולה, במיוחד למשפחות שאירחו את החג. חברת ניקיון תבצע ניקיון מקיף לבית שכולל ניקיון של החצר או המרפסת, ניקיון של החלונות, ניקיון שירותים ואמבטיה, ניקיון בחדרי השינה, ניקיון של המטבח ובמידת הצורך גם הברקת מרצפות או פוליש.

רוב האנשים נעזרים בשירותי ניקיון לפני החגים ואנחנו מציעים, למה שלא תעשו את זה גם אחרי ותעניקו לעצמכם שקט נפשי ולבית מראה חדש ורענן לכבוד השנה החדשה?

צריכים עזרה בניקיון אחרי החג? דברו איתנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר