מומחים לניקיון משרדים לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקיון משרדים לשירותך

כולנו מסכימים כי סביבת עבודה נקייה ומסודרת היא אבן בוחן לכל משרד השואף לשדר ללקוחותיו מסרים חיוביים של הצלחה, כבוד ושגשוג. דרך יעילה במיוחד לשמור על המשרד מצוחצח ומבריק מניקיון היא להזמין אחת לתקופה חברת ניקיון מקצועית.

לחברת גד קלין ניסיון מקיף במתן שירותים לניקוי המשרד, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של שירות ועבודה ברמה גבוהה וללא פשרות. אנחנו נגיע לנקות אצלך בשעות שנוחות לך ובהתאם לצורך - ניקיון עסק לחג, ניקיון אחרי שיפוץ של המשרד, ניקיון אחרי צביעה וכך הלאה.

ניקיון משרדים זו המומחיות שלנו!

גד קלין מספקת לשורה ארוכה של לקוחות עסקיים שירותי ניקיון המותאמים לצרכים הספציפיים של כל משרד, בית עסק וחברה. זאת תוך יישום של פילוסופיה שירותית, המעמידה את הדייקנות והעובדים האיכותיים ביותר, כולל שימוש במכשור המתקדם והחדיש ביותר שקיים היום בתחום הנקיון.

צוות החברה ידאג לניקיון כלל חלקי המשרד בהתאמה לדרישות הלקוח. הצוות מיומן בניקיון יסודי ובכלל זאת פוליש, צבע וכיוצא בזה ומחזיק במכשור חדיש לצורך משימות ניקיון וחיטוי מורכבות.

בין השירותים המוצעים ניתן למצוא ניקוי בקיטור המספק רמה גבוהה במיוחד של חיטוי ומירוק אזורי השירותים והמטבח המשרדיים וניקוי שטיחים באמצעות מכונות מיוחדות ושיטות עבודה המשמרות ומגנות על שלמות השטיח. זאת עם מיומנות מיוחדת בהתמודדות עם שטיחים מקיר לקיר הצוברים לכלוך בצורה מוגברת.

הצוות שלנו מיומן וערוך לספק גם שירותי פוליש, תוך שימוש במכשור ובחומרים הטובים ביותר, המבטיחים מראה רצפה מבריק ויוקרתי לאורך זמן. לאחר ניקיון המשרד ניתן לבצע גם הדברה של מזיקים בסביבת המשרד תוך הסתייעות במומחי גד קלין וכך ליהנות מסביבת עבודה שקטה ונקייה מהפרעת מיני מזיקים שונים המטרידים את העובדים לאורך זמן.

גד קלין ערוכה להתמודד עם משרדים בגדלים שונים ולהתאים את שירותיה למטרות וצרכים רבים של מגוון לקוחות והכל במחירים תחרותיים ובאיכות לא מתפשרת. כך למשל, אנו מספקים שירותי ניקיון למשרד אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות - לפני שהעובדים מגיעים לעבודה וזאת באופן חד פעמי ולפי הצורך.

איפה אנחנו מנקים משרדים?

צוותי הניקיון שלנו מנקים משרדים באזורי תעשייה ומרכזי עסקים בכל רחבי הארץ ובין השאר:

  • אזור התעשייה של בני ברק (באזור קניון איילון)
  • אזור התעשייה ברמת החייל - תל אביב
  • אזור התעשייה בחולון
  • אזור התעשיה פולג (נתניה)
  • איירפורט סיטי (נתב"ג)
  • אזוה"ת הר חוצבים (ירושלים)
  • הצ'ק פוסט (חיפה)
  • אזוה"ת סגולה (פתח תקווה)
  • פארק התעשייה עומר
  •  שער הנגב וספירים

לסיכומו של עניין, אם אתה רוצה להזמין חברה מקצועית לניקוי המשרדים של החברה שלך, אנו מציעים לך להרים טלפון ולשוחח עם נציג שירות לקוחות של גד קלין, שישמח להעביר לך הצעת מחיר מפורטת ומשתלמת במיוחד לניקוי המשרד שלך - בכל מקום בישראל.

פנה/י אלינו לפרטים על המבצעים החמים שלנו לניקוי המשרד!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר