מומחים לניקיון דירות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקיון דירות לשירותך!

בגד קלין מאמינים כי חברת ניקיון איכותית היא כזו המציעה שירותי ניקיון יסודיים במחירים הוגנים ומספקת ללקוחותיה ערך אמיתי לכספם ובפרט כשמדובר על ניקיון של דירות פרטיות.

ניקיון דירות מקיף הוא עסק למקצוענים בלבד. הוא כולל שימוש במכונות ניקוי ובאביזרים מורכבים וכמו כן, בשיטות פעולה מתוכננות של כוח אדם איכותי, מקצועי ומיומן.

המומחים של גד קלין ישמחו לעמוד לשירותך בכל עת ולרתום עבורך את שירותי הניקיון הייחודיים של החברה, בהתאם לצרכים ולמסגרת התקציבית שלך.

ניקיון דירות מקיף מתחיל ממש כאן

במסגרת ניקיון הדירה שלך יפעל צוות העובדים של גד קלין לניקיון וחיטוי יסודי של כלל חלקי הבית בהתאם לדרישות הלקוח. נדגיש שאנו עושים פוליש לבית וניקיון לרצפות עם מכונה וסקוטש תעשייתי להסרת הבלאי שהצטבר עם השנים. בין אם מדובר על השחרה או אם זו דירה אחרי שיפוץ או אחרי צביעה, שאז מסירים את שאריות הצבע ושאריות השיפוץ מהפנאלים ומהריצפה.

הצוות ערוך ומיומן להתמודדות עם משימות ודרישות מורכבות וביניהן ניקוי חלונות, ניקוי תריסים, ניקוי אמבטיות ומשטחי חרסינה, הזזת אביזרים כבדים, ניקוי חלונות בגובה ועוד.

לחברה מיומנות מיוחדת במשימות מורכבות העולות בשגרה כגון ניקוי שטיחים, תוך יישום טכניקות עבודה מיוחדות וזהירות, השומרות על השטיח מנזקים שעלולים להיגרם לו מניקוי בלתי מקצועי.

ניקוי ספות המתחשב בהרכב החומרים המרכיב אותן, ניקוי מרצפות יסודי המסיר מהן לכלוך שאינו ניתן להסרה בעת פעולת ניקוי ביתית שגרתית ועוד.

במסגרת עבודתם בבית הלקוח ישתמשו העובדים בצוות גד קלין במכשור ייחודי ויקר ערך, זאת על מנת להבטיח כי העבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונו של הלקוח.

טכנולוגיית ניקוי בקיטור, Steam cleaning, המופעלת על ידי צוותי החברה בעת ניקוי משטחי עבודה במטבח, אמבטיות, שירותים ועוד, תבטיח חיטוי יסודי ומקיף של כלל האזורים בדירתך.

אלה שהתנסו בו זה מכבר יודעים כי ניקוי בקיטור פותח בפני הנהנים ממנו עולם חדש של ניקיון וחיטוי ומספק תחושת ניקיון שאין לה מתחרים.

למה אתה מחכה?

כחברה בעלת ניסיון רחב היקף של מעל 35 שנים, גד קלין ערוכה להעניק שירותי ניקיון מגוונים המותאמים לצרכיהם המשתנים של לקוחותיה.

צוות החברה מורכב מעובדים מקצועיים מהשורה הראשונה, העוברים הכשרות מתאימות המתעדכנות בתדירות גבוהה. החברה שמה לנגד עיניה את הרצון להעניק ללקוחות את התמורה הטובה ביותר לכספם, תוך הבנה כי אין לקוח אחד דומה למשנהו וכי לכל דירה יש את צרכי הניקיון הייחודיים לה.

עמידה בלוחות זמנים, מקצוענות ושירותיות עומדים בראש אצל החברה שלנו ואנו מאמינים כי לקוחות מרוצים הם הדרך הטובה ביותר להצלחה עסקית ארוכת טווח.

צוות גד קלין יגיע אל הדירה שלך ויבצע את המשימות בצורה המהירה והטובה ביותר, תוך מתן דגש מיוחד לזמנים שסוכמו איתך ותשומת לב בנוגע להפרעה מינימאלית ככל האפשר לשגרת החיים בבית ולרווחת המתגוררים בו.

לקבלת מענה לשאלות נוספות בנושאי ניקיון: פורום הניקיון הגדול ביותר!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר