ניקיון באולמות אירועים

הזמינו אותנו

ניקיון באולמות אירועים

הישראלים אוהבים לחגוג וכשיש סיבה טובה למסיבה, הם לרוב ייבחרו לציין את האירוע המשמח בגן או באולם אירועים. בין אם מדובר על חתונה, ברית או בריתה, בר או בת מצווה, אירוע עסקי או אפילו חגיגות יום הולדת 50 מורחבות לאמא, חגיגה באולם היא אופציה טובה מאוד למי שלא יכול ו/או לא רוצה לארח בביתו.

העניין הוא, שכאשר עושים את החיפוש הראשוני בין אולמות האירועים ומתלבטים אם לסגור או לא, לא מספיק לשמוע חוות דעת טובות על האוכל במקום ולהתרשם לטובה מהשיחה הטלפונית עם נציג המכירות או המנהל של האולם. כדי להגיע למצב שבאמת סוגרים עסקה, יש צורך לקבוע פגישה פרונטלית ולבדוק בלייב איך אולם האירועים נראה ועובד.

עובדתית, הדבר הראשון שאנשים שמים לב אליו כשהם מגיעים למקום חדש הוא הנראות של המקום וכשמדובר באולם אירועים, הכלל הזה מקבל תוקף משמעותי ביותר. אולם אירועים לא נקי, הוא בהכרח לא אולם שמישהו ירצה לחגוג בו ויש לכך לא מעט סיבות.

יתרה מכך, היעדר ניקיון באולם אירועים, עלול לפגוע לא רק בסגירת עסקה אחת עם אותו לקוח פוטנציאלי שהגיע לאולם, אלא בתדמית העסקית של האולם לאורך זמן.

כדי שזה לא יקרה גם לכם, מומחי הניקיון של גד קלין החליטו להביא לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם להבין למה חשוב להקפיד על ניקיון באולמות אירועים, מעבר לניקיון השוטף ולקלישאות הרגילות שכולם כבר מכירים.

טיפים מעבר לניקיון השוטף באולם

מיותר לציין שבתום וכן לפני כל אירוע, יש לבצע ניקיון באולם האירועים ובכלל זאת לשאוב אבק, לשטוף את הרצפה, לנקות כיסאות, שולחנות, ווילונות, מנורות, שירותים וכך הלאה. אבל, מעבר לניקיון הקבוע, אחת לתקופה מוכרחים להשקיע גם בניקיון מיוחד לאולם האירועים.

ניקיון ברמה גבוהה, בין היתר, הוא שעושה את ההבדל בין אולם אירועים שאנשים מתלהבים לסגור בו אירוע לבין כזה שלא. לא זאת בלבד, אלא שמעבר לנראות של האולם, יש כללי בטיחות ותברואה שצריך להקפיד עליהם וניקיון יסודי, למשל, במטבח של האולם, מסייע לשמור על אותם כללים ולהבטיח שהעסק שלכם לא ייפגע בשל ניקיון כושל.

פוליש מותאם לרצפת האולם

פוליש באולמות אירועים זה משהו שכדאי מאוד לעשות אחת לתקופה. באולם אירועים עוברים מידי שבוע אלפי אורחים, מה שגורם לבלאי ושחיקה של הרצפה. כדי לשמור על מראה הרצפה חדש ורענן, מומלץ לעשות פוליש, כמובן, בהתאם לסוג הרצפה.

ניקוי חלונות מקצועי בגובה

אולמות אירועים רבים ממוקמים בגובה, מה שמקשה על ניקיון יסודי של החלונות. לשם כך, יש להזמין חברת ניקיון בעלת התמחות ספציפית בניקיון חלונות בגובה, קרי, סנפלינג, כדי לנקות את החלונות בצורה מיטבית גם מבפנים וגם בחוץ.

ניקיון מטבחים תעשייתיים

זה נכון שניקיון קבוע במטבח של האולם הוא חשוב ואסור לוותר עליו, אבל זה עדיין לא מספיק כדי להבטיח ניקיון מעולה, שיעמוד בסטנדרטים של משרד הבריאות.

לכן, אחת לתקופה יש להזמין חברת ניקיון לניקוי המטבח ולוודא שמדובר בחברה בעלת מומחיות בניקיון מטבחים תעשייתיים. זאת על מנת שתבצע ניקיון יסודי של כלל חלקי המטבח וביניהם ניקוי תנורים, ניקוי כיריים, ניקוי מנדפים וקולטי אדים, ניקוי מקררים וחדרי קירור, ניקוי קירות וניקוי מרצפות.

נחדד ונבהיר שניקוי הרצפות והקירות, ייעשה בעזרת קרצוף או פוליש, תלוי בסוג הרצפה ובאמצעות מכונת קרצוף ייחודית ו/או מכונת פוליש שמתאימות להסרת כתמים וניקיון במטבחים תעשייתיים באולמות אירועים.

המומחים של גד קלין כאן בשבילכם!

בשורה התחתונה, הרושם הראשוני שלקוחות פוטנציאליים מקבלים כשהם נכנסים לעסק שלכם ובמקרה שלנו, לאולם האירועים, הוא שייקבע, ככל הנראה, אם הם יחליטו לסגור את האירוע שלהם באולם כזה או אחר והמשמעות של זה היא הרבה מאוד כסף.

לכן, אם תקפידו על ניקיון יסודי באולם, סביר מאוד להניח שתזכו לסגור יותר אירועים, מה שבסופו של יום יהפוך את התשלום על הניקיון לשווה במיוחד ויתורגם, במילים אחרות, להשקעה במקום הוצאה.

קבלו עכשיו הצעת מחיר לניקיון אולם האירועים!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר