מומחים לניקוי שטיחים לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי שטיחים לשירותך!

לכולנו יש בבית ובמשרד שטיחים מסוגים שונים וכולם יודעים שממש כמו רצפות, גם את השטיח צריך לנקות. מחקרים מוכיחים באופן חד משמעי כי יש לנקות את השטיח באופן מקצועי, לפחות פעם אחת בכל שנה, על מנת לשמור על הסיבים ולצורך מניעת הצטברות חיידקים, שעלולים להזיק לבריאותנו.

צוות המומחים לניקיון של גד קלין משתמשים בכמה שיטות לניקוי השטיחים, תמיד לאחר בדיקה מקצועית של סוג האריג ממנו עשוי השטיח ותוך שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים ויחודיים ובמכישור משוכלל ומתקדם - מהחדישים בעולם.

לפני שמחליטים האם להמשיך להשתמש רק בשואב האבק הביתי או להזמין שירות ניקוי מקצועי, כדאי לדבר איתנו.

חייג/י למוקד שירות הלקוחות של גד קלין לפרטים נוספים: 1-800-5050-30

המלצה: לנקות בצורה יסודית לפחות פעם בשנה

לאורך השנים ראינו וניקינו אלפי שטיחים, חלקם נדירים ויקרים מעבודות יד וחלקם פשוטים יותר, או שטיחים מקיר לקיר הנמצאים במשרדים רבים ברחבי הארץ. אנחנו יודעים לספר כי כל הלקוחות שניקינו אצלהם אומרים שהרבה יותר נעים להיות בחדר שבו השטיח נקי, גם מבחינת המראה וגם מבחינת הריח הנעים שאופף את הסביבה בתום עבודת הניקוי שלנו.

לאחר שתיצור  איתנו קשר, מומחה לניקוי שטיחים יגיע לביתך, יבדוק את סוג השטיח, רמת הלכלוך והכתמים ורק אז נוכל לתת הסבר מפורט ומותאם על תהליך הניקוי. ברוב המקרים ניתן לבצע את הניקוי בבית הלקוח, אך לעיתים קיים צורך לקחת את השטיח למעבדת הניקוי של גד קלין ולהחזירו אליך לאחר כמה ימים כמו חדש.

אילו סוגי שטיחים אנחנו מנקים?

את כל הסוגים למעשה ובין השאר: צמר, פרסיים, כותנה, משי, עבודת יד, שאגי, מקיר לקיר, שטיחי טלאים, שטיחי קיר וסוגים נוספים נדירים יותר.

תהליך הניקוי, כמעט בכל מקרה, הוא תהליך מורכב שאינו על בסיס מים. זאת כדי להימנע מגרימת נזק למרקם הבד.

צפייה: מדריך וידאו לניקוי שטיחים.

ניקוי זהיר ומקצועי המותאם לסוג השטיח שלך

כאשר מדובר בשטיחים יקרים במיוחד, פרסיים ו/או עבודת יד, קיימת חשיבות גדולה לכך שתבחר במומחים בעלי ניסיון מוכח בניקיון. כפי שציינו, אנו שולחים נציג שירות מקצועי ומיומן, בעל ניסיון של עשרות שנים ואלפי שטיחים בצבעים וסוגים שונים, על מנת לבדוק בדיוק מה יש לך בבית או במשרד.

אנחנו נותנים אחריות מלאה לטיב השירות ואיכות הניקוי ובכל מקרה מחזיקים פוליסת ביטוח מתאימה, למקרים (שלא קורים) בהם נגרם נזק מכל סיבה שהיא. בכל אופן, צריך להגיד את זה מראש, כי כמעט כל לקוח שיש לו בבית שטיח יקר שואל.

כל העובדים המסורים של גד קלין בעלי מומחיות רבת שנים בניקיון שטיחים מכלל הסוגים והחברה מקפידה על שימור וחידוש של הידע המצוי אצל עובדיה כל הזמן. זאת על מנת להבטיח כי הניקוי שכולל שימוש במיכשור מתקדם וחומרים יעודיים יתבצע על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצונו של כל אחד מלקוחותינו.

פורום הניקיון הגדול ביותר זמין 24 שעות ביממה!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר