מומחים לניקוי תריסים לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי תריסים לשירותך!

תריסים לבנים ומצוחצחים משדרים ניקיון ואסתטיקה. ניקיון הבית אינו שלם בלי ניקוי תריסים קבוע ויסודי, אלא שניקוי התריסים זו פעולה קשה הדורשת השקעה רבה של זמן ומאמץ ואם לשים את הדברים על השולחן, לא לכולם יש את הזמן או הכוחות לכך.

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה המתמחה בביצוע ניקיון דירות וניקיון משרדים. מומחי הניקיון שלנו צברו ניסיון וידע רבים בניקוי חלונות ובניקוי תריסים. אנחנו נשמח להבריק עבורך את התריסים עד לקבלת תוצאה מושלמת ונעימה.

מדוע חשוב להקפיד על ניקוי תריסים?

החלק החיצוני של התריס סופג אבק, פיח ולכלוך. כאשר לא מנקים את התריסים, לכלוך זה נכנס הביתה. גם החלק הפנימי של התריס מתלכלכך, בעיקר מטביעות אצבעות שומניות הצוברות אבק ולכלוך.

כמו כן, לתריסים מלוכלכים כמה השפעות שליליות:

  • פגיעה בבריאות - האבק המצטבר על התריסים מתפזר בבית ומגביר את הסיכון להתרבות קרדית האבק הפוגעת בבריאות.

  • פגיעה בשלמות התריס - תריסים מלוכלכים מתבלים מהר יותר כיוון שהאבק והלכלוך מכרסמים בתריס, גורמים להיווצרות סדקים, לפגיעה בחיבורי התריסים ולהתבלות מהירה.

  • פגיעה בתחושת הניקיון והאסתטיקה של הבית - לא חשוב כמה פעמים ביום תנקה אותו, תריסים מלוכלכים יגרמו לו להיראות (ולהיות) לא נקי.

החשיבות של ניקוי תריסים בתדירות גבוהה

התריסים הם מקור עיקרי לצבירת אבק בבית. החלק החיצוני החשוף לרחוב סופג פיח מהמכוניות ואבק רב. בכל פתיחה של התריס נכנסים האבק, הפיח והלכלוך הביתה ומתפזרים בחלל הבית.

הזנחה של התריסים פוגעת במאמץ הניקיון השגרתי של הבית, משום שלא משנה כמה פעמים תבצע ניקוי אבק יסודי, יחדור שוב ושוב האבק מן התריסים אל תוך הבית.

על מנת לשמור על בית נקי באופן קבוע, חשוב להקפיד על ניקוי תריסים לעתים קרובות ולשמר אותם במצב נקי כל הזמן.

השמירה על ניקוי התריסים חשובה גם כחלק מתחזוקת התריס וההגנה עליו. תריסים הם חפץ פגיע. הצטברות של אבק ולכלוך על התריס פוגעת בצבע שלו. תריסים לבנים עלולים להצהיב אם אינם עוברים ניקיון קבוע וכך הלאה.

בנוסף, האבק והשומן פוגעים בחיבורים שבין התריס למסגרת החלון ועלולים להאיץ את החלשות החיבורים ואף להביא לניתוק התריס. על מנת לשמור על התריסים לאורך זמן חשוב להקפיד על ניקיון תריסים בתדירות גבוהה.

מדוע כדאי לפנות לחברת ניקיון מקצועית?

עבודת ניקוי התריסים היא עבודה קשה ומתישה. היא דורשת טיפוס על סולם, עליה וירידה לשם החלפת המים וחומרי הניקוי לעתים קרובות ושטיפה תדירה של הסמרטוט. מדובר במאמץ פיזי רב. רבים מתקשים לעמוד במאמץ פיזי זה ולכן מוותרים על ניקוי תריסים או שמבצעים פעולת ניקיון זו באופן חלקי לבד. 

לעומת זאת, חברת ניקיון מעסיקה אנשי מקצוע המומחים בניקיון, בעלי כושר גופני גבוה.

ניקוי תריסים יסודי גוזל זמן רב ורבים מאיתנו עסוקים מאוד ומתקשים לפנות את הזמן למטלה זו. חברת ניקיון המקצועית לוקחת על עצמה את המטלה במקומך.

נדגיש, שלכל תריס סוג החומרים המתאימים לו וישנם חומרים כימיים העלולים לגרום נזק לתריסים.

אנו בגד קלין מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה, אשר יבריקו את התריסים וישמרו עליהם.

המומחים שלנו יעשו עבורך את העבודה בחריצות וביעילות ואנו מתחייבים למתן שירות מסור ותוצאות מהירות ומבריקות.

רוצה לדעת כמה זה עולה? היכנס/י למחירון גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר