מומחים לניקוי תנורים לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי תנורים לשירותך!

תנור האפייה והכיריים מהווים את החלקיים המרכזיים של. הבישול והאפיה מלכלכים את התנור בשיירי שומן ומזון וחום הבישול הגבוה גורם ללכלוך להתקשות ולהצטבר.

ניקוי תנורים חשוב לשמירה על האסתטיקה והניקיון, לשמירה על הבריאות ולשמירה על תקינות התנור והכיריים.

התנור הוא מכשיר רגיש ולכן ניקוי תנורים דורש ניסיון ומיומנות. אנו בגד קלין, חברת ניקיון המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון, צברנו ניסיון רב בניקיון בתים ובפרט בניקיון מטבחים.

המומחים שלנו יסייעו לך בניקיון מושלם של תנור האפייה וכמו כן, במתן טיפים לשמירה על התנור מבריק ומצוחצח לאורך זמן.

מתי צריך לנקות את התנור?

המומחים של גד קלין ממליצים להקפיד על ניקוי תנורים לאחר כל בישול ואפיה. לאחר האפייה נותר לכלוך על דפנות התנור ודלתותיו או על משטח הכיריים, המורכב בעיקר משומנים.

אם מנקים את התנור מיד לאחר האפייה, פעולת הניקיון קלה מאוד ומהירה מכיוון שבשלב זה השומן עדיין לא התקשה והתגבש. במצב זה מספיק להשתמש במטלית נקייה ובמים חמים כדי לעבור על הכתמים ולהסירם.

אמנם, רובנו מתקשים לנקות את התנור מדי יום וכך מצטברת שכבה של לכלוך ושומן על דלתות ודפנות התנור. אנו ממליצים בכל ניקיון שבועי לנקות את התנור ולא להזניח אותו למשך תקופה ארוכה. הזנחה גורמת לכך שהכתמים מצטברים ומתקשים ואז קשה להסיר כתמים אלו.

הסיבות שבגינן חשוב לנקות תנורים

  • הגנה על התנור: התנור הינו מכשיר חשמלי רגיש, המורכב מגופי חימום. דפנות התנור מצופות בחומרים מיוחדים אשר נועדו להשבחת פעולת הבישול והאפייה ולהגנה מהחום הרב. הצטברות שומן ולכלוך על דפנות התנור ועל גופי החימום עלולה לגרום נזק לתנור.

  • בריאות תקינה: התנור והכיריים משמשים להכנת המזון הביתי. הצטברות של לכלוך מהווה בית גידול לחיידקים ומחלות. המקום בו אנו מכינים את מזוננו ומזון ילדנו חייב להיות סטרילי ומבריק מניקיון למניעת חיידקים ומחלות.

  • שמירה על הניקיון והאסתטיקה של המטבח: תנור נקי תורם לתחושה נעימה ואסתטית במטבח.

המומחים מייעצים - איך לשמור על תנור נקי?

כדי לשמור על ניקיון התנור מומלץ לנקותו לעתים קרובות.

בשוק נמכרים חומרי ניקוי רבים לניקוי תנורים. מדובר בחומרים יעילים, אך רובם מורכבים מחומרים רעילים המסוכנים לבריאות.

אנו בגד קלין מקפידים וממליצים על שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה. המומחים שלנו יודעים כי את אותן תוצאות אפשר להשיג עם חומרים פשוטים הנמצאים בכל מטבח.

חומרים אלו יסייעו בהברקת התנור אך לא יסכנו את הבריאות. כל מה שצריך זה מלח, אבקת סודה לשתיה, מים חמים וחומץ.

לקריאה נוספת בנושא: ניקוי עם חומצת לימון.

את התנור עצמו מתחילים לנקות בעזרת ספוג ומים רותחים. אם מדובר בלכלוך טרי, הוא ירד מיד. במידה ונשארים כתמים עקשניים מכינים תערובת של חומץ ומלח ומשפשפים איתה את הכתמים.

לניקוי הזכוכית בדלת התנור ניתן להשתמש באבקת אפיה ומים. מערבבים היטב עד לקבלת ממרח במרקם של משחה. מורחים את המשחה על הזכוכית ומשאירים למשך כ-15 דקות. עם חלוף הזמן מנקים את הזכוכית בעזרת מטלית נקייה ורטובה והזכוכית נראית מצוחצחת ומבריקה.

סובל מריחות רעים במטבח? כל המידע על נטרול ריחות רעים בבית.

היתרונות של חברת ניקיון בניקוי תנורים

גד קלין הינה חברה מנוסה בניקיון בתים. אנו מתחייבים לשירות מסור ואמינות ומתמחים בניקיון מטבחים ובפרט בניקיון תנורי אפיה ביעילות ובמקצוענות.

עקב רגישות התנורים אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. המומחים שלנו ידאגו להברקת התנור בביתך ולמתן עצות וטיפים לשמירה על תנור מבריק לאורך זמן.

רוצה לדעת עוד על ניקיון? פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר