מומחים לניקוי שטיחים מקיר לקיר

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר משדרים חום ואוירה נעימה. יחד עם זאת הם דורשים תחזוקה וניקוי שוטף, שאם לא כן הם עלולים להתבלות ולצבור כתמים ולכלוך.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר כולל ניקוי שבועי סדיר באמצעות שואב אבק. יחד עם זאת, שטיחים מקיר לקיר זקוקים אחת לחצי שנה, לניקוי מקצועי על ידי חברת ניקיון לביצוע ניקוי עמוק ויסודי.

אנו בגד קלין מנוסים בניקוי בתים ובניקוי משרדים. במסגרת עבודתנו אנו מתמחים בניקוי שטיחים בכלל ובניקוי שטיחים מקיר לקיר בפרט. הניסיון מלמד שניקוי שטיחים מקיר לקיר הוא עסק למקצוענים בלבד.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר דורש הכנה מוקדמת

בשלב ראשון ולפני שמתחילים לנקות בודקים המומחים שלנו את מבנה השטיח ומאפייניו, על מנת להתאים את סוג הניקוי האופטימלי.

הבדיקה מתייחסת לכמה קריטריונים:

 • מאילו סיבים עשוי השטיח: ישנם סוגי סיבים שונים, צמר, סיבים סינטטיים וסיבים מעורבים.
   
 • איכות הסיב: מה אחוז החומר הטבעי ומה אחוז החומר הסינטטי, צפיפות הסיבים ועוביים.
   
 • אופן האריגה: האם מדובר בשטיח עבודת יד או בשטיח שנעשה באופן תעשייתי.
   
 • גודל וצורת הסיב: סיבים קצוצים וקשים, רכים וארוכים, מסולסלים, צמר בוקלה ועוד.
   
 • איכות צבע השטיח: צבע דהוי או צבע שעלול לרדת בזמן הניקוי במגע עם חומרי ניקוי מסוימים.
   
 • גיל השטיח: מהווה מדד לרמת הפגיעות של השטיח ולעוצמת הניקוי שניתן להפעיל.

לאחר הבדיקה מתאימים לשטיח את שיטת הניקוי המתאימה. לפני שניגשים לעבודה צריך לעשות לשטיח שאיבת אבק יסודית.

באילו שיטות ניקוי ניתן להשתמש?

ניקוי שטיחים בקרצוף רטוב: השיטה כוללת פיזור חומר ניקוי מוקצף על פני כל השטיח בעזרת מכונה מיוחדת. המכונה מחדירה את הקצף לסיבי השטיח ומייבשת אותו. פעולת הייבוש גורמת לקצף לספוח אליו את שיירי האבק והלכלוך. לאחר מכן שואבים את השטיח באופן יסודי. שאיבה זו יונקת את הקצף עם הלכלוך שבתוכו. בשיטה זו נעשה שימוש במכונות קרצוף העובדות בעוצמה גבוהה ובשל כך היא אינה מתאימה לשטיחים עדינים.

ניקוי שטיחים בקרצוף יבש: טכניקה הדומה לשיטת הקרצוף הרטוב, אלא שרמת הלחות בשיטת ניקוי זו נמוכה יחסית לשיטות אחרות. גם כאן נעשה שימוש בחומר ניקוי מוקצף המוחדר לשטיח באמצעות מברשות מסתובבות. יבוש החומר ושאיבת השטיח יוציאו את הלכלוך מתוכו. השיטה מתאימה לניקוי שטיחים במוסדות ומבנים גדולים ופחת לשטיחים ביתיים עדינים.

ניקוי שטיחים באדים: מבוצע באמצעות מכשור מקצועי המפזר על השטיח אדים חמים ולאחר מכן מבצע פעולת סחיטה של השטיח. חזרה על פעולות אלו גורמת להוצאת האבק והלכלוך מתוכו. חסרונה של השיטה הוא בזמן המתנה ארוך עד ליבוש השטיח.

ניקוי שטיחים בפדים: שיטה הכוללת חיבור פדים טבולים בחומר ניקוי למכונה מיוחדת המקרצפת באמצעותם את השטיח. שימוש בשיטה זו דורש מקצועיות ומיומנות ברמה גבוהה והתאמת עוצמת המכונה לסוג השטיח. חיסרון: לעתים הניקוי מתקשה להגיע לשכבות לכלוך עמוקות.

המומחים של גד קלין מסבירים:

המומחים של גד קלין מנוסים בכל השיטות המתקדמות ביותר לניקוי שטיחים מקיר לקיר. אנו מקפידים על התאמה מירבית של שיטת הניקוי לסוג השטיח. בנוסף אנו מקפידים על שימוש במכשור מקצועי ומתקדם ובחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה. אנו מתחייבים לתוצאות מושלמות ומרהיבות.

ליצירת קשר עם מומחה לניקוי שטיחים לחצו כאן!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר