מומחים לניקוי רהיטים לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי רהיטים לשירותך

אחת המשימות העיקריות של ניקיון בתים היא ניקוי הרהיטים. ברהיטים נעשה שימוש יומיומי הגורם לצבירת לכלוך ואבק רב.

ניקוי רהיטים דורש ניסיון ומקצועיות מכיוון שהרהיטים עשויים מחומרים שונים ורגישים. חומרים אלו זקוקים לתשומת לב וטיפול זהיר מאחר והם עלולים להיפגע מניקוי שגוי ושימוש בחומרים לא מתאימים.

המומחים של גד קלין מנוסים בניקוי כל סוגי הרהיטים. אנו ננקה עבורך את הרהיטים באופן יסודי ומקצועי, עד לקבלת מראה מבריק ומושלם.

מדוע חשוב להקפיד על ניקוי רהיטים?

הרהיטים משמשים אותנו כל הזמן לישיבה, שינה ואכילה. הקפדה על ניקיונם מסייעת לשמירה על בריאותנו. הרהיטים עשויים מחומרים הצוברים אבק רב, במיוחד רהיטי עץ, מדפים גבוהים וריפודים כגון ספות ומיזרונים.

בנוסף לכך, רהיטים נוטים לצבור לחות. השילוב של לחות ואבק הוא בית גידול לקרדית האבק הידועה כמזיקה לבריאות. הקפדה על ניקוי אבק קבוע מהרהיטים בבית ובכלל זאת הקפדה על הסרת אבק ממדפים וארונות הבגדים בחדרי הילדים, מבטיחה שמירה והגנה על בריאות דיירי הבית.

מבחינה אסתטית, ניקוי רהיטים יעיל מסייע לשמירה על הריהוט מפני התיישנות והתבלות ומקנה להם מראה חדש לאורך זמן.

דגשים בניקיון רהיטים

הרהיטים עשויים מחומרים שונים ורגישים. שימוש בחומרי ניקוי לא נכונים או באופן לא זהיר עלול לגרום להם נזק. לכל רהיט יש שיטת ניקיון וחומרים שייחודיים לו.

בניקוי רהיטי עץ למשל, כמו מזנון, מדפים, מדפי ספרים וארונות בגדים, כדאי להמעיט או להימנע משימוש במים. מים גורמים לרהיטים אלו להתנפחות ולנזק בלתי הפיך. ישנם חומרים ייחודיים לניקוי עץ. לצורך ניקוי רהיטי עץ, המומחים שלנו ממליצים להשתמש בחומרי ניקוי המכילים מרכיב שומני השומר על העץ מפני התיישנות ומקנה לו מראה חדש.

בניקוי רהיטים מזכוכית לעומת זאת, כמו ויטרינה, מראות או מזנון מזכוכית, אפשר ורצוי להשתמש במים. גם לזכוכית ישנם חומרי ניקוי ספציפיים, אולם לפני השימוש בהם מומלץ להעביר סמרטוט לח ולייבש עם מגבת. כשהכל כמעט נקי, יש להתיז התזה או שתיים מחומר הניקוי ולנגב עם מטלית רכה ויבשה.

רהיטים מרופדים כמו ספות ומזרונים דורשים התייחסות מיוחדת. רהיטים אלו סופחים נוזלים הפוגעים במרקמם ומשאירים עליו כתמים שקשה להסיר. בנוסף הם צוברים אבק רב המזיק לבריאות וגורם להתיישנות והתבלות של הריפוד.

אנו בגד קלין ממליצים על ניקוי ריפודים קבוע באמצעות שואב אבק. המומחים שלנו יתנו לך טיפים לגבי ניקוי כתמים מהמזרון, כמו שימוש במים וחומץ להסרת כתמים נוזליים ולמניעת ריחות רעים.

בנוסף לניקוי השוטף אנו ממליצים להקפיד על ניקוי ספות וניקוי מזרונים מקצועי על ידי חברת ניקיון אחת לשנה. חברת ניקיון מצויידת במיכשור מקצועי ובחומרים מיוחדים החודרים לעומק המיזרון או הספה ושואבים מתוכם מצבורי אבק ולכלוך שנספגו בשכבות העמוקות שלהם, פעולה שניקיון שגרתי אינו מסוגל לעשות.

טיפול ותשומת לב מיוחדים צריך לתת לרהיטי המטבח. המטבח, הרי הוא מקום איחסון המזון בבית, חייב להיות סטרילי. ידוע כי המטבח הינו כר גידול החיידקים הגדול בבית. ארונות המטבח הם אבן שואבת לחרקים וחיידקים הניזונים מהמזון המאוכסן בהם.

השילוב של מזון, ארונות עץ וחיידקים שיש לחסלם דורש שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה שיגנו על המזון וכלי המטבח מרעלים, חיידקים ולכלוך.

כדאי לפנות לחברת ניקיון מקצועית!

חברת ניקיון גד קלין פועלת שנים בתחום והמומחים שלנו צברו ניסיון רב בניקיון בתים. חשוב לנו לספק שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מקפידים על שימוש בציוד חדיש ובמכשור מקצועי כמו מכונות מיוחדות לניקוי ספות וניקוי ריפודים.

אנו מקפידים להגיע לכל פינה ורהיט בבית, גם למדפים, הארונות והמזנונים הגבוהים ביותר. אנו משתמשים רק בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה לשמירה על הריהוט ועל בריאות בני הבית.

המומחים בגד קלין מתחייבים לשירות מסור וקשוב ובמיוחד לשמירה על הריהוט שלך, תוך ניקיון יעיל ודייקני והתאמת שיטת הניקוי והחומרים המתאימים לרהיט הספציפי, כך שלאחר הניקיון הרהיט ייראה במיטבו, נקי ומצוחצח.

מידע נוסף: מחירון השירותים של גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר