מומחים לניקוי קרמיקה לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי קרמיקה לשירותך!

הקרמיקה היא חומר רגיש ולכן יש לנקותה בזהירות, על מנת שלא יגרם לה נזק. בחירת שיטות הניקוי וחומרי הניקוי המתאימים לניקוי קרמיקה היא עניין למקצוענים.

גד קלין היא חברת ניקיון מנוסה המתמחה במגוון שירותי ניקיון ובכללם ניקיון בתים וניקיון משרדים, אשר להם לרוב רצפות קרמיקה.

המומחים שלנו יעניקו לרצפה שלך מראה מצוחצח ומושלם וידעו לצייד אותך בטיפים ועצות מקצועיות לשמירה על ניקיון מרצפות הקרמיקה לאורך זמן.

ממה עשויות מרצפות קרמיקה?

בניגוד לסוגי ריצוף אחרים העשויים מאבן טבעית, הקרמיקה היא תוצר מלאכותי המיוצר במפעל. החומר ממנו היא עשויה הוא חרס. בתהליך היצור נדחס החרס בעוצמה רבה על ידי מכונות ואחר כך עובר תהליך של שריפה.

חלק ממרצפות הקרמיקה עוברות גם תהליך של זיגוג המקנה להן את השכבה העליונה המבהיקה.

ניקוי קרמיקה - יתרונות וחסרונות

ישנם שני שני סוגים של מרצפות קרמיקה, מרצפות מזוגגות ומרצפות שאינן מזוגגות.

המרצפות המזוגגות קלות יותר לניקוי. הזיגוג אינו מאפשר לרטיבות או לכלוך להיספג ברצפות ובכך מקל מאוד את פעולת הניקוי. עם זאת, רצפות אלו עלולות להישרט ולהיפגע בקלות ולכן הניקוי צריך להיות זהיר ובכלים וחומרים רכים. כמו כן, מומלץ להשתמש רק בחומרי ניקוי המיועדים לניקוי קרמיקה.

המרצפות שאינן מזוגגות קשות יותר לניקוי מכיוון שאז האבן חשופה ולכן פגיעה יותר. באריחים אלו אין להשתמש בחומרי ניקוי חזקים, כיוון שאלו עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לאבן העדינה.

מכיוון שהקרמיקה אינה אבן טבעית לא ניתן לבצע עליה פוליש ובמיוחד לא פוליש ווקס. החומר השמנוני בו נעשה שימוש בפוליש ווקס לא רק שלא ייתן ברק, אלא יצטבר על מרצפות הקרמיקה בצורת כתמים, אשר יספחו לכלוך וישחירו. בנוסף, רצפה זו אינה מתאימה גם למריחת סילר.

כך כדאי וצריך לבצע ניקוי קרמיקה

  • רצפת קרמיקה מומלץ לנקות באופן שוטף וקבוע.

  • לרוב מספיק ניקוי בעזרת מים וסמרטוט נקי.

  • אנו בגד קלין מעדיפים תמיד חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה. לרוב מדובר בחומרים פשוטים הנמצאים בכל בית. מכיוון שרצפת קרמיקה עלולה להיות רגישה ולהיפגע מחומרי ניקוי כימיים וחזקים, לניקוי קרמיקה מומלץ לערבב את המים בחומץ הנמצא בכל מטבח. בכל מקרה, כדאי לעשות לפני הניקוי ניסוי קטן בפינה נסתרת עם החומץ על מנת לראות שאינו גורם לנזק אסתטי לאריח.

  • יש להימנע מהזזת רהיטים כבדים או בעלי גלגלים. הקרמיקה הינה חומר שביר ופגיע ונשרטת בקלות. גרירה של רהיטים כבדים תוך כדי הניקיון עלולה לגרום נזק בלתי הפיך ולהשאיר שריטות.

  • יש להימנע משימוש בחומר ניקוי המכיל ווקס. כאמור, הווקס אינו מתאים למרצפות אלו. הוא משאיר כתמים וסימנים הצוברים לכלוך ומשחירים את הרצפה.

החשיבות של בחירה בחברת ניקיון

הקרמיקה היא חומר רגיש ועדין. ניקוי לא מקצועי עלול לגרום נזק בלתי הפיך לרצפה ואנו בגד קלין מתמחים בביצוע ניקוי מרצפות ובפרט ניקוי קרמיקה.

אנו מקפידים להשתמש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה ומחוייבים לשירות מסור ואכפתי. המומחים שלנו מקפידים לבדוק היטב את סוג המרצפות ולבחור את שיטות הניקוי היעילות עבורן, שיקנו להן את המראה המושלם.

רוצה לדעת עוד? פנה/י אלינו בפורום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר