מומחים לניקוי קולטי שמש לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי קולטי שמש לשירותך!

בתחזוקת וניקיון הבית כולנו מקפידים על ניקיונו הפנימי ובכלל זאת: ניקוי מרצפות, ניקוי אבק, ניקוי חלונות וכל מה שנמצא בתוך הבית. אלא שניקיון מושלם של הבית כולל גם ניקיון של ציוד הנמצא מחוצה לו, כגון קולטי השמש שנמצאים על הגג.

פעמים רבות שוכחים מקיומם ולא דואגים לניקיונם. ניקוי קולטי השמש שומר על תקינותם ועל יכולתם לחמם את המים באופן הטוב ביותר. מעבר לכך, חשוב שתדע שניקוי קולטי שמש אינו יכול להתבצע באופן עצמאי והוא דורש הזמנת חברת ניקיון מקצועית המתמחה בנושא.

גד קלין הינה חברת ניקיון המנוסה במתן שירותי ניקיון נרחבים ומקצועיים בתחומים רבים ובינהם: הברקת מרצפות באמצעות פוליש, ליטוש מרצפות, הברקה קריסטלית ועוד. כמקצוענים בתחום הניקיון אנו מנוסים גם בניקוי קולטי שמש.

המומחים שלנו יעניקו לקולט השמש שלך ניקיון יסודי לשמירה על תקינותו.

מדוע צריך לנקות את קולטי השמש?

קולטי השמש עומדים על הגג יום ולילה, חורף וקיץ במשך שנים. עם הזמן מצטבר עליהם אבק ולכלוך. בנוסף, צינורות המים הנמצאים בתוך הקולט צוברים אבנית העלולה לסתום את הצינור, לפגוע באיכות המים ובגוף החימום עצמו.

הזנחת ניקוי קולטי השמש תגרום לכך שיכולתך לחמם את המים תיפגע. כמו כן, היא תגרום להתיישנות והתבלות מהירות יותר של הקולט ולצורך תכוף בהזמנת טכנאים, החלפת חלפים ותיקונים או אף בהחלפה תכופה יותר של הקולט עצמו, כך שניקוי הקולט מהווה חיסכון בכסף בטווח הרחוק.

יתרון נוסף של ניקוי הקולט הוא חיסכון באנרגיה. ככל שהקולט נקי יותר ועובד טוב יותר וביעילות רבה, נחסך הצורך בשימוש בחשמל לחימום מים.

קריאה נוספת: הכל על ניקוי מוצרי חשמל!

מתי מומלץ לנקות?

המומחים של גד קלין ממליצים על ניקוי קולטי שמש בתדירות של אחת לשנתיים. כמו כן, רצוי לנקות את קולטי השמש לפני הקיץ.

מה בעצם מנקים?

ניקוי קולטי שמש נחלק לשניים: ניקוי חיצוני וניקוי פנימי. הניקוי החיצוני מטרתו הסרת כתמים מהחלק החיצוני של הקולט, ניגוב אבק והברקתו על מנת שיוכל לקלוט את חום השמש באופן מקסימלי. כתמים ואבק המצטברים על הקולט אינם מאפשרים לו לקלוט את מלוא כמות החום וגורמים לירידה ביכולת חימום המים.

תחילה מבוצע ניקוי ראשוני במטלית לחה. בהמשך נעשה ניקוי יסודי יותר באמצעות מכשור מיוחד. אחת השיטות לניקוי קולטי שמש היא ניקוי בשיטת אוסמוזה הפוכה. שיטה זו מאפשרת התזת מים מטוהרים מאבנית על קולטי השמש כך שהמים לא ישאירו אחריהם סימנים או כתמים והקולט יבריק מניקיון.

הניקוי הפנימי כולל ניקוי של הצינורות הפנימיים של הקולט. צינורות אלו צוברים אבנית ועלולים להיסתם בשל כך ולגרום נזק רב לגוף החימום ולקולט עצמו. ניקוי הצינורות יכול להתבצע באופן ידני או על ידי חומרים מסירי אבנית. אופן הניקוי תלוי בחומר ממנו עשויים הצינורות.

נדגיש שרק חברת ניקיון מקצועית בעלת ידע וניסיון בתחום ניקוי קולטי שמש תדע להבחין בין סוגי הצינורות השונים ולהתאים לכל צינור את הניקוי הנכון ובכל אופן, ניקוי לא נכון עלול לגרום נזק לקולט.

המומחים של גד קלין צברו ידע וניסיון בניקוי קולטי שמש ואנו מתחייבים לשירות מסור ואמין. המומחים שלנו ינקו את קולט השמש שלך ביעילות ויעניקו לו חיים ארוכים של חימום מיטבי.

לחצו למחירון השירותים של גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר