מומחים לניקוי עובש לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי עובש לשירותך

עובש הוא מסוג הדברים הפוגעים במראה הבית, בתחושת הניקיון ואף עשויים להזיק לבריאות. לעובש מראה לא טוב, כתמים אפורים ושחורים. הכתמים יכולים להופיע במקומות שונים כמו לדוגמא על החרסינות באמבטיה, על קירות האמבטיה, בכיורים, על השיש במטבח ובמקומות נוספים. מעבר למראה הלא אסתטי, העובש גם מדיף גם ריח לא נעים ויכול לגרום לעוגמת נפש רבה.

רבים מאיתנו, גם אלו שמקפידים מאוד על ניקיון הבית, מוצאים את עצמם חסרי אונים מול כתמי העובש ואינם יודעים איך להיפטר מהם. אך אין סיבה להתייאש ולמומחים של גד קלין, חברת הניקיון המנוסה בניקיון בתים, יש פתרון. אנו נסייע לך להיפטר מהכתמים והריח הרע ובנוסף, גם ניתן לך טיפים כיצד לשמר את הניקיון היסודי לאורך זמן, כולל עצות למניעת היווצרות כתמי עובש חדשים.

כל מה שצריך לדעת על ניקוי עובש

עובש זו פטריה. היא נוצרת במקומות לחים או רטובים ומורכבת מנבגים. צבעה הראשוני הוא אפור וכשהנבגים בשלים צבעם הופך שחור. הנבגים עוברים ממקום למקום וכך יכולה הפטריה להתפשט. כאמור, עובש הוא גורם לשני מפגעים עיקריים בניקיון הבית: פגיעה באסתטיקה והפצת ריח רע. נדגיש, שלאנשים רגישים, העובש עלול לגרום גם לנזקים בריאותיים. העובש הוא לכלוך לא רצוי בבית ולהשגת ניקיון מושלם חייבים להסיר אותו.

כאמור, העובש מצטבר בכמה מקומות עיקריים: בחדר האמבטיה ועל קירות האמבטיה. אבל הוא יכול להופיע גם במטבח, באזור הכיור ואפילו בחדר השינה, מסביב לחלונות הסופגים לחות בחורף, או במזרון בחדר השינה.

המומחים של גד קלין מנוסים בניקוי כל אחד מהמוקדים הללו. טיפול בעובש בחדר האמבט דורש קרצוף אגרסיבי של הכתמים בעזרת אקונומיקה ובמקרים קשים יש צורך להשתמש בחומרים המיוחדים למטרה זו. הכתמים עלולים להצטבר בין חריצי החרסינה, על רצפת המקלחון או האמבט והם קשים מאד להסרה.

גם הכתמים המצטברים על הקירות, לרוב במקומות גבוהים דורשים ציוד מיוחד על מנת להגיע אליהם. הם עלולים להיווצר במקומות נסתרים, אשר רק מי שמיומן יודע כי הם נוטים להצטבר בהם.

הדאגה היא, כי במידה והכתמים לא יתגלו ולא יחוסלו עד האחרון שבהם, השארית שלא התגלתה ולא חוסלה, תשוב להתפשט והעובש יחזור במהרה לכסות את הקירות ואת חדר האמבט.

נדגיש, כי לאחר הקרצוף וחיסול העובש אנו ממליצים על מריחת סילר לשם מניעה של חזרת הכתמים. כמו כן, אנחנו מבצעים שירותי צבע ותיקונים לקירות שניזוקו מהעובש ומשתמשים בצבע ובחומרים איכותיים לצביעה, על מנת שאלו ימנעו את העובש בעתיד וישמרו על המקום סטרילי ונקי.

גם לגבי הצטברות העובש במזרון בחדר השינה, דבר העלול לגרום לריחות לא נעימים ואינו תורם לבריאות יש לנו פתרון. במידה והמזרון העלה עובש ניתן לטפל בו באמצעות ניקוי מזרונים.

המומחים שלנו מצויידים במיכשור וחומרים מיוחדים לכך, לאחר הטיפול שלנו חדר השינה שלך יחזור להריח נפלא ותוכל לשוב לישון בשקט ובשלווה על מזרון נקי, ממש כמו חדש.

למה חשוב לבחור בחברת ניקיון מקצועית?

ניקיון מקצועי יסייע לשמור על הישגי טיפול בעובש לאורך זמן ולמנוע את חזרתו במהרה. כפי שציינו, אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות מריחת סילר, שעשויה למנוע הישנות של כתמים אלה. גם השגחה של בעלי הבית וטיפול מיידי ומקומי בעזרת אקונומיקה בכתמים שזה עתה צצו עשויה למנוע את התפשטותם.

מעבר לכך, מומלץ לאוורר את הבית ולאפשר כניסה של שמש, מה שיאפשר ייבוש של החדר וימנע הצטברות של לחות, שהיא הרי המקור לפטריה.

לסיכומו של עניין, חשוב שתבין שכתמי עובש אינם גזירת גורל ואנו בגד קלין נסייע לך בחיסולם ונחזיר לבית את תחושת הניקיון הנעימה שאתה ויתר בני הבית הייתם רגילים אליה.

לשיחה אישית עם מומחה פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר