מומחים לניקוי ספות עור לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי ספות עור לשירותך

ספות עור משדרות יוקרה ומוסיפות יופי לסלון. מכיוון שמדובר בספות יקרות מאוד, חשוב להקפיד על תחזוקה וניקיון שוטפים שלהן.

ניקוי ספות עור זו פעולה הדורשת מקצועיות ומומחיות וזאת משום שספות העור רגישות לחומרים שונים ועלולות להינזק בקלות רבה. ישנם סוגים שונים של עור ולכל עור חומר ניקוי ושיטת ניקוי ייחודית לו.

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה המתמחה בביצוע ניקוי ספות ובפרט ספות עור. המומחים שלנו יבריקו עבורך את ספת העור, תוך הקפדה על התאמת החומרים לסוג עור ושמירה על הספה.

כיצד לבצע ניקוי ספות עור באופן שגרתי?

על מנת לשמור על ספות העור שימשיכו להיראות יפות ויוקרתיות ולמנוע התבלות של הספה, יש לנקות את ספות העור באופן קבוע לפחות אחת לשבוע.

המומחים של גד קלין מציינים כי עור הוא חומר רגיש מאוד הניזוק בקלות. ברוב המקרים, נזק הנגרם לעור הוא בלתי הפיך ומשום כך ניקוי ספות עור צריך להתבצע בזהירות המירבית.

ישנה חשיבות גבוהה בניקוי ספות עור לקריאת הוראות היצרן. כל ספה מגיעה עם הוראות בהן המלצות באילו חומרי ניקוי להשתמש ומאילו חומרים חייבים להימנע.

גם לאחר קריאת ההוראות, בבואך להשתמש בחומר הניקוי שהומלץ על ידי היצרן או בכל חומר אחר, חשוב לנסות את החומר תחילה בפינה נסתרת של הספה ולראות איך הוא משפיע. רק במידה והחומר לא גורם לשינוי או נזק, אפשר להמשיך בניקיון.

ניקוי ספות עור שגרתי מתחיל בשאיבת אבק מהספות בעזרת שואב. מאחר והעור מאד פגיע ועלול להישרט בקלות, מומלץ להשתמש בשואב עדין ובמיוחד בשואב ידני.

לאחר השאיבה יש לקחת מטלית נקייה, לחה מעט וסחוטה היטב ולהעבירה על הספה לניקוי לכלוך שהצטבר. ניתן להשתמש במעט סבון רחצה נוזלי, חשוב שיהיה זה סבון המכיל קרם לחות. לאחר הניגוב יש לייבש בעזרת מטלית נקייה ויבשה.

לא מצליח להיפטר מהאבק בבית? כל מה שצריך לדעת על ניקוי אבק!

סוגי ספות עור

ישנם שני סוגי ריפוד עור לספות: עור טבעי ועור מתועש. העור המתועש קל יותר לניקוי מאחר והוא אטום לחדירת נוזלים. העור הטבעי חדיר לנוזלים ופגיע יותר ולכן קשה לנקותו. לפני שניגשים לנקות את הספה חשוב מאוד לברר מאיזה סוג עור היא עשויה.

בכל מקרה, אחד הדברים החשובים בעור הוא שמירה על לחות. עור יבש נוטה להתבקע ועלולים להיווצר בו חריצים. חריצים אלו מעבר לפגם האסתטי, נוטים לספוח לתוכם לכלוך שקשה מאוד לנקות. כדי להימנע מכך, מומלץ לאחר הניקוי למרוח חומר שומני מיוחד על הספה.

כדאי להיעזר בחברת ניקיון מקצועית!

ספות עור הן רהיט יקר ורגיש הניזוק בקלות. ניקוי ספות עור הוא עסק למקצוענים. המומחים של גד קלין מצויידים בציוד מקצועי המיועד לניקוי ספות עור ובחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה.

שיטת הניקוי המקצועית שלנו עובדת באופן הבא:

בתחילת התהליך מאבחנים את סוג העור ומתאימים לו את החומרים הנכונים.

לאחר מכן, בעזרת מכונה מיוחדת מתבצע ניקוי מעמיק של הלכלוך, גם של הלכלוך אשר שנספג בעומק הריפוד. חלק זה כולל החדרת חומר לעובי הספה הסופח אליו אבק ולכלוך ולאחר מכן יונקים את החומר והלכלוך.

השלב השני הוא ניקוי יסודי של ריפוד העור על ידי חומר ייעודי ומברשות המיוחדות לכך והשלב האחרון כולל סילוק הלכלוך ומריחת חומרי שימור והגנה על העור.

לאחר הטיפול המסור של מומחי גד קלין, הספה תראה מבריקה ומצוחצחת ממש כמו חדשה, בהתחייבות.

שאלות נוספות? פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר