מומחים לניקוי ספות לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי ספות לשירותך

ספות מעוצבות, נוחות ויוקרתיות הן חלק חשוב מאין כמוהו בעיצוב נכון ומזמין של הסלון הביתי. הבעיה נוצרת כאשר חולפת תקופה מעת רכישת הספה ופגעי הזמן מתחילים להראות את אותותיהם על הספה היקרה שלך. כולם יסכימו על כך שלא נעים לראות כתמים על הספה וכאן עולה השאלה היא מה עושים במצב כזה.

יכולים להיות אלו כתמים נקודתיים מסוגים שונים המהווים פסיפס של זיכרונות מהעדפותיהם הקולינאריות המשתנות של ילדים או בעלי החיים לאורך השנים או שאריות אבק, לכלוך וזיעה שהתבייתו על הבד ומסבים לו מראה בלוי ולא אסתטי. חשוב שתדע, שזה שיש כתמים לא בהכרח אומר שצריך להחליף את הספה ונראה שניקוי ספות הוא הפתרון הכי טוב עבורך.

יש פתרון לספה המלוכלכת בסלון

כדי להתמודד עם בעיה זו בדרך יצירתית שתחסוך את הצורך (היקר) להחליף ספה וותיקה בחדשה, גד קלין מציעה שירות ניקוי ספות מקצועי הכולל שימוש בידע, במכשור ובחומרים ייחודיים בדרך להשגת תוצאות מדהימות המעניקות לספות שלך עוד שנים רבות של חיות, מראה יפה ופאר.

אחרי שאנחנו מסיימים לעבוד הספה נראית כמו חדשה. 99% מהכתמים יעלמו כלא היו, הגם שאתם בטוחים שכבר ניסיתם הכל וכלום לא עזר, ברוב המקרים אף מגיעים ל-100% הצלחה.

שלבי הניקיון שיהפכו את הספה הישנה לחדשה

המומחים שלנו יגיעו לבית שלך בהזמנה מיוחדת חד פעמית או כחלק משירות ניקיון בתים מקצועי שאנחנו מציעים, הכולל מספר שירותים יחודיים המותאמים לצרכיו של הלקוח וביניהם גם ניקוי שטיחים לדוגמא.

תהליך הניקוי מתחיל באבחון סוג הבד העוטף את הספה. על קצה המזלג נציין כי ישנן שתי קטגוריות מרכזיות: בדים סינטטיים לעומת בדים טבעיים כגון כותנה או פשתן. באמצעות אבחון נכון של סוג הבד יחליט צוות הניקיון שלנו באילו חומרים צריך להשתמש במקרה שלך ולא פחות חשוב, באילו חומרי ניקוי אין להשתמש בכדי להימנע מנזקים לספות.

לאחר זיהוי מדוייק של סוג הבד מתחיל תהליך של קרצוף עדין, באמצעות שימוש במכשור מיוחד שנועד להסיר שכבות לכלוך תוך שימור צורתו הטבעית של הבד. לאחר השלמת תהליך הקרצוף עוברים לשלב החשוב ביותר בתהליך - שלב ההזרקה והיניקה.

בשלב זה יוזרק לעומק הבד חומר ניקוי יחודי באמצעות מכשיר הניקוי המשוכלל שלנו. החומר נועד למרק את הבד ולסייע בשחרור חלקי לכלוך ואבק שחדרו לתוך הספה.

לאחר חזרה על תהליך זה מספר פעמים מגיע שלב היניקה בו יונקים את החומר המוזרק במטרה להביא ליבוש הבד ושאיבת שרידי לכלוך מעומק הספה. לאחר שאיבה יסודית, יש להמתין לפרקי זמן משתנים עד לייבוש סופי, כאשר משך הייבוש משתנה לפי הרכב וכמות הבד וכמובן סוג הריפוד.

נמאס לך מהסלון המלוכלך? המומחים שלנו ישמחו לסייע!

אם החלטת שהגיע הזמן לחדש ולנקות את הספות אין סיבה להמשיך לחכות. אנשי שירות הלקוחות של גד קלין מחכים לשיחת הטלפון שלך ונשמח להסביר ולענות על כל שאלה. אחרי שצוות הניקיון שלנו ינקה את הספות בבית שלך, תצפה לך הפתעה מדהימה.

אנחנו מתחייבים לתוצאות בכל עבודה ובפרט בניקיון ספות ואם לא תהיה מרוצה - כספך יוחזר.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר