מומחים לניקוי מטבחים לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי מטבחים לשירותך!

ניקיון המטבח הוא אחת המשימות המרכזיות בניקוי הבית. סביבת הכנת ואחסון המזון חייבת להיות סטרילית על מנת לשמור על בריאותם של בני הבית. ניקיון מטבחים גם חשוב מבחינה אסתטית, שכן מטבח נקי מעורר תאבון, תרתי משמע.

מלאכת ניקוי המטבח מורכבת מהתייחסות לפרטים רבים ושונים. מעבר לניקוי שוטף, מומלץ לפחות אחת לשנה לבצע ניקוי מטבח מקצועי ומעמיק.

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה, המתמחה בשירותי ניקיון דירות ובפרט בבניקוי מטבחים. המומחים שלנו יגיעו לביתך ובעזרת ציוד חדיש, מכשור מקצועי וחומרים איכותיים, יעניקו למטבח שלך ניקיון מושלם.

מתי צריך חברת ניקיון למטבח

המטבח הוא אחד החדרים הפעילים והמתלכלכים בבית. ארונות המטבח נפתחים ונסגרים, הכיריים והתנור עובדים ושיירי מזון ניתזים במהלך הבישול. המקרר מכיל מוצרי מזון רבים אשר לעתים נשפכים ואף מתקלקלים בתוכו. שכבות אבק מצטברות בחלקים העליונים של הארונות והמקרר וכך הלאה.

הניקוי השבועי השוטף של המטבח מצליח להגיע רק אל החלקים הנראים לעין של הלכלוך, אלא שהלכלוך במטבח מצטבר כל הזמן ודורש השקעת זמן ומאמץ. המומחים של גד קלין ממליצים על ניקוי מטבחים מקצועי אחת לשנה, למשל כחלק מהניקיון לפסח. ניקוי יסודי זה יגיע לכל המקומות במטבח אליהם לא מגיעים במהלך השנה במסגרת הניקיון השוטף וישמור על המטבח סטרילי ונקי.

מה כולל הניקיון השנתי?

  • ניקוי יסודי של הארונות: הארונות מכילים את כלי המטבח ומוצרי מזון. אין חולק על חשיבות השמירה על ניקיון ארונות המטבח. הניקוי כולל קרצוף דלתות הארונות והסרת נתזי שמן, טביעות אצבעות שומניות ועוד. הוצאת תכולת הארונות וקרצוף המדפים, הסרת אבק מהמדפים, ניקוי תכולת הארונות, ניקוי הארון מתחת לכיור בו נמצא בדרך כלל פח האשפה אשר סביבו מצטברים לכלוך וחיידקים וניקוי החלק העליון של הארונות אשר עליו מצטברת שכבה עבה של אבק.

  • ניקוי המקרר: המקרר מכיל את המזון הרגיש כמו מוצרי בשר וחלב. נוזלים המאוכסנים בו מטפטפים על דפנותיו ומשאירים סימני לכלוך. מוצרי מזון שהתיישנו מעלים ריחות רעים. המקרר זקוק לניקיון יסודי, הכולל הוצאת כל המוצרים וקרצוף אינטנסיבי. יחד עם זאת, נדרשות מיומנות ומקצועיות בניקוי המקרר. נדרש ידע לגבי חומרי ניקוי מתאימים וכלי ניקוי בהם אפשר להשתמש מבלי לפגוע בשכבות המגן של המקרר. 

  • ניקוי תנורים וכיריים: על הכיריים ובתנור האפיה מצטברים שיירי מזון שנאפה, שיירי מזון שרוף ושומן. שיירים אלו מעלים ריחות לא נעימים וכן עלולים לפגוע בתקינות התנור.

  • ניקוי אבק: למטבח פינות נסתרות וגבוהות כמו ארונות גבוהים, מקרר גבוה, מכשירי חשמל גומחתיים, מגירות גדולות. כל אלו צוברים אבק רב מכל הכיוונים. ניקיון מקצועי ויסודי עובר על כל חלק וחלק במטבח ומבריק אותו עד לצחצוח מושלם.

מדוע חשוב לפנות לניקיון מקצועי?

ניקיון מטבחים דורש מקצוענות, ידע ומומחיות ובפרט בכל הנוגע לחשיבות של בחירת חומרי הניקוי. מכיוון שבמטבח מאוחסן המזון חשוב להשתמש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה העשויים מחומרים טבעיים. אנו בגד קלין מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה.

המומחים שלנו גם מצויידים במכשור מקצועי שאין בכל בית כמו ניקוי בקיטור המסייע בהסרת שומנים ולכלוך קשה מהרצפות.

גד קלין מחוייבים לשירות מסור ואמינות. המומחים שלנו יבריקו ויצחצחו עבורך את המטבח ביעילות למראה נקי ומעורר תאבון.

רוצה לקבל הצעת מחיר? פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר