X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי מטבחים לשירותך!


תאריך: 17/11/2011 10:49   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (3) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 3 reviews

ניקיון המטבח הוא אחת המשימות המרכזיות בניקוי הבית. סביבת הכנת ואחסון המזון חייבת להיות סטרילית על מנת לשמור על בריאותם של בני הבית.

ניקיון מטבחים גם חשוב מבחינה אסתטית, מטבח נקי מעורר תאבון!

מלאכת ניקוי המטבח מורכבת מהתייחסות לפרטים רבים ושונים. מעבר לניקוי שוטף, מומלץ לפחות אחת לשנה, לבצע ניקוי מטבח מקצועי ומעמיק.

להזמנת ניקוי מטבח מקצועי חייג/י 1-800-50-50-30

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה, המתמחה בשירותי ניקיון דירות. אנו מנוסים בניקוי מטבחים מן המסד עד הטפחות. המומחים שלנו יגיעו לביתכם ובעזרת ציוד חדיש, מכשור מקצועי וחומרים איכותיים, יעניקו למטבח שלכם ניקיון מושלם.

מתי זקוקים לשירות ניקיון של המטבח?

המטבח הוא אחד החדרים העסוקים והמתלכלכים בבית. ארונות המטבח נפתחים ונסגרים, הכיריים והתנור עובדים ושיירי מזון ניתזים במהלך הבישול. המקרר מכיל מוצרי מזון רבים אשר לעתים נשפכים ואף מתקלקלים בתוכו. שכבות אבק מצטברות בחלקים העליונים של הארונות והמקרר.

הניקוי השבועי השוטף של המטבח מצליח להגיע רק אל החלקים הנראים לעין של הלכלוך. אלא שהלכלוך במטבח מצטבר כל הזמן ודורש השקעת זמן ומאמץ. המומחים של גד קלין ממליצים על ניקוי מטבחים מקצועי אחת לשנה (למשל: כחלק מהניקיון לפסח). ניקוי יסודי זה יגיע לכל המקומות במטבח אליהם לא מגיעים במהלך השנה במסגרת הניקיון השוטף וישמור על המטבח סטרילי ונקי.

מה כולל הניקיון השנתי?
 

 • ניקוי יסודי של הארונות: הארונות מכילים את כלי המטבח ומוצרי מזון. אין חולק על חשיבות השמירה על ניקיון ארונות המטבח. הניקוי כולל: קרצוף דלתות הארונות והסרת נתזי שמן, טביעות אצבעות שומניות ועוד. הוצאת תכולת הארונות וקרצוף המדפים, הסרת אבק מהמדפים, ניקוי תכולת הארונות, ניקוי הארון מתחת לכיור בו נמצא בדרך כלל פח האשפה אשר סביבו מצטברים לכלוך וחיידקים וניקוי החלק העליון של הארונות אשר עליו מצטברת שכבה עבה של אבק.
   
 • ניקוי המקרר: המקרר מכיל את המזון הרגיש כמו מוצרי בשר וחלב. נוזלים המאוכסנים בו מטפטפים על דפנותיו ומשאירים סימני לכלוך. מוצרי מזון שהתיישן מעלים ריחות רעים. המקרר זקוק לניקיון יסודי, הכולל הוצאת כל המוצרים וקרצוף אינטנסיבי. יחד עם זאת, נדרשות מיומנות ומקצועיות בניקוי המקרר. נדרש ידע לגבי חומרי ניקוי מתאימים וכלי ניקוי בהם אפשר להשתמש מבלי לפגוע בשכבות המגן של המקרר. 
   
 • ניקוי תנורים וכיריים: על הכיריים ובתנור האפיה מצטברים שיירי מזון שנאפה, שיירי מזון שרוף ושומן. שיירים אלה מעלים ריחות לא נעימים וכן עלולים לפגוע בתקינות התנור.
   
 • ניקוי אבק: למטבח פינות נסתרות וגבוהות: ארונות גבוהים, מקרר גבוה, מכשירי חשמל גומחתיים, מגירות גדולות. כל אלה צוברים אבק רב מכל הכיוונים. ניקיון מקצועי ויסודי עובר על כל חלק וחלק במטבח ומבריק אותו עד לצחצוח מושלם.
  לחצו לקריאה מורחבת בנושא ניקוי אבק
   

מדוע חשוב לפנות לניקיון מקצועי?

ניקיון מטבחים דורש מקצוענות, ידע ומומחיות. למשל: החשיבות של בחירת חומרי הניקוי. מכיוון שבמטבח מאוחסן המזון חשוב להשתמש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה העשויים מחומרים טבעיים. אנו בגד קלין מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה.

המומחים שלנו גם מצויידים במכשור מקצועי שאין בכל בית כמו ניקוי בקיטור המסייע בהסרת שומנים ולכלוך קשה מהרצפות.

גד קלין מחוייבים לשירות מסור ואמינות. המומחים שלנו יבריקו ויצחצחו עבורכם את המטבח ביעילות למראה נקי ומעורר תאבון!


אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בכל עת! לחצו כאן

לכל שירות שלנו יש מחיר! הקליקו למחירון גד קלין 2011

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לניקוי תנורים לשירותך! - ניקוי תנורים חשוב לשמירה על האסתטיקה והניקיון, לשמירה על הבריאות ולשמירה על תקינות התנור והכיריים. המומחים שלנו יעשו עבורכם את העבודה. גד קלין - מומחים לניקוי תנורים לשירותך!


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!