מומחים לניקוי מזרונים לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי מזרונים לשירותך

מקרה מהחיים: בוקר שבת, אתה מחליט להפתיע את בת הזוג שלך ולהגיש ארוחת בוקר למיטה. השמש זורחת לעוד רגע רומנטי, אלא שאז הרגל החליקה על צעצוע של הילדים והמגש העמוס באוכל ושתייה מתהפך על המיטה. כתם של קפה ומיץ תפוזים לא נראה הכי טוב על המזרון החדש והמפנק שלך וכל ההפתעה הרומנטית הופכת לבאלגן ועצבים.

אתה וודאי יודע כי בני האדם מבלים כמעט שליש משעות היום בשכיבה על המזרון בחדר השינה, אך מה שלא כולם יודעים הוא שכל מזרון סופג אבק, ריחות וכתמים במשך שנים וזה אומר חיידקים ולכלוך. בין אם גרמת לכתמים במודע ובין אם לא, סביר מאוד להניח שגם אצלך הגיע הזמן לעשות ניקוי יסודי ומקצועי למזרון.

צוות המומחים לניקיון של גד קלין יגיע אליך הביתה בשביל לנקות את המזרונים בחדרי השינה של הילדים ושל המבוגרים. פגעי הזמן, לכלוך, כתמי דם או מזון, אבק וכמובן כתמי שתן (במיטות של הקטנים) אינם כורח המציאות ואנחנו מנקים הכל בצורה יסודית, שלא משאירה זכר לכל אותם כתמים, בהתחייבות.

אחרי ניקוי מקצועי כל מזרון מקבל חיים חדשים, הכתמים נעלמים ואיכות החיים של בני המשפחה עולה. הרבה יותר נעים לשכב לישון על מזרון שמריח טוב ונראה כמו חדש ובשביל שתבין למה גם לך כדאי לנקות את המזרן, כדאי שתקרא כמה עובדות על ניקיון מזרונים.

כמה עובדות על ניקוי מזרונים תקופתי

יש כאלה שהכתמים על המזרון אינם מפריעים להם וגם אל הריח הלא נעים הם מתרגלים. מה שכן, האבק ובמיוחד קרדית האבק עלולים לפגוע בבריאות, לעורר אלרגיות ובעיות נשימה, אצל כל אדם בוגר ובמיוחד אצל ילדים קטנים ותינוקות.

ניקוי תקופתי של המזרונים בבית באמצעות צוות מיומן, מכשור מקצועי וחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, כולל שאיבת אבק, מביאים לכדי ניקיון של הכתמים וחיסול קרדית האבק שפוגעת באיכות החיים שלנו.

מעבר לפן הבריאותי, חשוב לזכור כי הלכלוך, הכתמים והאבק פוגעים בסיבי הריפוד של המזרון ומקצרים את תוחלת החיים שלו. אם ראית פעם מזרון שהחל להקרע, לרוב איזור פתח הקריעה נמצא ממש על כתם שנספג ופגע בסיבי הבד שעוטף את המזרון. באמצעות שמירה והקפדה על ניקוי מזרונים תקופתי, ניתן להבטיח את עמידותו ושלמותו לאורך שנים רבות - באחריות.

איך עובדת השיטה שלנו?

השיטה של גד קלין כוללת שלושה שלבים עיקריים:

  • ניקוי פני המזרון והסרת כתמים באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים ויבשים.
  • שאיבה עוצמתית ועמוקה של הלכלוך והאבק שהצטברו בעומק המזרון.
  • ייבוש והסרת חומרי הניקוי אשר יותירו את המזרון נקי, ריחני, יבש ומוכן לשימוש ממש כמו חדש.

טיפ חשוב: יש לעשות שימוש בחומרי ניקוי יעודיים שמתאימים לסוג הבד ממנו עשוי המזרון שלך למניעת נזקים. חשוב להבין כי עקב מבנה המזרון, כמה שכבות, שאיבה בשואב אבק בייתי אינה יעילה במיוחד.

אם החלטת שהגיע הזמן לנקות את המזרונים בבית פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר