מומחים לניקוי מזגנים לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי מזגנים לשירותך

במדינת ישראל החמה מזגן הוא פריט חיוני בכל בית ובכל משרד. המזגנים בארץ עובדים במשך רוב השנה ובמשך רוב שעות היום, גם בקיץ וגם בחורף. על מנת לשמור על תקינות המזגן ואיכות האוויר שהוא מוציא, חשוב להקפיד על ניקוי מזגנים קבוע.

רבים מאיתנו אינם מודעים לצורך בניקוי מזגן ונוטים להיזכר בכך רק כשיש בעיה. לחוסר המודעות האמור יש סיבות רבות, כמו חוסר זמן, חשש מפירוק המזגן, גרימת נזק ועוד.

גד קלין הינה חברת ניקיון מקצועית המנוסה במתן שירותי ניקיון נרחבים, בינהם ניקוי בתים, ניקוי משרדים וניקוי מוסדות. כחלק מעבודתנו השוטפת אנו מתמחים גם בניקוי מזגנים. המומחים שלנו ינקו עבורך את המזגן ביסודיות ובמקצועיות.

חשיבות ניקוי המזגן

המומחים של גד קלין ממליצים לדאוג לניקוי מזגן מדי חצי שנה. מזגן מלוכלך ומלא אבק עובד יותר קשה וגוזל יותר חשמל. מסנן או פילטר לא נקי עלולים לגרום לנזילת מים ואף לנזק למדחס.

חשיבות נוספת היא בשמירה על בריאות דיירי הבית. במזגן מצטבר לכלוך, פיח מהמנוע, אבק ועובש הנגרמים מהלחות. במידה ולא מנקים אותו, מזהמים אלה מתערבבים באוויר שהוא מפיץ ועלולים להזיק לבריאות.

סוגי מזגנים ואופן הניקוי שלהם

קיימים שלושה סוגי מזגנים: מזגן רצפתי - תחתי, מזגן עילי ומזגן מיני - מרכזי.

ניקוי המסנן במזגן רצפתי תחתי: מזגן זה שייך לסוג הוותיק של המזגנים. הוא מותקן על הרצפה בצמוד לקיר. מכיוון שמדובר במזגן העומד על הרצפה מומלץ לנקות את חוץ המזגן באופן קבוע כדי למנוע הצטברות אבק ולכלוך בפתחיו.

לאחר הוצאת המסנן מומלץ לנקות אותו בעזרת מברשת עדינה או על ידי שטיפה במים. במידה ושוטפים את המסנן במים יש לייבש אותו לפני שמתקינים אותו בחזרה. במקביל מומלץ לנקות את פנים המזגן, שגם בו מצטבר אבק ולכלוך במטלית יבשה (מטלית רטובה תכניס לחות לא רצויה למזגן). לאחר הניקוי יש להחזיר את המסנן היבש למקומו.

ניקוי מזגן עילי: ניקוי המסנן במזגן זה נעשה באותה השיטה של ניקוי המסנן במזגן תחתי. לעתים איתור המסנן עשוי להיות משימה בפני עצמה. המסנן נראה כרשת צפופה בצבע אפור ולרוב הוא סמוך לכיסוי המזגן.

ניקוי מזגן מיני - מרכזי: במזגן זה, המשימה הראשונה היא איתור מיקומו של המסנן, מאחר ופתחי המזגן מפוזרים בכל רחבי הבית. המסנן ממוקם לרוב במקום מרכזי בדירה או במשרד, כמו למשל במסדרון. יש להוציא את כיסוי המסנן ולשחרר את המסנן מהתופסנים המחברים אותו למקומו. לאחר מכן פעולה הניקוי זהה לשיטת ניקוי מזגן תחתי ועילי.

אילו חומרי ניקוי נדרשים?

ניקוי הפילטרים אינו דורש חומרים מיוחדים. אך ניקוי הפילטרים אינו מספיק. מעבר להם יש לנקות גם את פנים המזגן והמצננים. מקומות אלו הם בית גידול לחיידקים ועובש. ישנם חומרי ניקוי וחיטוי מיוחדים לניקוי מזגן המחטאים אותו ממזהמים וחומרים נוספים, הבאים כתרסיס אותו ניתן לרסס על חלקי המזגן לאחר הניקוי ולפני ההרכבה. חומרים אלו מקנים לו שכבת הגנה לאורך זמן.

גד קלין - שירות איכותי ומקצועי!

אנו בגד קלין מתמחים בניקוי מזגן יעיל ומקצועי. אנו מודעים לחשיבות הרבה בניקוי מזגן ומקפידים להציע שירות זה באופן קבוע. אנו מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה לשמירה מקסימלית על המזגן ועל איכות האויר שהוא מספק. המומחים שלנו יחסכו לך זמן ויעניקו לך שקט נפשי, בידיעה שניקוי המזגן נמצא בידי מקצוענים.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר