מומחים לניקוי מוצרי חשמל לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי מוצרי חשמל לשירותך!

אחד מאתגרי הניקוי הגדולים הוא ניקוי מוצרי חשמל. מוצרים אלו יקרים מאוד ובדרך כלל רגישים למים או לחומרי ניקוי. יחד עם זאת, מדובר במוצרים שמתלכלכים בתדירות תכופה וחלקם זקוקים לניקוי קבוע, כמו לדוגמא מוצרי החשמל במטבח.

גד קלין הינה חברת ניקיון המנוסה במתן שירותי ניקיון שונים, בינהם ניקיון בתים וניקיון משרדים וכמובן, גם ניקוי מוצרי חשמל. המומחים שלנו ישמחו לצחצח עבורך ביעילות את מוצרי החשמל בעזרת חומרי הניקוי היעודיים והמתאימים ביותר לשמירה מקסימלית על המוצרים וניקיונם.

כיצד לנקות מוצרי חשמל?

המומחים של גד קלין מציעים לך שיטות פשוטות ויעילות לניקיון מוצרי חשמל:

  • ניקוי תנורים - בשלב ראשון מנקים את התנור בעזרת ספוג ומים רותחים. אם מדובר בלכלוך טרי, הוא ירד מיד. במידה ונשארים כתמים עקשניים מכינים תערובת של חומץ ומלח, ומשפשפים איתה את הכתמים. לניקוי הזכוכית בדלת התנור, עליה נדבקים נתזי שומן שרופים, ניתן להשתמש באבקת סודה לשתיה ומים. מערבבים היטב עד לקבלת ממרח במרקם של משחה. מורחים את המשחה על הזכוכית ומשאירים למשך כ-15 דקות. עם חלוף הזמן מנקים את הזכוכית בעזרת מטלית נקייה ורטובה.

  • ניקוי מקרר - מרוקנים את המקרר ממוצרי המזון שבתוכו. מוציאים את מגירות הירקות, מנקים אותן היטב בעזרת חומר ניקוי כללי. מכיוון שהמקרר מכיל מזון אנו ממליצים להשתמש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה אשר אינם מכילים מרכיבים רעילים. חומרים אלו ניתן לקנות בכל חנות חומרי ניקוי. למי שמעדיף חומרים זולים וחסכוניים ניתן להכין בקלות חומר ניקוי מערבוב של מיץ לימון או חומץ וסודה לשתיה. לאחר ניקוי יסודי ושטיפה של המגירות יש לייבשן על מנת לא להכניסן עם לחות ורטיבות למקרר.

    השלב הבא הוא ניקוי קירות המקרר והמדפים. כדאי להתחיל בניקוי באמצעות סמרטוט לח להסרת פירורים ושאריות אחרות. לאחר מכן, בעזרת סקוץ' וחומר ניקוי ידידותי לסביבה יש לקרצף את קירות ומדפי המקרר עד להסרה מוחלטת של הלכלוך.

  • ניקוי טוסטר - מכשיר זה נוטה להתמלא בפירורים ובשאריות גבינה צהובה שהתקשתה. באופן עקרוני וזה נכון לכל מכשירי החשמל במטבח, כדאי לנקות לכלוך כשהוא טרי. גבינה צהובה שנזלה זה עתה, תהיה קלה יחסית להסרה, אך גבינה שהתקשתה הרבה יותר קשה לנקות. הטוסטר הוא מכשיר מורכב לניקוי משום שגופי החשמל גלויים.

    לפני ניקוי הטוסטר יש לנתק אותו מהחשמל. לניקוי ראשוני כדאי להשתמש במטלית לחה ולהסיר באמצעותה את הפירורים. להסרת כתמים קשים יש להשתמש בחומר מסיר שומנים או בערבוב של מים עם סודה לשתיה. את החומרים יש לנקות בעזרת נייר סופג.

  • ניקוי טלוויזיה - זהו אחד ממכשירי החשמל היקרים והשימושיים ביותר בבית וחשוב להיזהר מאוד בניקיונו. לניקוי הטלוויזיה מומלץ להשתמש במגבות נייר מיוחדות שאינן  משאירות סיבי נייר על המסך או במטלית מיוחדת המונעת היווצרות של חשמל סטטי. חשוב לא להשתמש במטלית מטבח רגילה כדי למנוע שריטות על המסך ולצורך יצירת לחות מינימלית. ניתן להשתמש בחומר לניקוי חלונות באופן לפיו משפריצים מעט מהחומר על מטלית הנייר ומנקים את המסך בעדינות לצורך ניקוי אבק והסרת כתמים של טביעות אצבעות.

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית

כאמור, מכשירי החשמל הם מהפריטים היקרים והרגישים ביותר בבית. יחד עם זאת, הם מתלכלכים וזקוקים לניקוי קבוע ויסודי. הם רגישים למים ולכל אחד מהם רגישות לחומרים מסויימים. ניקוי מוצרי חשמל לא מקצועי ולא נכון, למשל בשימוש מופרז במים או בחומרים לא מתאימים, עלול לגרום נזק למכשיר החשמלי.

גד קלין הינה חברת ניקיון מקצועית המנוסה בניקוי מוצרי חשמל. המומחים שלנו מכירים כל מכשיר על רגישויותיו ועל סוגי הלכלוך ומצבורי הלכלוך שבתוכו. אנו נבריק עבורך את מכשירי החשמל ביעילות ובמקצועיות.

מעוניין/ת בפרטים נוספים? המומחים שלנו כאן בשבילך!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר